Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Fotoğrafçıdan damada anlamlı dayak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: muaz1984 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
23
Cevap
0
Favori
34
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Fotoğrafçıdan damada anlamlı dayak.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    • Uzaklaştırılmış 43 gün cezanın, 42 gün 23 saat 57 dakika kadarı kaldı.
      7 Not
      09 Temmuz 2018 15:14:09 Konu Sahibi
      "Dün sosyal medyada yayılan "Fotoğrafçıdan damada anlamlı dayak" haberi doğrulandı.

Malatya'da düğün fotoğrafçılığı yapan Onur Albayrak, bir düğün için fotoğraf çekimine gittiğinde yaşı küçük görünen geline kaç yaşında olduğunu sordu. Habere göre “15” cevabını alınca da “çocuk gelin fotoğrafı çekemem” diyerek duruma tepki gösterdi. Bunun üzerine damat, anlaşmayı bozduğu gerekçesiyle fotoğrafçı Albayrak ile tartıştı. Israrla çekimin yapılmasını isteyen damat ile fotoğrafçı arasında yaşanan yaşanan kavgada damadın burnu kırıldı.

Sosyal medyada paylaşılan haber fotoğraflarının ardından açıklama yapan Onur Albayrak, "İki gündür bu haberi görüp gerek arayan gerek mesaj yazan tüm dostlara teşekkürler. Evet maalesef durum bu, keşke yaşanmasaydı ama yaşandı. Bir daha olsa gene çekmiyorum der miyim evet derim. Kimse kusura bakmasın, çocuk gelin de çocuk istismarıdır benim gözümde ve hiç bir kuvvet bana o çocuğun gelinlikle fotoğrafını çektiremez. Çocukların saçına duvak takılmaz, kır çiçekleri ile süslenmiş taçlar takılır ancak. Saygılarımla" ifadelerini kullandı."

http://haber.sol.org.tr/turkiye/o-haber-dogrulandi-hicbir-kuvvet-bana-cocugun-gelinlikle-fotografini-cektiremez-242285

Çocuk gelinler bu ülkedeki sapık zihniyetin bir sonucu. Öyleki, bunları savunan zihniyetler bu forumda dahi var ve açık açık fikirlerini yazmaktanda çekinmiyorlar.

Mercedes W220 S500 Long V8 5000CC 306Hp
      Opel Corsa B GSi 1600CC 106Hp
      "Fighting for peace is like screwing for virginity." George Carlin

• Er
      9 Mesaj
      09 Temmuz 2018 15:55:57
      Kız erkek farketmez, olgunlaşmadan evliliğe karşıyım ama buradaki çifte standardı göz ardı edemeyiz

Sorun evlenmesi mi ? Ya da Zengin, meşhur biri olsaydı veya bu olay batıda yaşansaydı sanırım takdir bile edilirlerdi.

Sevgili olsalar sorun olmayacak mıydı?

16'lık Aleyna Tilki'ye 30 yaşında sevgili
      http://www.posta.com.tr/16-lik-aleyna-tilki-ye-30-yasinda-sevgili-haber-fotograf-1248231

• Yarbay
      4644 Mesaj
      09 Temmuz 2018 16:19:02

https://www.youtube.com/watch?v=-BHtqoP45Bg
      |
      |

Sloganlar Boştur
    • Yüzbaşı
      633 Mesaj
      09 Temmuz 2018 16:20:41
      Başlıktan ben de diyorum dama oynuyorlar sonra birisi dayak atıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

85 yaşındayım, herşeyin farkındayım.
    • Yüzbaşı
      633 Mesaj
      09 Temmuz 2018 16:23:36
      Ne anlaşması malın evladı senin direk hapse girmen lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

85 yaşındayım, herşeyin farkındayım.
      7 Not
      09 Temmuz 2018 16:24:06 Konu Sahibi

Batı bu konuda çok hassas. olay batıda yaşansa damat hapise atılır, bir daha da gün yüzü göremezdi.
      |
      |
      paradiso35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1727 Mesaj
      09 Temmuz 2018 16:29:07
      Sadece dayak mı?

Neden ifşa etmedin ki?

videolarını fotoğrafları çekip anında sosyal medya hesabından canlı yayın yapabilir, haberi ajanslara dağıtabilirdin.

sadece burnunu kırmanda hata olmuş, biliyorum tutmuşlardır seni, ama en azından bir kol falan da kırar insan.
      |
      |

Aptal olduğun için aptal olduğunu anlayamıyorsun. | Dunning-Kruger Effect
    • Yarbay
      4232 Mesaj
      09 Temmuz 2018 16:32:26
      quote:

Orijinalden alıntı: paradiso35

Kız erkek farketmez, olgunlaşmadan evliliğe karşıyım ama buradaki çifte standardı göz ardı edemeyiz

Sorun evlenmesi mi ? Ya da Zengin, meşhur biri olsaydı veya bu olay batıda yaşansaydı sanırım takdir bile edilirlerdi.

http://www.posta.com.tr/16-lik-aleyna-tilki-ye-30-yasinda-sevgili-haber-fotograf-1248231

16-30 yaş farkı tabii ki bir sorun; ama bahsettiğin şey birbirinden çok farklı. Biz bunu anlatmaktan bıktık ama siz her olayda aynı boncuğu bulmaktan bıkmadınız.

Bak şimdi, en basit haliyle açıklamak için elimden geleni yapayım, anlamazsan artık canın sağolsun.

2 örnek var;

1- Kendi isteği ile ve herhangi bir bağlılık yemini etmeden, senet imzalamadan yaşanan ilişki,
      2- Ailesinin isteği ile, zorla/gönüllü olduğunu düşünerek, yemin edip, senet imzalayarak yaşanan ilişki.

Bu iki ilişki tipi arasında dağlardan daha büyük farklar vardır. Birinde vazgeçersin, hata yaptığını düşünürsün, istemezsin, başkasını seversin ya da herhangi başka bir nedenin olur ve ilişkiyi o anda bitirirsin. İkinci ilişkide ise muhtemelen ölürsün.

Biraz da olsa düşünün, anlamaya çalışın. Birinde seçimlere saygı varken diğerinde yaşam hakkı bile hiçe sayılıyor.
      Hakikaten yeter artık.

• Binbaşı
      1321 Mesaj
      09 Temmuz 2018 16:42:41

Haberde gelinin zorla evlendirildiği şeklinde bir ibare yok, belki onlar da birbirlerini seviyorlar her iki tarafında rızası olan bir ilişki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      webbie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4232 Mesaj
      09 Temmuz 2018 16:47:41
      quote:

Orijinalden alıntı: ilhan_28

Haberde gelinin zorla evlendirildiği şeklinde bir ibare yok, belki onlar da birbirlerini seviyorlar her iki tarafında rızası olan bir ilişki
      Yazdığımı tekrar oku. Eğer hala bu cümleyi kurabiliyorsan, aynı yorumu parçalara ayırıp okumayı dene. Baktın yine aynı sonuca ulaşıyorsun, o zaman bırak dağınık kalsın.

• Yüzbaşı
      534 Mesaj
      09 Temmuz 2018 20:05:27
      quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

Batı bu konuda çok hassas. olay batıda yaşansa damat hapise atılır, bir daha da gün yüzü göremezdi.
      örnek vermiş arkadaş yukarda aslında neden atılmadı acaba aleyna tilkinin sevgilisi 30 yaşında

7 Not
      09 Temmuz 2018 20:08:14 Konu Sahibi

Batı dedim, o olay Türkiyede olmadı mı? Ayrıca evlilik başka sevgili olmak başka. İşin içine cinsellik giriyor. Ama amerikada bildiğim kadarı ile cinsellik girmesinede gerek yok. Hatta FBi 13-14 yaşında çocuk kılığına giriyordu internette, bunlara sulanan adamlarla bir kafede falan buluşma ayarlayıp, sonrada bir güzel tutukluyordu Bırak cinselliği, ve hatta sevgili olmayı, o tür amaçla yola çıkmak bile tutuklama sebebi.
      |
      |
      Koks34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1321 Mesaj
      09 Temmuz 2018 23:07:35

kişi reşit değilse evlilik akdi yapılmadan yaşanan ilişki normal mi karşılanmalı? burada konu olan 16-30 olayı ile dayak yiyen damat olayı arasındaki tek fark bu. bana göre iki olayda aynıdır ikisini birbirinden ayrı tutamam, her iki duruma da karşıyım asla tasvip etmem ama bu iki durumu birbirinden ayırma çabanız çok saçma. ikisinde de kazık kadar adam çocuk yaştaki kız ile cinsel veya duygusal ilişki yaşama peşinde.

|
      |
      webbie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      13707 Mesaj
      09 Temmuz 2018 23:18:56
      Dur şimdi ortalık DAMAT'lar yüzünden karışık zaten allasen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Sen öldüğün gün bende öldüm canım anneannem...
    • Binbaşı
      1609 Mesaj
      09 Temmuz 2018 23:44:33
      Fotoğrafçıda da tam dayakçı tipi var

|
      |

Bağırıp çağırmak cahil işidir. Okuyup, araştırmak, gözlemlemek, anlayıp ona göre adım atmak gerekir.
    • Yarbay
      5159 Mesaj
      10 Temmuz 2018 09:42:07
      quote:

yanlışı yanlışla savunamazsın/düzeltemezsin/aklayamazsın.
      Aleynanın sorunu ailesinin sorunudur, ama kötü örnek olduğundan toplumu etkiler tabii ki.
      Ama toplumda zaten ergenlikte sevgili edinme yaygındır.Ama evlilik başka birşeydir , olgunlaşmamış
      zihinderde derin travmalar yaratabilir....
      |
      |

2013 Chevrolet Cruze Sedan 1.4 LTZ Siyah.

• Yarbay
      3395 Mesaj
      10 Temmuz 2018 18:17:21

Bebe hiç 30 gibi göstermiyor. Dış görünüş ve tiplere baktığımızda bence aralarındaki birlikteliğin sorun olacağını düşünmüyorum. Tamamen kimlikten ziyade kendinizi kaç yaşında ve nasıl bi olgunluk ruh halinde hissettiğinizde önemlidir. Aleynanın rızası varsa erkek ise gerekli hassasiyeti ve doğru yaklaşımı gösteriyorsa bu çift için bi sorun yok diyorum ben

|
      |
      paradiso35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      9 Mesaj
      10 Temmuz 2018 19:51:54
      quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Bebe hiç 30 gibi göstermiyor. Dış görünüş ve tiplere baktığımızda bence aralarındaki birlikteliğin sorun olacağını düşünmüyorum. Tamamen kimlikten ziyade kendinizi kaç yaşında ve nasıl bi olgunluk ruh halinde hissettiğinizde önemlidir. Aleynanın rızası varsa erkek ise gerekli hassasiyeti ve doğru yaklaşımı gösteriyorsa bu çift için bi sorun yok diyorum ben
      Burada otorite kim? Size göre uygun, Bi başkasına göre değil belki de, o yüzden çok ta şeapmamak lazım.

• Yarbay
      3395 Mesaj
      10 Temmuz 2018 20:03:43
      quote:

Burada otorite kim? Size göre uygun, Bi başkasına göre değil belki de, o yüzden çok ta şeapmamak lazım.

Alıntıları Göster
      Kızın rızası varsa ve karşı tarafta yüksek yaşına rağmen karşısındaki bayana karşı yabancılık çektirmeden onun dilinden anlayacağı şekilde bi olgunluk ve yaklaşım gösterirse sıkıntı yok. Ha bu arada bu konuştuğumuz çift sadece sevgili. Ama konuda bahsi geçen ise direk evlilik (ki 15 yaşındaki bi kızın kimle olursa olsun rızasıyla evleneceğini hiç düşünmüyorum). İkisi farklı şeyler olduğu için aleyna tilkinin ilişkisi hakkında olabilir diyorum. Çünkü zaten dışarda 20-25 lik tiki tiki kızların para yemek için 40-45 yaşındaki iş adamlarıyla sevgili olduğu ortada. Fakat bu evlilikteki 15 yaşındaki bi kızın gelin olmasından bahsediyorsak sonuna kadar ateş püskürürüm.

• Er
      9 Mesaj
      10 Temmuz 2018 21:08:50
      quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Kızın rızası varsa ve karşı tarafta yüksek yaşına rağmen karşısındaki bayana karşı yabancılık çektirmeden onun dilinden anlayacağı şekilde bi olgunluk ve yaklaşım gösterirse sıkıntı yok. Ha bu arada bu konuştuğumuz çift sadece sevgili. Ama konuda bahsi geçen ise direk evlilik (ki 15 yaşındaki bi kızın kimle olursa olsun rızasıyla evleneceğini hiç düşünmüyorum). İkisi farklı şeyler olduğu için aleyna tilkinin ilişkisi hakkında olabilir diyorum. Çünkü zaten dışarda 20-25 lik tiki tiki kızların para yemek için 40-45 yaşındaki iş adamlarıyla sevgili olduğu ortada. Fakat bu evlilikteki 15 yaşındaki bi kızın gelin olmasından bahsediyorsak sonuna kadar ateş püskürürüm.

Alıntıları Göster
      Pardon da evlilikte ne var bu kadar? 16 yaşında evlenmeden istediğini yaşa ama 15 yaşındaysan evlilik tü kaka. 15 yaşında olmayan olgunluk, 1 yılda nasıl birden geliyor? Orta da bariz bir çifte standart var kabullenin, ya her vaka da ses çıkarın ya da ikisi ne de karışmayın. NOKTA

|
      |

HızlıCevap

Reklamlar
chat.gen.tr
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
türksohbet.net
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.