Şimdi Ara

fosfatidilkolin ABİNİZİN 2015 SINAV SENESİ ANISI(Erkeklere nasihat içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
5
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet biliyorsunuz ki TYT forumuna öğütlerim ve anılarımla can katmak için geri döndüm. Burada sevgili konularını görünce bir anımdan bahsedeyim dedim. Başarının hayatınızı nasıl değiştireceğini anlatıyorum çocuklar. Özellikle erkeklere nasihat ediyorum. Başarılı olduğunuz zaman kızlar yalnız kalmak isteseniz de sizi yalnız bırakmayacaklar.

Sene 2012 liseye yeni başlamışım, yüzüm sivilce dolu. Tip desen işte klasik ergen erkek çocuğu. Tabi okulda kimse suratıma bakmıyor. Okula sonuncu girmişim, notlarım berbat. Matematik ilk sınavım 45'ti, hiç unutmuyorum. Herkes 70 üstü almıştı. Küçük bir lisedeydim, puanı iyi bir anadolu lisesiydi. Karne gününü hiç unutamıyorum beyler, herkes takdir almıştı, herkes. TEK ALAMAYAN BENDİM. Öyle bir oturdu ki içime. Eve gidip kendi kendime saatlerce ağladım. Sonra yazın ders çalışmaya başladım. Hem de 10.sınıf konularını çalıştım.

Okul bir açıldı, ilk sınavım 95, sonraki sınav 100, sonra bir daha 100. Geometrim 100, fizik 95... Milletin gözünde bir anda büyüdüm. Herkes düzgün davranmaya başladı bana. 12.sınıfa kadar o kadar seviye atlamıştım ki, yüksek aldıkça daha çok çalışıyordum. Hiç unutmam 11.sınıf fizik sınavlarımın biri 98 gerisi 100'dü. Geometri bütün sene 100'dü. Ortalama da 100 gelmişti Artık insanlar şaşkın benim yükselişimi izliyordu.

12. sınıfta tabi üniversite tedirginliği tuttu herkesi, tabi denemelerim 470 geliyor. YGS vardı o dönem Mart ayında oluyordu. LYS ise haziranda oluyordu. Mart ayında TR 2500.sü oldum. Bir baktım yan sınıftaki kızlar, alt sınıf kızlar hepsi benle sohbet ediyor. Geliyor sınıfıma beni kesiyor, soru sorma bahanesiyle yanıma oturuyor vs. Arkamdan fısıldaşıyorlar oha okul birincisi bu çocuk, tuvalet çıkışında kızları duyuyorum aralarında konuşuyorlar 2500 yapmış diye, dershanede parmakla beni gösteriyorlar, deneme sonuçları duvara asılıyor, herkes ilk önce bana bakıyor oha diyor. Aşırı egomu okşuyorlar tabi. Resmen ye kürküm ye meselesi anlayacağınız. Tipim çok mu değişti, eh biraz toparladı belki ama ben yine aynı bendim. Değişen tek şey okulun en iyi YGS derecesi olmam ve gelecekte büyük ihtimalle doktor olacak olmamdı.

Bu kız meselesini dert etmeyin yani dostlarım, başarı kız da getiriyor, bir anda size "karizmatik" demeye başlıyorlar. Yapmacık insanlar dünyası. Öte yandaninsan başarılı olunca duruşu, konuşuşu da değişmiyor değil tabi.

Bu anımı okuyun motive olun aslanlarım, hepinizde o kabiliyet var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FC3ED894E -- 11 Aralık 2019; 18:0:19 >

• Sağ ol hocam valla çok etkilendim. Şuan hırs yaptım açıp hemen ders çalışıcam. Sonra daa aganigi naganigi ;]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasihati alamadım
  • mucit bu

fosfatidilkolin ABİNİZİN 2015 SINAV SENESİ ANISI(Erkeklere nasihat içerir)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "yüksek aldıkça daha çok çalışıyordum" butun mesele bu

• quote:

Orijinalden alıntı: fasdsasdas

"yüksek aldıkça daha çok çalışıyordum" butun mesele bu
    Aynen öyle, kısır döngüye giriyor insan. Bir tür ödül bağımlılığı gibi. Ödül aldıkça daha çok ödül istiyorsunuz.
  • Hangi bölüm hangi okul hocam

• çok kral hikaye hocam harbiden öyle oluyo başarı arttıkça kızlar yanında oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: almanyalidoktor

Hangi bölüm hangi okul hocam
    tıp fakültesi ama okul vermeyeyim hocam, tanıdıklar var
  • Lys de naptınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pisagör

Lys de naptınız ?
    1300
  • Hocam inciye cevirdiniz burayı tavsiye vercem diye :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Devam hocam devam up
  • kızla fanfinfon yaptın mı peki hocam hikayeyi yarım bırakmışsın
  • Hocam parmağı karizmayı geç pompa var mı pompa ?
  • Lisede ilk yazılımdan 100 aldığımda ben de böyle ilgi görmüştüm

• Sana duygularımı bir şiirle anlatmak isterim ;
    Bu ne saçma bir nasihattir be !
    Ne saçma bir nasihattir bu be !

Teşekkürler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueEarth -- 6 Aralık 2019; 12:33:57 >
  • 2014 ygs de lys de ne kadar kolaymış ya senin gibi 2014 mezunu olmak isterdim hele ygsdeki mat en kolay matlardan biriymiş vay be ne günlermiş şimdiki sınavlar boru gibi boru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B435CEB2A -- 6 Aralık 2019; 14:52:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B435CEB2A

2014 ygs de lys de ne kadar kolaymış ya senin gibi 2014 mezunu olmak isterdim hele ygsdeki mat en kolay matlardan biriymiş vay be ne günlermiş şimdiki sınavlar boru gibi boru
    15 girişliyim
  • tusa hazılanıyorum dedin ya seni 2014 girişli sandım :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.