Şimdi Ara

FPS-TPS-MMO vb.TÜR FARKETMEKSİZİN...TAKIM ARKADAŞLARI ÇIKAR MI? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
5
Favori
6.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün bulunduğunuz server'a 3 defa girme girişimim oldu fakat her defasında 5-8 arası beklemeye aldı, beklememe rağmen de bir türlü bağlanmadı.
    TS kapalıydı. Skype cevapsızdı. Yönetim istifa :)
  • ara transferde yönetici değişikliği gerek hahahahahaha
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    Oyundaydım ben zaten Gece 2.30 gibi bi bakayım kim var diye Battlog'a bi girdim bi gözüm çoktan uykuya dalmış şekilde, takımı gördüm hemen kulaklığı bağladım oyuna daldım ts'yi açıp. Konuşuyorum konuşuyorum kimse cevap vermiyor, dedim herhalde yine kulaklıkta sıkıntı var ses gitmiyor karşıya oyuna daldığım için de bakamadım ts'ye girip. Sizin takımda yer yoktu başka takımda oynuyorum ya bomba bende abi gelin alın beni köprünün altından diyecem diyemiyorum Bizim takım da beni spawn point olarak kullandığı için başka işe yaramadılar tek başıma gidip kuramadım bombayı doğal olarak. Neyse oyun sonunda bitti, nedir bu kulaklık sorunu diye bakayım dedim ts'den mikrofon'u mute etmişim Küfür ede ede yattım

• Teamspeak'te elimde olmayan nedenlerle ara sıra çökme yaşanıyor. Hepinize benden birer china rising dlcsi diyorum ve başkanliga adaylığımı tekrar koyuyorum

@bozic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 21 Kasım 2013; 16:35:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chine rising bize ücretsiz gelecek pışııık yermimiyiz biz bu numaraları :) PS4 istiyoruz hahaha
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    Bende yaşlandımmı diyordum bu oyunu oynamak için sevindim konuyu görünce yaşım 28 daha iş varmış bende :)
    ID onerealife
  • Origin ID: Ayann058 eklersen bende sizle oynamak isterim yaş 19 :) hep hobim olmuştur büyüklerimle oyun oynamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIEmptyman

Origin ID: Ayann058 eklersen bende sizle oynamak isterim yaş 19 :) hep hobim olmuştur büyüklerimle oyun oynamak

Hahaha nasıl bir hobi o öyle 😄

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozic

quote:

Orijinalden alıntı: IIEmptyman

Origin ID: Ayann058 eklersen bende sizle oynamak isterim yaş 19 :) hep hobim olmuştur büyüklerimle oyun oynamak

Hahaha nasıl bir hobi o öyle 😄

Bende anlamadım hobimi fantazimi :D Pointblankda +25 yaş abilerimle oynardım knight online de öyle kahvede okey dal batakdada hep abilerimle oynarım nedeni hiç cıvıtmazlar yandan biri gelip karışmaz burdada böyle adam gibi oynanır yani cıvıtma falan olmaz :)
  • IIWorldLifeII sizinle oynamak isterim yas 17
  • origin id:saltuk27 yaş 39 eklerseniz sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Dün akşam en son Flood Zone haritasında obliteration modunu oynadık. biz girdiğimizde bizim takım 2 bombayı kurmuş , adamlar hiç bomba kuramamıştı . Son bombayı yaklaşık 65 dakikada falan kurduk çok şey kaçırdınız arkadaşlar. Timuçin, Halil , Orçun ve ben vardık. Gözler aradı sizleri :)
    @patapon_00 @juzam1907 @devilers96 @nuestra @bozic @Ankafly @timucin41

neyse birazdaha oynamasını öğrendiğim zaman daha fazla katkım olur :) sayenizde güzel oyunlar oluyor :)

• geç cevap için kusura bakmayın. Anca PC başına geçebildim. Mobil üzerinden düzenlemek zor oluyor.

Hepinizi ekledim beyler.

@onerealife @IIEmptyman @IIWorldLifeII @ripley
  • China Rising sizin için bedava ama ben aylarca EA ve Dice yetkilileri ile yazıştım .Sadece bize özel bedava

@bozic @nuestra
  • başlığı gördüğüme sevindim :) geceleri yalnız kovboy şeklinde yabancılara karşı oynamak zorunda kalıyordum!
    şu an dışarıdayım steam ID'den emin değilim akşam yollarım

helikopterim sağlamdır iyi bir gunner varsa baya kalp kırarız :D
  • oldu o zaman teşekkürlerimizi bir borç biliriz :) bu gün gelecek misiniz oyuna ?
  • quote:

oldu o zaman teşekkürlerimizi bir borç biliriz :) bu gün gelecek misiniz oyuna ?

sorma. iki gündür gündüz battlefield'a girdik gece fifa belasına bulaştık. Bu akşam kesin gelicem. ama kayınpeder ve kayınvalide gittikten sonra

yani 23:30-0:00 civarı girerim. sonra aman sabahlar olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 23 Kasım 2013; 14:35:59 >
  • tamamdır orçun gelecek mi ?
  • quote:

tamamdır orçun gelecek mi ?

%90 gelir. sormadım , sadece tahmin ediyorum.
  • Tamamdır bende gece oyuna gelmeye çalışacağım.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.