Şimdi Ara

Fotoğraflarda kötü çıkmam hk.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Fotoğraflarda kötü çıkmam hk.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Acil yardım edin aslında tipim çok kötü değildir ama fotoğraflarda kötü çıkıyorum. Aynaya baktığımda kendimi görüyorum, ön kamerayı açtığımda bambaşka biri çıkıyor karşıma. Yüzümde bazı sivilceler var ama bunlar aynada normal bir şekilde gözüküyor, kamerayı açıyorum sanki yüz felci geçirmişim ekmeğe basmışım gibi... bu durumun nasıl önüne geçebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinceTheBeginning -- 10 Aralık 2017; 21:59:5 >

|
    |

Dikkat ettiysen bazi insanlar sag taraftan poz verir hep o taraftan iyi cikarlar.Bazilari da sol.

Herkesin iyi ciktigi bir aci vardir onu yakalayip foto cektir daha iyi cikarsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sturmfahrt -- 10 Aralık 2017; 22:0:33 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

benim mesela tip kötü değildir ama burnum ve çenem yamuk. o yüzden bi taraf seçmek zorunda kalıyorum ve o taraf sol taraf mesela.

en yakın zamanda estetik olmayı düşünüyorum, burnu düzelticek, yanak kasımada doku dolgusu yapıcak bakalım.

sendede öyle bi sorun varsa bilirsin zaten, yamukluk falan. üni öncesi veya ünideyken kesinlikle bu sorun çözülmeli diye düşünüyorum.
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.