Şimdi Ara

FPS Oyunlarda Hedefi Tutturma Zorluğu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tozparcasi

merhabalar,
    oncelikle bende yaklasik outlaws in ciktigi 1996 senesinden 2010 a kadar daima mouse ve klavye ile oynamis biriyim. ps3 e gecince ilk 1 hafta daglara taslara ates ettim ve bir turlu adamlari tutturamadim ama su an icin hicbir sorun yok : D gayette canlarini yakiyorum insanlarin. tabiki alismakla cok alakali ama solede bi opsiyon var ki sonra bu ps3 un dogasina aykiri diye biraktim,
    yaklasik 40dolarlik bi parca vardi simdi sirkette oldugmdan ismini hatirlamiyorum. bunu takinca siradan bir usb mouse ve klavye ile fps leri oynuyabiliyorsunuz ama keyifli degil. yani evimde puff un ustune kedi gibi yatipta yayiplip oynuyamiyorsun. mouse u bi yere koyman lazim klavyeyi oturtman lazim vs. bundan dolayi cikarttim ve kullanmiyorum onu ama dedigimgibi o converter i bulursaniz ki piyasasi 40 la 70 dolar arasi degisiyor, klavye mouse la fps oynuyorsunuz

Dostum sen şu zıkkımdan bahsediyorsun sanırım.
    Açıkçası bunu biliyorum zaten, fakat verimli çalışırmı emin olamadığım için üstünde durmadım pek.

http://www.amazon.com/Eagle-Mouse-Keyboard-Converter-Playstation-3/dp/B0040UAYI4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1312357740&sr=8-1

• quote:

Orijinalden alıntı: SuSpect_tr

Dostum sen şu zıkkımdan bahsediyorsun sanırım.
    Açıkçası bunu biliyorum zaten, fakat verimli çalışırmı emin olamadığım için üstünde durmadım pek.

http://www.amazon.com/Eagle-Mouse-Keyboard-Converter-Playstation-3/dp/B0040UAYI4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1312357740&sr=8-1

merhabalar tekrardan,
    benim elimdeki aparatin adi XFPS imis, link ide asagidaki gibidir.
    http://www.amazon.com/XFPS-RATEUP-adapter-PLAYSTATION-3/dp/B0013WI4L6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1312358763&sr=8-1

fps oyunlarinda herhangi bi sorun yok ama dedigim gibi ergonomik bisi degil, bir puf un ustune oturup ds3 le rahat oyun oynarken, biraz daha iyivurucam diye bunlari takinca bu sefer koltukta masaya oturmak zorunda kaldim, keyfimden oldum. ayrica alisincada bunlardan daha iyi oyunda cikartabiliyorsunuz : ) orn: ben

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodmoney09

Aynı konudan bende muzdaribim, ps'de fps oynamayı çok istiyorum ama beceremiyeceğimden korkuyorum. Suana dek sadece kz2 oynadım fps olarak ama iyi zorlandım oyunu bitirene kadar. Yarın kz3 alacam, eğer onda acemiliğimi atabilirsem, direk bf3'ü ön spariş verecem.

Ben de kz3 ile alıştım Ama alınca ayarlardan kontrolleri standart yap bence.
  • Ps2 den demi el alışkanlığınız yok yav
  • Sniper harici silahlarla,son 2 gündür oynadığım BF 1943 oyunu sayesinde daha seri oynayabiliyorum..Sniper için biraz daha tecrübe ve zaman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Alışkanlık ps2 zamanından geldii için zorlanmıyorum , futbolları dahi analoglarla oynuyordum lakin ps3 koluunu pekte başarılı bulmuyorum fps'lerde bana sağlam değilmiş gibi geliyor. Ps kolu yerine bazen Logitech rumble ile oynuyorum çünkü anologları daha sert ve güzel , xbox'da da oynadım ama joypadin garip bi yapısı var özürlü joypad'i gibi kocaman elde sabit durmuyor o yüzden alışamamıştım.

Sonuçta alışma meselesi ne ile oynuyorsanız uzun bir süre onun dışındakiler garip geliyor.

Özürlü Konusunda Sorun sende olmasin sakin ?
    Tarafli tarafsiz herkesin Begenisini kazanmis Ödüllü Bir yapidan bahsediyorsun.
  • Moh onlıneda 1 defa öldürmüştüm 22 defa ölmüştüm şimdi oyunu açmıyorum.
  • benm alıslkanlık ps2 deki cod lardan geliyor ps3 te hiç alışma sorunu çekmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: straizen312

benm alıslkanlık ps2 deki cod lardan geliyor ps3 te hiç alışma sorunu çekmedim

yasantimda bu tarz kollarin 1 mt yakinindan gecmis bir insan degildim. ps3 aldigim zaman sadece 1 haftacik aldi alisma sureci : ) o da son derece keyifli gecti. black ops da insanlari taricam diye yanindaki arabalari depolari az mi havaya ucurupta kill imi aldim heheh
  • Aynen bende de durum tam bir işkence. Tam 5 senedir CoD2/Cod4 multi oynarım PC'de ama gel gör ki PS3'de durum facia
  • aynen bir sene önceki durumum. ilk defa konsol almışım. ilk defa bir konsolda fps oynamaya başlamışım ve bunlar. ilk fps oyunum killzone 2'ydi. direk alışmıştım. ama single player modlarında bayağı bir alıştırma yapıp öyle geçmek lazım multiplayer'a. yoksa bir daha fps oynamamayı bile düşünürsünüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Alışkanlık ps2 zamanından geldii için zorlanmıyorum , futbolları dahi analoglarla oynuyordum lakin ps3 koluunu pekte başarılı bulmuyorum fps'lerde bana sağlam değilmiş gibi geliyor. Ps kolu yerine bazen Logitech rumble ile oynuyorum çünkü anologları daha sert ve güzel , xbox'da da oynadım ama joypadin garip bi yapısı var özürlü joypad'i gibi kocaman elde sabit durmuyor o yüzden alışamamıştım.

Sonuçta alışma meselesi ne ile oynuyorsanız uzun bir süre onun dışındakiler garip geliyor.

Özürlü Konusunda Sorun sende olmasin sakin ?
    Tarafli tarafsiz herkesin Begenisini kazanmis Ödüllü Bir yapidan bahsediyorsun.

Bende ne sorun olacak , sanırım o özürlü sorunu sende var , dediğim gibi kocaman elde durmuyor, bana göre özürlü joypad'i istediği kadar ödül alsın , sanki ödül alınca çok iyi olmak zorundaymış gibi , beğenmek zorundada değilim ayrıca az saygılı ol yazarken düşünerek yaz..

Gamecube'ün joypad'i10 kat daha iyi ona bakılırsa ödül almasına da gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 3 Ağustos 2011; 20:39:07 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.