Şimdi Ara

Fosil Grubu (Dikkat içerde dedeler var) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.242
Cevap
25
Favori
77.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Orijinalden alıntı: Vanilla__

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maviadam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GunayMan

quote:

Orijinalden alıntı: IRomst3r

Anladık 2001 üyesisiniz

Üye, üyedir. Sizden farkımız yok sonuçta.

6 yıl misafir 2 yıl da üye olanlara yok mu özel bir rütbe

Misafir başımızın tacıdır ama en fazla 3 gün misafir olunur siz 6 yıl misafirlik yapmışsınız

Valla öyle hocam 2002-2003 yılında tanıştım DH ile. Bilgisayar ile ilgili bazı şeyleri internetten ararken. Aa ne güzel site yazmışlar hep diyip üye olma gereği duymamıştım en sonunda 2009 yılında bende birşeyler yazayım dedim

hep öyle olur zaten

Ne yapayım misafir olduğum günlerin çetelesini mi tutsaydım ?

hehehe

• Vay vay ya, bende gelen ozel mesajla uyandim duruma, amma zaman gecmis gercekten. Yaslaniyoruz resmen, neyse hayirlisi olsun :)
  • vay be dilekolay 10 sene ya borumu zaman ne kadar çabuk geçiyor bee
  • eskiler değerlidir
  • Bende 2004 üyesiyim
  • Evet arkadaşlar güncelleme ve ekleme yapılmıştır fosilleri bekliyoruz

quote:

Orijinalden alıntı: Numan

En yakın zamanda kapanacak grup bu demekki, fazla yaşamaz üyeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviadam -- 4 Ekim 2011; 21:19:31 >
  • O kadar forum dolaştım kimisi sadece para düşünüyor,kimisi reklamın ayarını kaçırmış kimisi herşeyi yasaklamış.
    Hep bu forumun sahiplerine söylemek istemişimdir;ya bu kadar özgür bir forum olur mu ya.Bu forumda başka bir forum sitesinin reklamını yapıyorsun yine yasaklanmıyor.
    Yasaklanan şeyler de çok iyi ayarlanmış,diğer kullanıcıların özgürlüğünü engelleyen,diğer kullanıcıları rahatsız eden eylemler yasak.Bu da zaten insan hakları kurallarının şartı.
    İstense bu forumun sahipleri daha fazla para kazanabilir bu forumdan ama nedendir bilmiyorum ya üyelerin rahat etmesi için yada üyeb kaçırmamak için para kazanma delisi çalışmalardan uzak duruyorlar,abartmıyorlar.

Hiç unutmam,yeni üye olduğumda kesinlikle sürekli atılmayı gerektirecek şeyler yapmışım,tabi tamamen atıldık ve sürekli yasaklandık,mail attım tönetime,ilgilendiler açıkladılar,sonra özür dilerim gerçekten bilmiyordum dedim yasak açıldı.Bu bile onların ne kadar bu işi kaliteli yaptığını anlatıyor.
    memurlar net de sadece üye oldum,sadece soru sordum üyeliğim yasaklanmış,e-mail adreslerine o kadar mail attım yok bir hatam diye,cevap bile gelmedi,üyelik iptal üstelik paso e-mail adresime reklam gönderiyorlar.

piyasadaki birçok forum sitesinin tek derdi para para para.Link yazmak yasak,e-mail vermek yasak,imalı link vermek imalı e-mail vermek ebediyen yasaklanma sebebi.
    Donanımhaber Forum sitesini öpünde başımızın üstüne koyun.Büyük sempatim-sevgim ve saygım var.

• quote:

quote:

quote:

Anladık 2001 üyesisiniz

İnanakmı panpa 6 yıl misafir kimse inanmaz. Söyle kaç fake geçti sarhoş gönlünden?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilke

quote:

Kaç yıl olmuş ya üye olalı. Fosil mi olduk şimdi?

Selam arkadaşlar,

Evet aslında 9 yılı devirmişiz kolay degil... forumu ilk kurduğumuz zamanki ortamda cok daha ic iceydik onu iyi hatırlıyorum..O zamanlar her mesajı dusunerek yazanlar chat odası gibi görmeyenler daha baskındı,tabi rutbe vs. ile işimiz olmazdı..Hatta urun alip satarken eski üyeler birbirini bildiği için nickimiz referansın kendisi sayılırdı... Sonra çalışma hayatı vs. derken bizimle birlikte forum da yıllandı tabi..Neyse çok melankoliye gerek yok :) ben de yoklamada varım vesselam..

adama bak 10 yıldır forumda 45 post kasmış

• Bunları toplayıp, araştırmak için laboratuara gönderin.
  • bu kadar eskiler varken bize söylenecek pek söz kalmamış :)
  • bi inceden bizde listede alak yerimizi
  • Yazın beni de... 17 Aralık 2002...
  • Hepiniz eklendiniz arkadaşlar
  • 2004 sayılırsa ekle beni de @maviadam!... elim değerse bir de imza yapalım şöyle en fosilinden
  • Bende katılabilirim sanırım

Katılım zamanı: 26 Ağustos 2005
  • Biz fosil olamadık herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Bende katılabilirim sanırım

Katılım zamanı: 26 Ağustos 2005

quote:

Orijinalden alıntı: nadir_en

2004 sayılırsa ekle beni de @maviadam!... elim değerse bir de imza yapalım şöyle en fosilinden

İkinizide ekliyorum 2001 ve 2005 arası

• quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

quote:

quote:

quote:

Anladık 2001 üyesisiniz

İnanakmı panpa 6 yıl misafir kimse inanmaz. Söyle kaç fake geçti sarhoş gönlünden?

Nolur inansana, çok rica edicem lütfen bak, yalvarırım inan

Eve adsl girdiğinden beri bu foruma girerim sürekli, çünkü bilgisayar ile alakalıyım, çünkü teknoloji ile alakalıyım. 10 yıllık adamların 5-10 postu olmasının sebebi okuyucu olmalarıdır, illa post atacak olsam şimdiye 10000+ mesajım olurdu. Ayrıca fake alacak olsam ne bu kadar ceza/uyarı alırım ne de forumdan tanışıp arkadaş olduğum kişiler olurdu, en basidi profilimi açık tutmazdım ki bu sayede birçok değerli arkadaş kazanamazdım bana çok konuda yardımcı olan. Telefon açtığımda vay Kraven nasılsın dostum diye karşılanıyorsam benim için rahattır arkadaşım hiç merak etme, ne gocunurum ne de inanıp inanmama gibi bir kaygım yok. Son olarak; son 10-11 yıldır sürekli girdiğim ama hiç üye olmadığım birçok site var. Linkleri görmek için üyelik veya reklam vb. saçmalıkları olmayıp aradığımı bulabildiğim siteler olduğu için üye olma gereği hissetmiyorum...

• İsterseniz alabilirsiniz.
    Katılım zamanı : 20 Mayıs 2005
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.