Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Fractal Design & Be Quiet! & Arctic Oyuncu Ürünleri Türkiye'de!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bilisimport.com, iroxy Daha Az
2 Kayıtlı Üye
412
Cevap
9
Favori
25.912
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> Fractal Design & Be Quiet! & Arctic Oyuncu Ürünleri Türkiye'de!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2635 Mesaj
    Bu foruma bisiler olmus kimse fiyatlarin yuksekliginde yakinmamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Yakın zamandan beri takip ediyorum. Hemen fiyatları newegg ve amazon ile karşılaştırdım ve Fan fiyatları olarak burdan almak daha uygun. LAKİN PSU fiyatlarınız çok kötü kesinlike newegg ve amazondan alınmalı arada 200 tl var min.

pc toplamak isteyenler için güzel bir psu markasıdır Be Quiet çok iyi olmuş.

Allah utandırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 9 Nisan 2019; 13:7:45 >

Türkiye'ye Inno3d ekran kartları gibi kampanyalı fiyatla girseydi keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 9 Nisan 2019; 16:45:25 >
    |
    |

Merhaba,
    Biraz piyasadaki ürünlere göre yüksek ancak, keşke be qyiet ürünü mağazalarda olsaydı gidip incelemenizi tavsiye ederdik. Piyasadaki çoğu üründen gerçekten kaliteli. Be Quiet ürünleri kaliteli ürünler arayanlar için üretilmiş ürünler.
    |
    |
    Mert KÜÇÜKUNCU kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Snow'

"bilişimport" zamanında en uygun fiyata LG G2 alıp memnun kaldığım sitedir.
    Teşekkür ederiz.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Yakın zamandan beri takip ediyorum. Hemen fiyatları newegg ve amazon ile karşılaştırdım ve Fan fiyatları olarak burdan almak daha uygun. LAKİN PSU fiyatlarınız çok kötü kesinlike newegg ve amazondan alınmalı arada 200 tl var min.

pc toplamak isteyenler için güzel bir psu markasıdır Be Quiet çok iyi olmuş.

Allah utandırmasın.
    Merhaba,
    Bilgisayar kasalarında bahsettiğiniz sitelerle kıyaslandığı zaman fiyatımız çok çok makul seviyede.
    Soğutularda ise dediğiniz gibi iyi.
    Güç kaynaklarında tekrar çalışma yapacağız. İlerleyen dönemlerde sadece güç kaynaklarında aşağı yönlü güncelleme olabilir.
    Teşekkürler.

Ürünler Almanya'da mı üretiliyor, yoksa uzakdoğu mu ?

Almanya'da tasarlanıp, uzakdoğuda üretiliyor diye biliyorum da, yine de sorayım dedim.
    |
    |
    bilisimport.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Ürünler Almanya'da mı üretiliyor, yoksa uzakdoğu mu ?

Almanya'da tasarlanıp, uzakdoğuda üretiliyor diye biliyorum da, yine de sorayım dedim.
    Merhaba,
    Dediğiniz gibi Almanya'da tasarlanıp Çin'de üretiliyor. Ancak ürütilirken Alman kalite seviyesinde üretiliyor.
    |
    |
    Bu devirde işini hakkıyla yapan firma bulmak zor. Bu forumdaki insanlar bilinçli ve ne istediğini bilen insanlar. Eğer sattığınız malın arkasında durur, tüketiciyi mağdur etmezseniz sektörde hak ettiğiniz yere gelirsiniz. Zaten iyi bir markanın distribütörlüğünü almışsınız. Aksi halde dünyanın en kaliteli markasının distribütörü de olsanız doğru dürüst satış yapamaz hale gelirsiniz.
    İnventus 1, sizin de 2 olmanız dileğiyle. Hayırlı olsun.

• Firma Yetkilisi
    179 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

Bu devirde işini hakkıyla yapan firma bulmak zor. Bu forumdaki insanlar bilinçli ve ne istediğini bilen insanlar. Eğer sattığınız malın arkasında durur, tüketiciyi mağdur etmezseniz sektörde hak ettiğiniz yere gelirsiniz. Zaten iyi bir markanın distribütörlüğünü almışsınız. Aksi halde dünyanın en kaliteli markasının distribütörü de olsanız doğru dürüst satış yapamaz hale gelirsiniz.
    İnventus 1, sizin de 2 olmanız dileğiyle. Hayırlı olsun.
    Teşekkür ederiz. Uzun süredir bizde bu sektörde faaliyetteyiz. Firma olarak tanıdık ve bilindik markaları bizde getirmek isteriz çünkü sattığımız ürün ne kadar az arıza yaparsa o kadar geri dönüş az olur ve müşteri arıza süresince mağdur olmaz.
    |
    |
    İlerleyen günlerde yeni markamızhttps://www.arctic.ac/eu_en/ olacaktır.
    2011 senesinde toplama bilgisayar yaptim Almanyada. Amazon'da Be Quiet 650 Silver Plus Fan aldim 8 Sene gecti hic bir sekilde bozulmadi. Bilgisayarimi isim geregi gunde 10 saatden fazla bir kullanim yapiyorum.

Be Quiet'in turkce karsiligi zaten sessiz ol sesini duymuyorum

bu araci firmayi tanimiyorum. Amazon.de be quiet'in aldigi yorumlara ve yildiza bakabilirsiniz

fiyat bakimindan hic bir bilgim yok umarim uygundur. Be Quiet gibi bir markanin Tr'de olmamasi cok ilginc gelmesi iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PizzaMuffin -- 9 Nisan 2019; 18:15:37 >
    |
    |

Müthiş haber.
    Freezer 34 eSports DUO geldiği gün alıcınızım.
    |
    |
    bilisimport.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bilisimport.com

Merhaba,
    Biraz piyasadaki ürünlere göre yüksek ancak, keşke be qyiet ürünü mağazalarda olsaydı gidip incelemenizi tavsiye ederdik. Piyasadaki çoğu üründen gerçekten kaliteli. Be Quiet ürünleri kaliteli ürünler arayanlar için üretilmiş ürünler.
    öncelikle cevabınız ve uslubunuzdan ötürü çok teşekkür ederim fakat umuyorum psu ları sınırlı sayıda ithal etmişsinizdir çünkü ben yakın zamanda 950 tlye fsp platinum 1000 watt almışken siz sitede malesef 750 watt ı 954 tlden listelemişsiniz, elbette geliş fiyatı ve kar marjına göre hareket edilecek ama bu quiet firması piyasadan en azından psu tarafında hızlıca silinip gitmemek istiyorsa bence fiyatlarına bilhassa psu tarafında çeki düzen vermeli bu ciddi bir tavsiye bu yönde çalışmalar yapmanızı dilerim yazık olur yoksa...
    |
    |
    Asus Strix Nvidia GTX 1080 Sli, 2x8 GB Corsair DDR4 3000 MHZ, Fsp Platinum 1000W, Amd Ryzen 7 1800X, Asus Prime X370-Pro, Pny 240 GB Sata SSD, Samsung M2 NVMe 970 Evo 240 GB, WD10EZEX, Corsair Void Pro Wireless 7.1 Headset, AOC G2460PF 144 HZ, BenQ GW2270H...
    Xiaomi Mi MIX 3,Opel Grandland X 1.2 130 HP AT6 Excellence 2018, Dacia Sandero Ambiance 1.0 2018, Peugeot 308 1.2 Puretech 130 HP Allure 2014.

• Firma Yetkilisi
    179 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mutiv

Müthiş haber.
    Freezer 34 eSports DUO geldiği gün alıcınızım.
    Merhaba,
    Sizi not alıyorum :)
    |
    |
    Be Quiet! BN246 SYSTEM POWER 9 500W 80 Plus Bronz Güç

bu model psu da fanlar yüke göre mi dönüyor. yani düşük sıcaklıkta düşük fan deviri mi oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu arada metal kapaklı 601 kasanın sayfasında 5 yıldız verilmişti, yorum yapılmış zannederek okumak için üstüne tıkladım ve 4 yıldız vermiş oldum.
    Kullanıcı girişi yapmayanların oy kullanmasını engellerseniz daha iyi olur.

Orijinalden alıntı: kingbeter

Be Quiet! BN246 SYSTEM POWER 9 500W 80 Plus Bronz Güç

bu model psu da fanlar yüke göre mi dönüyor. yani düşük sıcaklıkta düşük fan deviri mi oluyor?
    Merhaba,
    Dediğiniz gibi olması gerekiyor. Yarın tam bilgi dönüşü yaparız. Ürün sayfasında aşağıdaki resimdeki gibi bir açıklama mevcut
    |
    |
    güzel haber Be Quiet gerçekten çok kaliteli ürünler üretiyor. özellikle kasa fanları kalite anlamında noctua ile yarışır o derece
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
SEO
google reklamları
haberler
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.