Şimdi Ara

### Fotoğraf Düzenleme Yazılımları ve Teknikleri ### (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
41
Favori
25.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok yararlı bir konu, takip etmeliyim burayı
  • Güzel konu hocam. Eline sağlık.
  • Bir HDR daha yolda. Madem creativelive'da yayın yok, bende bir kaç video çekeyim
  • Teşekkürler arkadaşalr.Aklınıza takılan soruları lütfen sonu.Bilgdiğimiz kadarıyla cevaplarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguruyaniker

Bir HDR daha yolda. Madem creativelive'da yayın yok, bende bir kaç video çekeyim

Şuan yayın devam ediyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

quote:

Orijinalden alıntı: uguruyaniker

Bir HDR daha yolda. Madem creativelive'da yayın yok, bende bir kaç video çekeyim

Şuan yayın devam ediyor hocam

Sadece konuşuyor. Pratikte bir şey yok.
  • Kimse şu yukarıdaki 10dk'lık videoyu izlemedi dimi
  • Ben izledim vallaha
  • Arkadaslar bende dslr alacam yavas yavas fotoraf editleme programlaini ogrenmek istiyorum.sadece painti biliyorum:)benim gibi birine hangi programla baslamami onerirsiniz.ps essential onerirseniz egitim videolarinin coklugndan dilayi ve ps yayginligindan dolayi ondan baslamak istiyorum.gimp'in ucretsiz oldugunu biliyorum oda bir avantaj hangi programi onerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soad_sefa

Arkadaslar bende dslr alacam yavas yavas fotoraf editleme programlaini ogrenmek istiyorum.sadece painti biliyorum:)benim gibi birine hangi programla baslamami onerirsiniz.ps essential onerirseniz egitim videolarinin coklugndan dilayi ve ps yayginligindan dolayi ondan baslamak istiyorum.gimp'in ucretsiz oldugunu biliyorum oda bir avantaj hangi programi onerirsiniz

Basit düzenlemeler için photoscape öneririm hem ücretsiz hemde Türkçe.Ancak daha prof işler için Lightroom yada Photoshop gerekli.

Photoshop için Türkçe güzel bir kaynak

http://www.bascek.com/kategori/fotograf-isleme/

• How to make a HDR Photo_2

• quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Ben izledim vallaha

Bir yorum gelmeyince kimse bakmadı sandım
  • @uguruyaniker

Hocam vaktin olduğu zaman Tek kareden HDR yapmayıda koyarsan çok merak eden vardır eminim.Bu arada kayıt programı güzelmi ?
  • Daha önce hiç tek kareden yapmadım ama denerim

Valla hocam süper. Daha önce denediklerimde Cursor fps'si kayıyordu. Mouse oynamadan işlem yapılıyordu. Bu programı çok sevdim. Hatta harici harddiskime attım bile
  • İyi ozaman
  • Tek kareden hdr yi Photomatix le yaparsınız. Zor bir durumu yok. Vakit bulursam ben eklerim
  • Photoshop ilede yapılıyor.Belki merak edenler olabilir
  • bu foruma bu konu gerekliydi tebrikler :) ayrıca moderatör olmuşsun Sh@rKs-PoWeR hayırlı olsun :) arkadaşlar şu 1 fotoğrafta 2-3 tane olmayı etkiliyici fikirler olmadıktan sonra yapmayalım çünki suyu çıktı :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.