Şimdi Ara

Forzanın Kıymetini Bilin😀 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlk kez Motorsport almaya heveslendim One X le. Normalde simülasyon sevmem, Horizon hayranıyımdır. Ama 7 yi kesinlikle alacağım One X ile birlikte.
  • Xbox one x de forza 7 ne oynanır ama. Kızmasam xbox a ben de alabilirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortalama bir pc varsa zaten sizde rahatça oynayabilirsiniz. Konsol almanıza gerek Yok.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım acayip kızgınım özellikle E3 sonrası tepem fena attı.

Pc'de toplayabilirim artık konsol işinin cılkı çıktı.

• Konsol ex inin pc ye çıkması bence saçmalık

PC ye geçersem güzel böyle devam edebilirler :))

• Xbox one da ağzım bir kez yandı. Bundan son ra zaten hepsi pc ye çıksın oynarım

• artik insanlar sikildi forza dan. Kimsenin umurunda degil(okuduklarimi soyluyorum) bu nesil 4 tane forza oyunu ve 5. de yolda. forza5i bilmiyorum ama 6 ve horizon 3 te araba sayisi cok degildi. Bir de utanmadan 2016-2017 araclari i Dlc ile satmiyorlar mi? Orada cildiriyorum. Zaten microtransaction var oyunda. Adam basiyor token veya cromu aliyor acceleration i 8-9 olan bir 30 model ford. Start ta hepimizi solluyor ve birinci oluyor eger buyuk bir hata yapmazsa.

Benim altimda ferrari2015 var adamin altinda tabi ki upgrade li bir 50 model fiat var yanimdan isik hizinda geciyor. Paran varsa guclusun degilse 700 saat oyna crom kas . Araba fiyatlari da oyle dusuk degil 4,500 2.300 vs

PC'de 4K için istenilen sistemde çok masraflı birde işin o yanı var:)) Ryzen işlemci ve ekran kartı ile zaten ortalık 7K gibi pırıl pırıl oluyor:)

• Xbox one s, ps3 ve ps4 kullanıyorum. Forza serisi için birkaç ay önce aldım Xbox. Normalde GT serisi hayranıyım ama her türlü oyunu da denemek istiyorum. Forda serisinden sadece horizon 3 oynadım şu ana kadar, epey de ilerledim ama oyun bana kesinlikle sim gibi gelmedi (konularda sim olarak bahsedildiği için söylüyorum) viraj ve köşe dönüşleri bana hiç gerçekçi gelmiyor mesela. Grafik, sesler ve oynanış bence çok güzel ama kesinlikle gt serisindeki saf sürüş keyfini alamadım. GT sesler konusunda zayıf, bu bir gerçek ama çarpışma konusundaki eleştirilere katılmıyorum çünkü gt serisi kesinlikle hatasız oynamaya yönelik bir seri ve bence bu bir eksiklik değil. Bir yere çarpınca hasar görseli hiç umurumda olmadı çünkü yüksek konsantrasyon gerektiren bir oyun olduğu için genelde kaza yapınca kaybettiğim zamana yanıyor ve aynı hatayı tekrarlamamaya çalışıyorum. GT oynayanlar bana hak verecektir.

Diğer yandan fh3 yarış çeşitliliği ve farklı sürüş ortamları açısından Harika. Forza 7yi de almayı istiyorum ve aradığım sürüş hissini onda bulacağımı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fd_exelero

Xbox one s, ps3 ve ps4 kullanıyorum. Forza serisi için birkaç ay önce aldım Xbox. Normalde GT serisi hayranıyım ama her türlü oyunu da denemek istiyorum. Forda serisinden sadece horizon 3 oynadım şu ana kadar, epey de ilerledim ama oyun bana kesinlikle sim gibi gelmedi (konularda sim olarak bahsedildiği için söylüyorum) viraj ve köşe dönüşleri bana hiç gerçekçi gelmiyor mesela. Grafik, sesler ve oynanış bence çok güzel ama kesinlikle gt serisindeki saf sürüş keyfini alamadım. GT sesler konusunda zayıf, bu bir gerçek ama çarpışma konusundaki eleştirilere katılmıyorum çünkü gt serisi kesinlikle hatasız oynamaya yönelik bir seri ve bence bu bir eksiklik değil. Bir yere çarpınca hasar görseli hiç umurumda olmadı çünkü yüksek konsantrasyon gerektiren bir oyun olduğu için genelde kaza yapınca kaybettiğim zamana yanıyor ve aynı hatayı tekrarlamamaya çalışıyorum. GT oynayanlar bana hak verecektir.

Diğer yandan fh3 yarış çeşitliliği ve farklı sürüş ortamları açısından Harika. Forza 7yi de almayı istiyorum ve aradığım sürüş hissini onda bulacağımı düşünüyorum.

Hocam Horizon 3 sim değil yalnız. Horizon 2'nin Fast and Furious ek paketinde nitrojen bile vardı Bu ay Gold Forza Motorsport 5'i verecek oradan daha iyi bir deneyim elde edersiniz.

• George of Kagen kullanıcısına yanıt
    Bazı konularda sim diye anıldığı için özellikle belirttim onu. Dediğim gibi Forza 7yi de alacağım GT sport' u da. İkisinden de beklentim büyük. Bir de forzanın dlcleri pahalı geldi bana, özellikle araba paketleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: fd_exelero

Bazı konularda sim diye anıldığı için özellikle belirttim onu. Dediğim gibi Forza 7yi de alacağım GT sport' u da. İkisinden de beklentim büyük. Bir de forzanın dlcleri pahalı geldi bana, özellikle araba paketleri.

İndirim konusunda sıkıntınız olmasın. Her salı günü var ve içlerinde mutlaka Forza nın ıvırı zıvırı oluyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.