Şimdi Ara

Fotoğraf çekim ağırlıklı hangi aksiyon kamerası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba forum ahalisi bayramınız şimdiden kutlu olsun.

Aksiyon kamerası almayı düşünüyorum fakat videodan çok fotoğraf çekimi olacak. Yani 4k 60 fps video çekiminden çok, çekeceği fotoğraflar önemli.

Evet nedir efenim önerileriniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aksiyon kamerası ile foto çekemezsin videoya alıp foto çeksen daha kaliteli olur tripotsuz genelde blurlu fotolar yakalarsın he illa ben kamera istiyorum diyorsan aksiyon kamerasının tartışmasız en iyisi gopro o yüzden onu tavsiye ederim bende kullanıyorum hero 4 ama genelde 2 tane ard arda foto çekersen 4000x3000 kaliteli foto çıkarırsın ama dediğim gibi bu makineler en iyi foto için değil sürekli çekimlerde aksiyonu yakalamak için varlar.
  • Bende fotoğrafçılık için bu tip kameraları düşünmüştüm yorumları bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • th3_majestik kullanıcısına yanıt
    Hocam nedir son durum. Bende aksiyon kamerası arıyorum sadece fotoğraf çekmek amaçlı. Eğer bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim. Maksimum 1000 lira bütçe ayırabilirim buna. Daha fazlası için DSLR makine alırım :)
  • ben de henüz almış değilim içime sinmedi makineler, güncel cihazlar hakkında bilgim yok ama onu belirteyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.