Şimdi Ara

Fotoğraflarda kötü çıkmam hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acil yardım edin aslında tipim çok kötü değildir ama fotoğraflarda kötü çıkıyorum. Aynaya baktığımda kendimi görüyorum, ön kamerayı açtığımda bambaşka biri çıkıyor karşıma. Yüzümde bazı sivilceler var ama bunlar aynada normal bir şekilde gözüküyor, kamerayı açıyorum sanki yüz felci geçirmişim ekmeğe basmışım gibi... bu durumun nasıl önüne geçebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinceTheBeginning -- 10 Aralık 2017; 21:59:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Insan yuzu simetrik degildir.

Dikkat ettiysen bazi insanlar sag taraftan poz verir hep o taraftan iyi cikarlar.Bazilari da sol.

Herkesin iyi ciktigi bir aci vardir onu yakalayip foto cektir daha iyi cikarsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sturmfahrt -- 10 Aralık 2017; 22:0:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynadan çek yüzünü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri şuraya zooken fotosu koysunda rahatlayalım bir günahkar için...
  • o zaman yüzünde anatomik olarak asimetri var hocam. mesela çirkin değilsindir ama böyle bi sorunun vardır.

benim mesela tip kötü değildir ama burnum ve çenem yamuk. o yüzden bi taraf seçmek zorunda kalıyorum ve o taraf sol taraf mesela.

en yakın zamanda estetik olmayı düşünüyorum, burnu düzelticek, yanak kasımada doku dolgusu yapıcak bakalım.

sendede öyle bi sorun varsa bilirsin zaten, yamukluk falan. üni öncesi veya ünideyken kesinlikle bu sorun çözülmeli diye düşünüyorum.
  • Ayna görüntüsü yanıltıcıdır, fotoğraflardaki görüntünüz gerçektir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.