Şimdi Ara

fotoğraftan anlayanlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • amatör bir kullanıcı için öneriniz filmli slr mı olur digital slr mı?

• elbette dijital.
    artık film üretimide dünyadan kalktı diye biliyorum
  • model öneriniz ne olur, amatör kullanıma göre ve uygun fiyatlı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 03-09-2007

elbette dijital.
    artık film üretimide dünyadan kalktı diye biliyorum

yok canım ne kaldırılması.

dslr bakabilirsin dostum.eğer gerçekten fotoğrafa ilgin varsa sonra neden dslr almadım diye düşünebilirsin.
  • evet canon nikon kaldirdi. Digital fotoğraf ve baski bolumune konu açarsan daha cok tavsiye alirsin.. Bütçeni ve ne çekmek istediğini belirtirsen yardimci olmaya çalişirim..
  • Tabikide digital filmli makineler çoktandır kalktı,@mboyaci üstadımında dediği gibi fotoğraf video bölümüne konu aç veya bununla ilgili tavsiye konuları var incele derim.
  • oncelikle bu konuda gercekten ciddimisin ona karar ver. SLR sistem oldukca maaliyetlidir ve eger senin icin gecici bir heves olacaksa yada ayiracak zamanin olamaycaksa hic bulasma, bu durumda olan bir cok insan var sahsen benimde durumum farkli degil en az 2 aydir tek kare cekmedim topsan son 7 ayda 1 fotoraf anca cekmisimir.Sabah 8-Aksam 7 arasi genelde dersteyim sonrada yemek ye dinlen derken ders calismaya bile zaman bulamiyorum makine oyle yatiyor, Body Fiyati+Lensler+Filtreler+Tripod vs. cok ciddi masraflar eger yeterince zaman ayiramiyacaksan SLR-Like diyede tabir edilen gelismis kompakt makinalardan almani tavsiye ederim.
  • @arbuzik 1 yıla kadar filmli slr'ler müzelik olur.

@zeus1907 bütçen ne kadar? bu iş için ne kadar para ayırdın?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.