Şimdi Ara

Fotoğraftaki gariplik!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: rebel_rude boy_X

valla ben dayanamıyacam urfalı kardeş ben cevabı söylüyorum kusura bakma o kedidir

beni nası şaşıttıgını bilemessin

• quote:

Orjinalden alıntı: urfalı

quote:

Orjinalden alıntı: quatrum

quote:

Orjinalden alıntı: urfalı

yav gardaş ben bir degil iki şey görüyom
    bu işareledigin adamın sag tarafında bir başka adam daha görüyom

(not sakın kedidir o kedii demeyin çok gıcık alıyom bu laftan kedi olamdıgından gayet eminim)

onu bende farkettim ama dieri daha belirgin olduğu için ona dikkat çekmeye çalıştım (bu arada az önce sen yazmıştın kedidir kedi diye dikkatimden kaçmadı )

rebel_rude boy_X@ photoshopun kullanım süresi doldu crackliyemiyorumda sende biliosun ama mercek kirli olsa bile böyle bi isnan sülieti olurmu kulağı bile belli

yav ben o mesaja devam edip yukardaki mesajı yazacaktım mesaj eksik oldugundan sen yanlış anlamışın sonra o mesaja eklemeyip yeni mesaj yazdım

anladım kardeş

rebel_rude boy_X@ kendinle çelişiyorsun

• fotoğrdaftaki kırmızı daire içinde insan var, yanında bi tane daha var sağında...
  • insan minsan yok gardeşim
  • zoeken
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZoGeL

zoeken

• quote:

Orjinalden alıntı: emredici

insan minsan yok gardeşim

iyi bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: *GökCell*

görünmüyo ya hiç bişey

yarın doktora git

elinde beyaz bisey war onun mesaj getirmis sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angelksk -- 16 Şubat 2006 0:52:16 >
  • Biriniz de kral çıplak diyemediniz ya helal olsun.
  • neden boyle bı resım cektın onu anlamdım.yanı zıfırı karanlıkta falan
  • quote:

Orjinalden alıntı: angelksk

quote:

Orjinalden alıntı: *GökCell*

görünmüyo ya hiç bişey

yarın doktora git

elinde beyaz bisey war onun mesaj getirmis sana

vala bende sen söleyince farkettim onu
  • quote:

Orjinalden alıntı: sin_an

neden boyle bı resım cektın onu anlamdım.yanı zıfırı karanlıkta falan

yav havai fişek gösterisi vardı onları çekiodum
  • photoshop yada sinyaller karışmış yada dabbetül arz yada yada vs. şeklinde gittiği görülmüştür.
  • ben niye bişey göremiyorum ya
  • ya o havaya doğru yukselen havai fişek bence aşaada izleri var yukarı doğru fırlamış bi anda çekmişsin işte. daha ilk görüste belli havai fişek olduğu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yokum

ya o havaya doğru yukselen havai fişek bence aşaada izleri var yukarı doğru fırlamış bi anda çekmişsin işte. daha ilk görüste belli havai fişek olduğu.

• Arkadasım oyle ugrasıcagına brightnessi arttır fotoda levellardanda ayarla..direk belli oluyor ortadaki kisi kabak gibi....23-25 yaslarında tipsiz bir genc var goruntude kırmızı kazaklı ve gitar calıyor buyuk ihtimal yada calarmıs gibi kolları durusu..karsısındada gene biri var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pastseller -- 16 Şubat 2006 2:18:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pastseller

Arkadasım oyle ugrasıcagına brightnessi arttır fotoda levellardanda ayarla..direk belli oluyor ortadaki kisi kabak gibi....23-25 yaslarında tipsiz bir genc var goruntude kırmızı kazaklı ve gitar calıyor buyuk ihtimal yada calarmıs gibi kolları durusu..karsısındada gene biri var..

adam aşmış

• Yansıma olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pastseller

Arkadasım oyle ugrasıcagına brightnessi arttır fotoda levellardanda ayarla..direk belli oluyor ortadaki kisi kabak gibi....23-25 yaslarında tipsiz bir genc var goruntude kırmızı kazaklı ve gitar calıyor buyuk ihtimal yada calarmıs gibi kolları durusu..karsısındada gene biri var..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.