Şimdi Ara

Fox Kids(Jetix) Çizgi Dizileri Fan Club [25] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
529
Cevap
53
Favori
87.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jetix"i sevmem ama fox kids ekle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

Andy'nin nesi var?
    Üzerine tanımam.
     Fox Kids(Jetix) Çizgi Dizileri Fan Club [25]

402 No'lu sınıf

Bunu da severdim.

Ve tabiki; Çılgın Korsan Jack

• Nerede eski çizgi filmler
    Şimdi bakıyorsun saçma sapan araba yarışları , kötü çizilmiş ve birbirinin kopyası onlarca çizgi film v.s v.s
  • Yenilerden tek beğendiğim Suit Life.
  • eklermisin.çocukluğuum bunları izlerek geçti louie , 402 nolu sınıf ve baby'nin dünyası favorimdir
  • ahh ahh eski günler okuldan gelir gelmez otururdum aksama kadar izlerdim 402 nolu sınıf casus köpeklerin gizli dosyaları çılgın jack afacan loui bir ikisi haric hepsini sıkılmadan izlerdim yaz beni dostum
  • Fox Kids zamanında bir çizgi film vardı.Çizgi değildi ama normal insanlar oynuyo.
    Power rangers spd gibi 4 tane velet bişey çıkarıyolardı böyle savaşçı felan oluyolardı..
    Palyaço vardı adı FLOWERS hiç unutmam.HATIRLAYAN ??

-Ekle benide.Şaka kitabım vardı lan tek tek yazmıştım hepsini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.ksk -- 4 Eylül 2010; 20:12:38 >
  • Çok güzel ya.Ekle benide.Bir keresinde Andy gibi olmaya çalışıyordum
  • Ekle benide.Anılarımı canlandırdın benim ya.Fox Kids zamanı unutulmazdır.
  • Ekle
  • Louie çok efsaneydi ya.bütün bölümlerini bulabilsek keşke
  • İlk sayfada bahsettiğim linkleri kaybedeli çok oldu. PM'den ulaşmak isteseniz bile alacağınız cevap olumsuz olacaktır. Gelen pmlerin artışından dolayı konuya da yazmayı uygun gördüm. İyi forumlar.
  • benide ekle.
  •  Fox Kids(Jetix) Çizgi Dizileri Fan Club [25]

bunların fanıyım onursal üye olarak yaz beni
  • Konuyu hortlatmış olacağım ama beni de ekle. Birkaç tanesi hariç bütün çizgi filmlerini severim. Bulabildiklerimi tekrar izleyeceğim hatta.
  • ARKADAŞLAR COK ARADIM ESKİ DİZİ LİFE WİTH LOUİE LUTFEN TURKCE DUBLAJ BULUP BİR TORRENT YAPALIM BANA ULASMAK İSTEYENLER ULAŞSIN BULAN VARSA BENLE İRTİBATA GECSİN BENIM ELIME GECERSE YAYINLARIN UPLOAD EDERIM TORRENT LINK VERIRIM HEPINIZE TUM SEZONLARIYLA BULALIM LUTFEN BANA ULASMAK İSTEYENLER EKLESIN uasheytan@hotmail.com buyrun bekliyorum ... !
  • ekle ekle beni de ekle. ama şu dizilerin bi linkini verin yaw tamamını indircem. coook ozledim
  • Ekleyin lütfen
  • yaa çocuklar ben de alienators evolotion continues adlı çizgi filmi çok izlerdim. ama bir türlü dowloand sitesini bulamıyorum. olsa olsa iTunes yada amazon.coma üye olup satı alabiliyor ve öyle izliyorsun. sizden ricam birisi iTunes e yada amazon.coma abone olup o videoları satın alıp onları dowloand sitelerine ya da torrent sitelerine aktarmanizi çok büyük rica ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.