Şimdi Ara

FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1999 yılından bu yana LPG sektöründe faaliyette bulunuyoruz. 2014 Yılına kadar BRC Oto gaz sistemlerinin yetkili servisliğini yapan firmamız bu tarihten itibaren başta PRİNS , Landi, BRC markalarını da bünyesine katıp LPG-CNG sektöründe İzmir'in en önde gelen firması olmak için yeni adresimizde çok yakında hizmete girecektir.
    Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke eden firmamız gerek modern servisi gerek tecrübeli ve uzman kadrosu gerekse de sektördeki 15 yıllık tecrübesi ile Ege-İzmir bölgesine başarı ile hizmet edecektir.

Bu başlık ile LPG Sıralı sistemler hakkında bilgiye ihtiyaç duyan , soru ve sorunları olan tüm lpg kullanıcılarına daha rahat ulaşmak adına paylaşımlarda bulunacağız. Herkese iyi forumlar diliyoruz.

Yasin AKDAĞ
    FORZA OTOGAZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForzaOtogaz -- 2 Haziran 2015; 11:00:36 >

• Yasin Bey Merhaba

Lpg sektöründeki geçmişiniz ve tecrübeleriniz ortada.Sizler gibi firmaların bu sektörde olması hem lpg kullanıcıları hem de lpg sektörü için büyük şans.
    İzmir'in ve Ege'nin parlayan yıldızı olacağınızdan şüphem yok.
    Firmanızın yeni oluşumunda başarılar diler ; hayırlı işler , hayırlı müşteriler temenni ederim.

Mehmet Özenç
    Özençler Otogaz
    BRC İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Bayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın Yasin Bey,

Firmanızın Ege Bölgesi için büyük şans olduğunu düşünüyoruz. Başarılarınızın devamını dileriz.
  • Hayırlı olsun kardeşim yasin başarılar diliyorum.
  • hayırlı uğurlu olsun
    Ben CNG hakkında bilgi almak istiyorum yardımcı olur musunuz?
  • FORZA OTOGAZ SERVİS DIŞ CEPHE FOTOĞRAFLARI

FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi
     FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForzaOtogaz -- 6 Mayıs 2015; 22:28:15 >

• FORZA OTOGAZ SERVİS İÇİ FOTOĞRAFLAR

FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi FORZA OTOGAZ ; EGE-İZMİR'in LPG-CNG Dönüşümünde Yeni Adresi

• yeni yerinizin hayırlı olmasını temenni ediyorum.Efe otogaz'dan tanıdığım müşterisiyle yakından ilgilenen,samimi insan Yusuf abi ' nin de sizin aranızda yoluna devam ettiğini duydum.Hayırlısı olsun inşallah.Seneye Allah izin verirse scirocco alma planlarım var.Daha önce Yusuf abi'ye sciroccolara montaj sormuştum araç koduna göre değişiyormuş sanırım.Umarım referans olabilecek 1-2 montaj gerçekleştirirsiniz ve seneye bizde prins için kapınızı çalarız.Bol,bereketli kazançlar diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: togiksk

yeni yerinizin hayırlı olmasını temenni ediyorum.Efe otogaz'dan tanıdığım müşterisiyle yakından ilgilenen,samimi insan Yusuf abi ' nin de sizin aranızda yoluna devam ettiğini duydum.Hayırlısı olsun inşallah.Seneye Allah izin verirse scirocco alma planlarım var.Daha önce Yusuf abi'ye sciroccolara montaj sormuştum araç koduna göre değişiyormuş sanırım.Umarım referans olabilecek 1-2 montaj gerçekleştirirsiniz ve seneye bizde prins için kapınızı çalarız.Bol,bereketli kazançlar diliyorum.

İlgi Alakanız ve Güzel Dilekleriniz için Teşekkür Ediyoruz ... En Kısa Sürede Görüşmek Dilegiyle ...
  • Bakım Kampanyalarımız Devam Edıyor Faydalanmak İçin Geç Kalmayınız ......
  • Benim auris 1.6 ve arkadaşın corolla 1.6 aracına prins lpg takılacak, firma güven verici, kit kaliteli, tatmin edici netice alacağıma inanıyorum.

• doenitz kullanıcısına yanıt
    ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz detaylı bilgi almak isteriz

Burak Ağrıdağ
    Servis Müdürü
    0 543 911 44 78
  • 2014 model 5bin km deki Toyota auris 1.6 valfmatik motorlu multidrive şanzumanlı aracımın Lpg dönüşümü prins kit ile forza otagaz firmasında başarıyla gerçekleşti.

Burada prins Lpg kitinin üstün kalitesinden bahsetmekten ziyade özellikle firma sahibi yasin beyin koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı beni çok memnun etti.

Hem ulaştırma sektöründe yönetici olmam hemde bundan önce birçok aracıma lpg kiti taktırmam sebebiyle otogaz dönüşümü yapan firmaların çoğunun tavır ve davranışlarını bilmekteyim.

Malesef Piyasa herşey montajı yapıp parayı alana kadar güzel , montaj sonrası müşteriyi önemsemeyen firmalar ile dolu.
    Ancak forza otogazda farkettimki önce müşteri mutluluğu ve tatmini , ardından para geliyor. Firma sahibi yasin beyin, idareci yusuf beyin ve diğer ekibin yakın ilgi, alakala ve esnaflık anlayışlarından dolayı kutlar , teşekkür ederim.

Netice itibariyle, prins firmasının da güçlü teknik desteği ile forza otogaz izmirde gönül rahatlığıyla lpg uygulaması yaptırılcak bir yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doenitz -- 16 Temmuz 2015; 22:41:53 >

ne kadara mal oldu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

ne kadara mal oldu?

Merhaba Müşterimizin Aracına Prins Silverline 62cc LPG Dönüşüm Kiti Montajı Yaptık Kit'in Toplam Maliyeti 2.200 TL / 9 Taksit ...

Güzel Görüşleriniz Ve İyi Dilekleriniz İçin Teşekkür Ederiz, Aracınızı Güzel Günlerde Kullanmanız Dileğiyle ...
    Merhabalar öncelik ile şunu belirtmek isterim prıns markamız olarak Dünya'da en kaliteli ve en teknolojik AR-GE yatırımına sahip bir markayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederim yaklaşık 5 yıllık bir prıns marka tecrübelerime dayanarak çok çok Sayıda Toyota Araçlara prıns montajımız oldu prıns in sılvırlnıe kitimiz aracınız için uygun ve uyumlu olan kitimizdir geçen hafta 1 Corolla ve 1 aurıs aracımıza prıns uyguladık araç sahibimiz istanbul dan gelerek firmamızı ve bizi tercih etmiştir prıns olarak 1 yaşın Altın'da ve 10000 km nin altındaki araçlarımıza ücretsiz prıns motor garantisi veriyoruz 2. Yıl 100000 km hem cihazımızın ve motorunuza garanti veriyoruz nakit fiyatımızda 2150 tl sizin için yapabiliriz prıns konusunda Türkiye de iyi bir prestije sahip bir firmayı tercih ettğinizden emin olabilirsiniz Türkiye de ilk 5 Yıldız exlusıve servisiniz Forza otogazdır kafanıza takılan hertürlü teknik soru ve görüşleriniz için lütfen bana ulaşabilirsiniz 05355595572

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle hayırlı olsun BRC yetkili bayi misiniz acaba?

• 2007 E92 320i coupe lpg uyumlu mudur? hangi marka önerirsiniz?
    tecrübe sahibi olan var mı?
    320i 150 hp automatic

sedanlar 156 hp oluyor coupeler 150 hp.

• serrikoc S kullanıcısına yanıt
    İlgi ve Alakanız için Teşekkür Ederiz

Firmamız BRC Bayisidir, Her Türlü LPG Montajı , Bakım ve Yedek Parça Konusunda Tarafınıza Yardımcı Olabiliriz.

www.forzaotogaz.com

0 232 207 14 14
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.