Şimdi Ara

FOTOĞRAFLAR DAN CLİP YAPMAK İÇİN? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
15.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • PowerPonit te bir sürü efekt var.Sanırım animasyon düzenlerinden giriyordun.Sağ üstte aşağı doğru bakan bir ok var ona tıkladığın zaman bir menü açılıyor.Ordan gircen.Benim favorim elips hareketi animasyonu.Gerçekten çok güzel.

• arkadaşlr üstte önerdiğinz programlardan bazısı şifreli bazısı nı da ben bulamadım
  • proshow die bi program...uzun zamandır kullanırım...hiçbi sorun yaşamadım...arayüzü güzel..oldukça kullanışlı bişi....arkaya mp3 de koyabiliyosun....kolay gelsin..
  • pro show varsüperrr
  • Memories On TV
  • Arkadaşım normal bir şey olsun diyorsan Movie Maker yeter sana. Ama profesyonel bir şey olsun diyorsan KESİNLİKLE "PINNACLE STUDIO" öneririm.
  • Proshow gold bence memories On TV'den daha iyi.Memories on tv yide kullandım.ancak förüntü kalitesi oldukça düşüyor.ancak proshow gold'da öyle bir sorun yok.birçok geçiş efekti de mevcut.tek eksikliği Türkçe olmaması....
  • album_creator dıe bı program war. flash la album yapıosunuz. bnce cok gusel bı program. bakmanızı tavsıye ederım ...
  • bu gibi durumlarda yapman gereken tek şey Movie Maker 2ye biraz kafa yormak
  • microsoft photo story var geçekten güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: yourdery

microsoft photo story var geçekten güzel

+1 Photostory 1 yıldır kullanıyorum... harika denilebilir boyutu ve işlevi göz önünde bulundurulursa on üzerinden dokuz buçuk
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.