Şimdi Ara

Fotograf makinesi tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben universiteye yeni basladim.medya ve iletisim okuyorum fotografcilik diye bir dersimiz var fotograf yorumlamalari yapiyoruz bizdende cekmemizi istedi ve telefon olmasin diyor bana bir tavsiye verirmisiniz. ben gercekten zerre anlamam disarida pek cikmam nasil guzel fotograf cekilir onuda bilmiyorum bana 100 300 arasi max 350 arasi bir tavsiye verirmisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzyilmaz -- 2 Ekim 2016; 23:42:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzyilmaz

Arkadaşlar ben universiteye yeni basladim.medya ve iletisim okuyorum fotografcilik diye bir dersimiz var fotograf yorumlamalari yapiyoruz bizdende cekmemizi istedi ve telefon olmasin diyor bana bir tavsiye verirmisiniz. ben gercekten zerre anlamam disarida pek cikmam nasil guzel fotograf cekilir onuda bilmiyorum bana 100 300 arasi max 350 arasi bir tavsiye verirmisiniz ?

Medya ve iletişim okuyorsan güzel bir makine alman ilerisi için daha mantıklı olacaktır.
    Bu bütçelere biraz zor...

Samsung Nx-Mini gibi boyutu ve fiyatı küçük fakat özellikleri yüksek bir makine tavsiye edebilirim. İkinci el belki 350TL civarında bulabilirsin ama araştırman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwd35

quote:

Arkadaşlar ben universiteye yeni basladim.medya ve iletisim okuyorum fotografcilik diye bir dersimiz var fotograf yorumlamalari yapiyoruz bizdende cekmemizi istedi ve telefon olmasin diyor bana bir tavsiye verirmisiniz. ben gercekten zerre anlamam disarida pek cikmam nasil guzel fotograf cekilir onuda bilmiyorum bana 100 300 arasi max 350 arasi bir tavsiye verirmisiniz ?

Medya ve iletişim okuyorsan güzel bir makine alman ilerisi için daha mantıklı olacaktır.

Samsung Nx-Mini gibi boyutu ve fiyatı küçük fakat özellikleri yüksek bir makine tavsiye edebilirim. İkinci el belki 350TL civarında bulabilirsin ama araştırman gerekiyor.

Nikon CoolPix A10 Canon IXUS 170 CANON POWERSHOT SX270 bunlar nasıl acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzyilmaz -- 5 Ekim 2016; 2:06:28 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iwd35

quote:

Nikon CoolPix A10 Canon IXUS 170 CANON POWERSHOT SX270 bunlar nasıl acaba ?

Bahsettiğin makineler kompakt makineler, Samsung Nx Mini objektifi değiştirilebilen Aynasız teknolojili profesyonel bir makine. Boyutu küçük sadece. İstersen portre lensi tak kullan, istersen geniş açılens ya da balık gözü lens, ya da istersen zoom lens ile gece Ay'ı çek.
    Canon, Nikon markalarına takılma. Samsung Nx Mini aşağıdaki linkte 8-10 milyarlık makinelerle kıyaslanmış ve hiç aşağı kalır yanı yok desem yeridir.

Örnek resimlere şuradan bakabilirsin:https://www.flickr.com/groups/2724416@N21/ ,https://500px.com/search?q=samsung+nx+mini&type=photos&sort=relevance

https://www.dpreview.com/reviews/image-comparison?attr18=daylight&attr13_0=samsung_nxmini&attr13_1=nikon_d800e&attr13_2=fujifilm_xt1&attr13_3=canon_eos5dmkiv&attr15_0=jpeg&attr15_1=jpeg&attr15_2=jpeg&attr15_3=jpeg&attr16_0=200&attr16_1=200&attr16_2=200&attr16_3=200&normalization=print&widget=1&x=-1.0910331018083976&y=-1.0156236439166444

karar senin
  • Bence iyi sa?lam bir makina al dostum çünkü ileride o makina çok i?ine yarayacak.Giri? seviyesinde bir çok model DSLR makina var bir bak istersen.
    Nikon D90,Canon Eos 650D gibi vs..
    Sevgiler.
  • herkese teşşekkür ederim dikkate alıcagım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.