Şimdi Ara

Foxconn N15235, ses driverı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FOXCONN N15235 anakartım var. Ses kartı driverini bir türlü bulamadım.

Bu tür işlerden fazla anlamıyorum; yardımcı olursanız çok sevinirim...

Sormak isterseniz diye üzerinde Intel Pentium Dual E 2180 2,00 GHz işlemci, 2,5 GB 533MHz Ram, Palit 256MB ekran kartı takılı.

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İstediğin driver aşağıdaki adreste File Download bölümünün en altındaki On-Board Auido Drivers

http://www.foxconnsupport.com/download.aspx?models=en-us0000213&category=C000000001&Series=en-us0000002&keywords=&sort=
  • beyler şu notbook a format atmaya çalışıyorumda driverlarını bulamadım yardımcı olur musunuz
    İNTEL core solo t 1300
  • drivermax programı ile driverın hepsini bulabilirsiniz. ancak ücretsiz sürümde günde 2 tane yüklemeye izin veriyor
  • Hasan kardeş teşekkür ederim. İnşallah olur....
  • Hasan ben kurdum teşekkür ederim ses geliyor sadece 2 hoparlörden geliyor. Format atmadan önce simge çubuğunda bir hoparlör simgesi wardı ki ben oradan 5.1 seçeneğini seçiyordum.

Şimdi öyle bir simge yok, denetim masasında da yok, AvRack adında hiç bilmediğim; sanıyorum bir player kurduk.

5.1 sistemimi multimedia olarak mı kullanayım Hasan kardeş lütfen yardımcı olun?

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: golkipir

drivermax programı ile driverın hepsini bulabilirsiniz. ancak ücretsiz sürümde günde 2 tane yüklemeye izin veriyor

teşekkürler kardeşş;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.