Şimdi Ara

Fotograflar Eklendi CX-10 $14,99 // Syma-X11 $22.99 // 2MP Kamerali $37,99 [Güncel] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
665
Cevap
48
Favori
33.589
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

Bataryayı da 4'lü 380mAh+Şarj kiti siparişi şeklinde verdim 59 puan toplamışım onlarla da $1.18 indirim yaptım güzel oldu. İlk geldiği günlerde bir tane bataryayı öldürüp oyuncaktan mahrum kalmaktansa 4'lü alayım da bari elimde kalsın istedim Siparişlerim geldiğinde video ile yorum yaparak 50x3 puan daha toplar kanat almam gerektiğinde onu kullanırım. Sağ sağlim gelsin de ekibim gerisi önemli değil :)

Hocam çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun bu süreçte bana. Umarım ben de sana bunun karşılığında yardımcı olabilirim yeri geldiğinde

Hocam, bu kombinasyonu tam olarak nasıl yaptınız yardımcı olur musunuz acaba ? Bataryaları ayrı olarak mı aldınız yoksa ürünü alırken farklı bir seçenek ile falan mı ? Cevabınızı bekliyorum çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende kameralı modeli ve yedek patarya aldım 3 gün önce acaba ne zaman gelecek sizce?

• Cerberus kullanıcısına yanıt
    Hocam siteye üye oldugunuzda 10puan geliyor avatar yüklediginizde 20puan geliyor ve her siparisinizde örnek olarak 25$ a quadcoperi siparis ettiniz 25puan geliyor ve her 50 puan 1 dolar degerinde. Fakat puanlarinizla herhangi bir ürünün en fazla %30 unu ödeyebilirsiniz.
    Ürünü teslim aldiktan sonra yorum birakirsaniz 10 puan fotograf eklerseniz 20 puan , video da eklerseniz 50 puan daha kazaniyorsnuz.
    Yani 25$ a quadcopteri aldiginizda hesabinizda 55puan olacak bununla 1,1$ lik indirim uygulayabilirsiniz herhangi bir üründe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Simit -- 7 Ocak 2015; 22:04:59 >
  • Arkadaşlar bu benim aldıklarım Processing durumunda kredi kartı üzerinde paypal ile aldım. Bankadaki para provizyon bekleyen işlemlerde görünüyor. Bir şey yapmam gerekiyor mu acaba.
  • Aynen Mr.Simit'in anlattığı gibi olay. Üyelik + Profil Düzenleme + QuadCopter ile $1.18'lik bir indirim geldi. Bataryaları alırken bu indirimi kullandım. Bu siparişim + yorumlardan da alacağım 50x3'lük puan olacak çünkü 3 farklı sipariş verdim ben bir de simkart dönüştürücü aparat aldım 10cent'e. Artık kullanabildiğim kadar kullanıcam :)
  • Çok teşekkür ederim yardımlarınız için bende şimdi geçicem siparişi. Aldığınız 380 Mah x4 batarya paketlerinin linkini atabilir misiniz acaba? Bir de bu aldığım ilk quadcopter olucak ayrıca pervane seti almam lazım mı sizce ? Gerekli derseniz onunda linkini alabilir miyim. Şimdiden çok teşekkür ederim

Pm
  • Hocam ben aşağıya attığım linkteki batarya paketini aldım, ek pervane almadım ve bu benim de ilk quadcopter deneyimim olacak ama bunlardan çok daha kötüsü olan 3Ch-3.5Ch helikopterleri iyi uçuruyordum ben o yüzden kendime güvendim ayrıca kutuda 1 set yedek pervane mevcut eğer onlardan birini kullanırsam yeni 1-2 set sipariş verebilirim pervane için.

http://www.gearbest.com/rc-quadcopters-parts/pp_129831.html

Şu an bulamadığım yani ana konudan çıkarılmış olan bir başka 4'lü 380mah batarya linki daha vardı ve videodaki arkadaş onu kullanıyor ancak şarj aleti mevcut değil o pakette ben şarj aleti avantajı için bu paketi aldım. X11'in orjinal bataryası sadece 200mah oluyor, 380mah olan başka bir ürünün batarya seçeneği ancak girişleri birebir uyduğundan sıkıntı çıkarmıyor hatta outdoor'da vereceği ağırlık stabilizasyon sağlayacaktır. Benim tek derdim bu aldığım set görünüşte ince uzun diğeri bir kaç mm daha geniş ve kısaydı gerçi çok büyük bir fark yok görünüşte ama yinede deneyip görecez diyelim.

• Ben birtane daha alacağım ama şu an alınmıyor mu? Nedir durum?

• quote:

Hocam ben aşağıya attığım linkteki batarya paketini aldım, ek pervane almadım ve bu benim de ilk quadcopter deneyimim olacak ama bunlardan çok daha kötüsü olan 3Ch-3.5Ch helikopterleri iyi uçuruyordum ben o yüzden kendime güvendim ayrıca kutuda 1 set yedek pervane mevcut eğer onlardan birini kullanırsam yeni 1-2 set sipariş verebilirim pervane için.

Şu an bulamadığım yani ana konudan çıkarılmış olan bir başka 4'lü 380mah batarya linki daha vardı ve videodaki arkadaş onu kullanıyor ancak şarj aleti mevcut değil o pakette ben şarj aleti avantajı için bu paketi aldım. X11'in orjinal bataryası sadece 200mah oluyor, 380mah olan başka bir ürünün batarya seçeneği ancak girişleri birebir uyduğundan sıkıntı çıkarmıyor hatta outdoor'da vereceği ağırlık stabilizasyon sağlayacaktır. Benim tek derdim bu aldığım set görünüşte ince uzun diğeri bir kaç mm daha geniş ve kısaydı gerçi çok büyük bir fark yok görünüşte ama yinede deneyip görecez diyelim.

Hocam paylasmis oldugum linklerdeki batarylari videoda ki incelemeyi yapan kisiye göndermistim, bu bataryalar uyumlu olurmu X11 icin diye sormustum ve hepsi olur demisti bende incelemeyi yapan kisiye guvenerekten linkleri paylastim. Incelemeyi yapan kisi Fly Ryan 300ün üzerinde inceleme videosu var, batarya konusunda yanilacagini düsünmüyorum acikcasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Simit -- 7 Ocak 2015; 22:06:23 >

• quote:

Hocam ben aşağıya attığım linkteki batarya paketini aldım, ek pervane almadım ve bu benim de ilk quadcopter deneyimim olacak ama bunlardan çok daha kötüsü olan 3Ch-3.5Ch helikopterleri iyi uçuruyordum ben o yüzden kendime güvendim ayrıca kutuda 1 set yedek pervane mevcut eğer onlardan birini kullanırsam yeni 1-2 set sipariş verebilirim pervane için.

Çok teşekkür ederim yardımınız için hocam. Peki batarya olarak 380 mi yoksa 500 Mah lık mı tavsiye edersiniz ?

• Konu açılmış ama link falan yok. Nerde bu fiyata?
    Slm
  • alibaba A kullanıcısına yanıt
    pm.
    500mah'lık seçenek kasanın çok dışına çıkıyor videoda görmüştüm o yüzden beğenmedim ve gereğinden fazla ağırlık yapacağından ani manevra kabiliyetini etkileyecektir. Bu ürünün 200mah ile üretilmesinin de bir sebebi var ancak 380 çok da sarsmayacaktır. Zaten 500'lüğün sunduğu 13-14 dakikalık uçuş motor ömrünü çok hızlı kısaltacaktır. 380 iyidir kanaatindeyim :) Zaten 4'lü paket olacağından bittikçe ürünü dinlendirir değiştirirsiniz ürün için de ömür sağlamış olur.
  • quote:

500mah'lık seçenek kasanın çok dışına çıkıyor videoda görmüştüm o yüzden beğenmedim ve gereğinden fazla ağırlık yapacağından ani manevra kabiliyetini etkileyecektir. Bu ürünün 200mah ile üretilmesinin de bir sebebi var ancak 380 çok da sarsmayacaktır. Zaten 500'lüğün sunduğu 13-14 dakikalık uçuş motor ömrünü çok hızlı kısaltacaktır. 380 iyidir kanaatindeyim :) Zaten 4'lü paket olacağından bittikçe ürünü dinlendirir değiştirirsiniz ürün için de ömür sağlamış olur.

Çok teşekkür ediyorum aydınlatıcı bilgileriniz için. Mr.smit hocam birkaç güne bataryaların indirime girebileceğinden bahsetti indirime girer girmez 380 leri sipariş geçiyorum o zaman :)

• http://m.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_73260.html

Ben bunu aldım daha hoşuma gitti açıkçası.

Hayırlısı olsun :) Arayı fazla açmayın ama zaten geç sipariş hazırlıyorlar ben o hatayı yaptım muhtemelen batarya setim 1 hafta sonra gelicek helikopterden.
  • Stokta yok galiba, ne olacak?
  • Cumartesi günü Gearbest in forum admini ile konusmustum cumartesi aksami yeni ürün sevkiyati alacaklarini söylemisti. Muhtemelen önümüzde ki günlerde stoklari tekrar güncelleyecekler. Suan icin ürün satisi hala devam etmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Simit -- 28 Aralık 2014; 17:18:35 >
  • http://www.gearbest.com/rc-quadcopters-parts/pp_129827.html

X11 ile uyumlumudur bu takım, pillerin kasadan dışarı sarkması mühim değil.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.