Şimdi Ara

FPS-TPS-MMO vb.TÜR FARKETMEKSİZİN...TAKIM ARKADAŞLARI ÇIKAR MI? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
5
Favori
6.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim ne demek arada uğrarsınız ts ye yine dostlarla sohbet etmiş oluruz iyi oyunlar dilerim herkese......
  • 50 KİŞİLİK TEAMSPEAK SERVERIMIZ AÇILDI

Forumdan bir arkadaşımız sayesinde kendimizde ait 50 kişilik teamspeak server'ımıza kavuştuk.

TS server bilgileri ve şifre için özel mesaj ile irtibata geçmenizi rica ediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smalumut

Rica ederim ne demek arada uğrarsınız ts ye yine dostlarla sohbet etmiş oluruz iyi oyunlar dilerim herkese......

ben geldim 3 kez falan rastlaşmadık birbirimize. akşamları orada mısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

quote:

Orijinalden alıntı: smalumut

ben geldim 3 kez falan rastlaşmadık birbirimize. akşamları orada mısınız ?

Akşam ts deyim dostum saat 22.00 gibi evde oluyorum uğrarsan tanışırız.Bizde sizin ts ye geliriz.Yeni ts tekrar hayırlı olsun...
  • Bugun yine toplanalim diyorum arkadaslar. Gerci benim gelisim 23.30u bulur bugun ama siz ufaktan baslamis olursaniz eger gelir gelmez katilirim araniza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 bölüm dizi izledikten sonra akşama ben de gireceğim

• Şu an oyundayız.

gelmek isteyen var ise buyursun gelsin arkdaşlar.

steam id : altugq ve orctzl
  • Arkadaş server 64\64 boş yer yok giremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

Arkadaş server 64\64 boş yer yok giremedim

teamspeak'e gelsene üstad :)
  • FreeMaNMeliH origin and steam eklerseniz sevinirim
  • Profil id: d3sdinova
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    İlk kez teamspeak ile grupla bir oyuna katıldım, oynadığım arkadaşların kendi aralarındaki iletişimleri süperdi, oynadığımız ilk oyundan sonra gelen haritaya bir türlü login olamadım sürekli çalışmayı durdurdu hatası aldım, fakat farklı bir servera bağlanmayı denediğimde sorunsuzca oynayabildim, diğer arkadaşların sorunsuz bir şekilde oynamaları için yaptığı özel bir işlem yada ayar mı var acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tko81

İlk kez teamspeak ile grupla bir oyuna katıldım, oynadığım arkadaşların kendi aralarındaki iletişimleri süperdi, oynadığımız ilk oyundan sonra gelen haritaya bir türlü login olamadım sürekli çalışmayı durdurdu hatası aldım, fakat farklı bir servera bağlanmayı denediğimde sorunsuzca oynayabildim, diğer arkadaşların sorunsuz bir şekilde oynamaları için yaptığı özel bir işlem yada ayar mı var acaba ?

Herhangi bir ayar yapmadık. Çalışmayı durdurdu hatası denk gelmiş sanırım.yani bende de oluyor bu ama hatayı aldıktan sonraki girişimde sorunsuz giriyorum. Çok yakında bu kırılmalar için Update geliyor.

• Arkadaşlar rica etsem kullandığınız kulaklıkları yazar mısınız?
  • 25 liralık plantronics

• quote:

25 liralık plantronics

Hocam takip ettiğim kadarıyla sağlam bir oyuncusunuz.Daha iyi kulaklıklar yakışır size. 7+1 surround desteği daha iyi oynamanıza yardımcı olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 9 Kasım 2013; 17:56:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

25 liralık plantronics

Hocam takip ettiğim kadarıyla sağlam bir oyuncusunuz.Daha iyi kulaklıklar yakışır size. 7+1 surround desteği daha iyi oynamanıza yardımcı olur bence.

O ben değilim :) orctzl olan arkadaş dh forumda devilers96 nicki ile yazıyor.benim altugq

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

25 liralık plantronics

O ben değilim :) orctzl olan arkadaş dh forumda devilers96 nicki ile yazıyor.benim altugq

Fark etmez dün gece gördüm hepiniz benden fazlasıyla üst seviyedesiniz. Hatta bir ara utandım bile ne kadar işe yaramaz adamım diye.
  • Estağfurullah. O nasıl söz. Kimse oyunu aniden ogrenmedi,ogrenemez. Beraber oynaya oynaya nice bayraklar ele geçireceğiz :) objective B has been lost olmayacak artık

• quote:

Estağfurullah. O nasıl söz. Kimse oyunu aniden ogrenmedi,ogrenemez. Beraber oynaya oynaya nice bayraklar ele geçireceğiz :) objective B has been lost olmayacak artık

Eyvallah abicim inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.