Şimdi Ara

Fotoğraf çekip paylaşarak ve video izleyerek Ethereum kazan - WhatsAround

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Edit:Video izleyerek shotcoin kazanma geldi. 10 adet 30 saniyelik video 1 shotcoin oluyor. Saat başı verilen wow 8 oldu. 20 wow 1 shotcoin oldu.

Whatsaround 2018'in 2. yarısında piyasaya çıkan, kullanıcılarına kripto para, hedye çeki vs. ödüller dağıtan para kazandıran bir sosyal medya uygulamasıdır.
    Kısa süre önce kurulmuş olmasına rağmen Sosyal ağ kategorisinde ITunes'da 52. sırada. Büyük bir ivmeyle büyümekte.

Instagram'a hikaye veya post atar gibi uygulamaya fotoğraf atıyorsunuz. Fotoğrafınız ne kadar dikkat çekici olur WoW alırsa (WoW nedir anlatacağım) o kadar kazanıyorsunuz. Fotoğrafınız 10 WoW aldığında 1 ShotCoin kazanıyor. (1 Shotcoin = 0.4 TL)

WoW = Para Kazandıran Like diyebiliriz. WoW dedirten bir fotoğrafa WoW atılması amacıyla sanırım oluşturulmuş.

Normal like da atabilirsonuz fotoğraflara. Normal like alan fotoğraf daha çok kişiye görünüyor. Böylece daha çok WoW alma şansınız oluyor.

- Uygulamaya galerinizden fotoğraf yükleyemiyorsunuz. Snap atmanız gerekiyor. Ya anlık fotoğraf çekip göndereceksiniz yada uygulamayla fotoğrafınızı çekip kaydedip daha sonra atabilirsiniz.
    - Çekilen tüm fotoğraflar haritaya işleniyor. Haritayı açıp kim nerde fotoğraf çekip göndermiş görebiliyorsunuz. Ben direkt ABD'ye baktım. ABD'de baya kullanan varmış uygulmayı. (Bu iyi işaret) Hatta İzlanda'ya da baktım. İzlanda'dan yüklenmiş fotoğraf henüz yok.
    Uygulamayı detaylı anlatmadan önce bugün paylaştığım bir fotoğrafı size göstereyim.

Detaylı uygulamayı anlatacak olursam:

Üyelik refli: https://www.whatsaround.com/signup/5DmWr

Uygulama refle üye olmak avantajlıdır. Refinden üye olduğunuz kişi level atladıkça siz ShotCoin kazanıyorsunuz. Ayrıca reften üye olduktan sonra 5 ShotCoin hesabınıza tanımlanıyor. Refiniz de ne kadar Level atladıkça siz ShotCoin kaanıyorsunuz. Level hakkında aşağıda detay vereceğim.

Ayrıca refimden üye olduğunuzda ben bunu göreceğim ve WoW like desteğinde bulunacağım.

Üyelik bilgilerinizi (Profil resmi, cinsiyet, tel onayı) tamamladıktan sonra ilk fotoğrafınızı paylaşıyorsunuz ve hediye ShotCoin'leriniz 12 oluyor.

Profilinizi eksiksiz tamamlamanız gerekiyor bu arada. Profil resmi tel onayı vs. Gerçek isim kullanmanıza gerek yok.

Market'ten 12 ShotCoin'e 100 WoW hakkı alıyorsunuz ve artık başkalarının fotoğraflarını WoW atabiliyorsunuz. (Hesabınızı büyükmek için WoW, yorum atmanız lazım)

Uygulama içerisine etkileşim çok fazla. Fotoğrafınızı uygulmaya attığınızda sadece arkadaşlarınıza değil herkesin anasayfasında çıkıyor. Herkes birbirine WoW atıyor. Uygulamada Direkt mesaj özelliği de var. Kısa sürede çevre yapabilirsiniz.

Uygulamaya girdiğiniz her saatte bir 5 WoW kazanıyorsunuz.

Günde maksimum 50 arkadaş ekleyebiliyorsunuz.

Uygulamada Level sistemi mevcut.

WoW attığınızda 5 SP
    Like veya unlike attığınızda 1 SP
    Fotoğrafı raporlağınızda 5 SP
    Yorum yaptığınızda 2 SP

Kazanıyorsunuz ve 1000 SP - 2000 SP - 4000 SP - 8000SP 16000 SP... de 1 Shotcoin kazanıyorsunuz.

Sadece Fotoğraf yüklemeyip Level kasarak da para kazanabilirsiniz.

O kadar ShotCoin kazandık ne yapacağız?

Şuan markette

- 1480 ShotCoin 1 ETH (Güncel ETH kuruna göre değişiyor)
    -360 ShotCoin = 25 USD Starbucks Hediye Kartı
    -360 ShotCoin = 25 USD Amazon Hediye Kartı
    -1500 ShotCoin = 100 USD Paypal Ödeme
    -360 ShotCoin = 25 USD Google Play Hediye Kartı
    -360 ShotCoin = 25 USD AppStore Hediye Kartı

ETH nedir diyecek olan olursa: ETH bir kripto para olup, Ethereum'un kısaltmasıdır. Kripto borsalarda cüzdan açıp oraya çekip bozdurabilirsiniz. Yeterki kazanın. Sonrası kolay iş.

Ödeme Kanıtı:

Uygulamada henüz ödeme çekecek limite ulaşamadım. Youtube'da onlarca ödeme videosu mevcut. Ödeme alamayan henüz mevcut değil.

Uygulamada reklamlar mevcut olup, uygulama zaten ciddi bir miktar para kazanmakta. Ayrıca Yükledeğiniz fotoğraflar haritaya işlendiğinden bu fotoğraflar da büyük ihtimal parayla ileride satılabilir. (Benim tahminim)

---

Uygulama oldukça basit. Telefonda biraz fazla vakit geçirebileceksiniz tam size göre. Bağımlılık da yapabilir dikkatli olun.

Özellikle fotoğraf çekmeyi seven arkadaşlar mutlaka değerlendirmeli. Instagramda geçirdiğim bir kısım vakti burada harcıyorum mesela ben. Uygulamanın %80'i duvar, yer masa sandalye çekmekte. Tamamen ticari amaçlı düşünülünce fotoğrafların kalitesi de düşük oluyor. İyi fotoğraf WoW dedirten şeyler yakalarsanız iyi kazanırsınız sanırım.

Ayrıca uygulamayı kullanan arkadaşları bu konuya beklerim.

Yükleyen yüklemeyen herkesin sorusuna cevap bu konuda bulunacaktır.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanlı portakal -- 17 Şubat 2019; 1:41:31 >
  • Video izleyerek shotcoin kazanma geldi uygulamaya. 10 adet 30 saniyelik video izleyince 1 shotcoin veriyor. Saat başı verilen wow 8 oldu. Artık 20 wow 1 shotcoin ediyor.
  • Uygulamaya küçük görevler yaparak shotcoin kazanma eklendi. Video ile shotcoin kazanma kaldırıldı. Yakında tokeninin çıkacağı konuşuluyor. Şu anki görevler iyi shotcoin veriyor değerlendirin derim. Refimden üye olan arkadaşlar uygulama içinden mesaj atarsa yardımcı olacağım.
  • Merabalar ethereum için ülke lokasyonu uygun değil diyor. Bir bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.