Şimdi Ara

FOTOĞRAFLAR DAN CLİP YAPMAK İÇİN?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
15.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunun için iyi çok fonksiyonu olan ortaya güzel birşeyler çıkartabilecğim bir program ı nerden bulablirm arkdşlar yardmcı olursanız sevinirm

• çok professiyonel değil ama windows movie maker'ı tavsiye ederim
  • windows movie maker 2 işini görür sanırım...
  • ACDSEE Son Versiyonunda Var
  • o programı biliyorum ve kullandım.görüntü kalitesi düşüyor.ve yapabilceklerin çok sırdan ve kısıtlı.
    daha orjinal bişi yokmu?

okul yıllık ı cd sine hazırlıycam

• ben movie m. için konuştum ACDSEE diil.yanlış anlaşılmasın
  • photostory 3 te fena değil. ama windows lisans kontrolu yapıyor.
  • Movie Maker 2ile yapabilirsin bu işleri ama, ben pek başarılı bulmuyorum bu programı...

Adobe Premiere Elements 2 tavsiye ederim
    Programın yeteklerini (efektli geçişler, 5+1 ses ekleme,....vs) çözdükçe, bir daha vazgeçemezsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boldshark -- 11 Mayıs 2006; 13:06:28 >
  • Bence bunu denemelisin kullanımı basit ve geçişleri süper program PROSHOW GOLD
  • Visual studio 6 bence en iyiler arsında profesyonel anlmada yapabiliyor ve kullanımı cok basit
  • Photo2 VCD Professional programınıda kullanabilirsin.Bu program resim dosyalarını mpeg formatına çeviriyor ve vcd olarak kaydedip izlemeni sağlıyor.Linki bilmiyorum ama Google da aratarak bulabilirsin.

• Proshow GOLD ile bu istediklerini yapabilirsin. Ancak iyi bir bilgisayarın varsa kur yoksa çok kasar
  • memoriesOnTv 2006 gerçekten harika dene pişman olmazsın...
  • Arkadaşlar yeri gelmişken sorayım ben de okul için fotolardan oluşan bi albüm yapıcam ama video yaparsam çözünürlük düşücek kalite bozulcak. Onun için slayt yapsam daha iyi olur sanırım. Böyle fotoğraflar arasında şekilli geçişler yapabileceğim ve müzik ekleyebileceğim bir program var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Arkadaşlar yeri gelmişken sorayım ben de okul için fotolardan oluşan bi albüm yapıcam ama video yaparsam çözünürlük düşücek kalite bozulcak. Onun için slayt yapsam daha iyi olur sanırım. Böyle fotoğraflar arasında şekilli geçişler yapabileceğim ve müzik ekleyebileceğim bir program var mı?

Benim tavsiyem memories onTV ben kullandım resim geçiş süresini ve geçiş şekillerini ayarlayabiliyorsunuz istediğiniz müziği koyabiliyorsunuz yalnız resim formatlarını çok büyük - çok kücük de değil takriben 200 - 300 kb yapabiliyorsanız tv de güzel görüntüler alıyorsunuz büyük piksel li resimler i cd ye kaydetmek ve programlamak çok zaman alıyor. Ben 300 ile 350 kb resimlerden 58 tane yaptım gayet güzel sonuç aldım.

• quote:

Arkadaşlar yeri gelmişken sorayım ben de okul için fotolardan oluşan bi albüm yapıcam ama video yaparsam çözünürlük düşücek kalite bozulcak. Onun için slayt yapsam daha iyi olur sanırım. Böyle fotoğraflar arasında şekilli geçişler yapabileceğim ve müzik ekleyebileceğim bir program var mı?

PowerPoint
  • quote:

Orjinalden alıntı: rietveld

quote:

PowerPoint

Benim de aklıma o geldi de onda şekilli geçişler var mı? (Hiç bakmadım)

• quote:

quote:

quote:

PowerPoint

evet istediğin şekilde slaytlara şekilli geçiş hatta efekt verebiliyorsun biraz karıştır yapması basit

takıldığın yerde yardımcı oluruz

• quote:

quote:

quote:

PowerPoint

Şekilli geçişler var, istediğin şekilde müzik ekleyebilirsin.
    Dosyayı hazırladıktan sonra, uzantısını "pps" olarak değiştirmen halinde, powerpoint arayüzü açılmadan, flash dosyası gibi kullanabilirsin

• Çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.