Şimdi Ara

Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
10
Favori
31.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akt02

Bu sürüş yardımları bölümünde friction assist diye bi seçenek var . Tam olarak ne işe yarıyor bu arkadaşlar bilginiz varmı ? Açık olunca ne oluyor kapalı olunca ne oluyor

Çime toprağa çıkarsan piste geri dönmene yardımcı oluyor, ama açık olduğunda yaptığın tur zamanları geçerli sayılmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

Online tecrübeler nasıl arkadaslar? PC FORZA 7

Her gün 10 kere oyun crash veriyor, multide çarpıyorlar sürekli, hopper'lar sürekli değişiyor. Çok iyi oynamıyorsan sürekli çarparlar bir zevk alamazsın.

• F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    Dün bi deneyim dedim ama lobby bulamayım hata verdi birkaç kere
  • Black Friday indirimlerinde oyunu almayı düşünüyorum fakat direksiyon seti ile oynanırken yeterince tatmin etmediği söyleniyor. Project Cars 2 ile FM7 arasında kararsız kaldım deneyimleyen arkadaşlar sizce hangisi direksiyon açısından daha tatmin edici?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: So Good.

Black Friday indirimlerinde oyunu almayı düşünüyorum fakat direksiyon seti ile oynanırken yeterince tatmin etmediği söyleniyor. Project Cars 2 ile FM7 arasında kararsız kaldım deneyimleyen arkadaşlar sizce hangisi direksiyon açısından daha tatmin edici?

direksiyon seti ile oynayacaklara hep project cars 2 öneriyorlar

şahsen bende de driving force gt var ama bir türlü kusursuz ayarlamaları yapamadım kimse adam akıllı ayar paylaşmamış.Oyunun direksiyon için default olarak ayarladıkları ayarlar ise çok kötü illaki oynamak gerekiyor bazı şeylerle yani

bir de xbox kolu ile oynamak bana çok zevkli geldi direksiyon kuracağıma direk kol ile açmak daha rahat geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Black Friday indirimlerinde oyunu almayı düşünüyorum fakat direksiyon seti ile oynanırken yeterince tatmin etmediği söyleniyor. Project Cars 2 ile FM7 arasında kararsız kaldım deneyimleyen arkadaşlar sizce hangisi direksiyon açısından daha tatmin edici?

direksiyon seti ile oynayacaklara hep project cars 2 öneriyorlar

şahsen bende de driving force gt var ama bir türlü kusursuz ayarlamaları yapamadım kimse adam akıllı ayar paylaşmamış.Oyunun direksiyon için default olarak ayarladıkları ayarlar ise çok kötü illaki oynamak gerekiyor bazı şeylerle yani

bir de xbox kolu ile oynamak bana çok zevkli geldi direksiyon kuracağıma direk kol ile açmak daha rahat geliyor

Zaten bu tarz oyunlar gamepade göre adapte oluyor Direksiyonla pek denememek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

Dün bi deneyim dedim ama lobby bulamayım hata verdi birkaç kere

O konuda ben bir sıkıntı yaşamıyorum pat diye buluyor kolayca. Bu arada Forza için direksiyon, direksiyonla oynamak için Forza alınmaz. Gamepad için yapılmış bir oyun, gamepad'le de mümkün olan en iyi deneyimi sunar.

• RaúL kullanıcısına yanıt
    Bu tarz sim. oyunların direksiyon uyumuna aşırı önem vermesi lazım insanlar bu sim. yarış oyunlarını gerçekçi bir deneyim sunduğu için oynuyor.Gamepad ile de gayet oynanabilirde daha çok arcade oyunlar için gibi geliyor bence simulasyon oyunlarında ki deneyimi törpülüyor.

Fm7 oynamak istiyordum ama galiba bu direksiyon uyumu yüzünden pcars 2 almak daha iyi olucak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi So Good. -- 16 Kasım 2017; 19:51:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu tarz sim. oyunların direksiyon uyumuna aşırı önem vermesi lazım insanlar bu sim. yarış oyunlarını gerçekçi bir deneyim sunduğu için oynuyor.Gamepad ile de gayet oynanabilirde daha çok arcade oyunlar için gibi geliyor bence simulasyon oyunlarında ki deneyimi törpülüyor.

Fm7 oynamak istiyordum ama galiba bu direksiyon uyumu yüzünden pcars 2 almak daha iyi olucak gibi

Sorun burada zaten bu oyunlar sim değil. Ne Forza yı ne de (bence) Project Cars ı sim olarak göremiyorum Project Cars direksiyon konusunda çok daha iyi tabi ki oynanabilirlik anlamında
  • Ya dostlar size bir şey soracağım. Bu single oynarken kupa almak için kariyer bölümlerinde misal A arabasını aldık buna hiçbir şekilde modifiye yapamıyor muyuz? Ne motorunu ne tekerlerini güçlendiremiyorum. Hep ünlem ve hata çıkıyor. Homolog car tarzı bir şey diyor anlamıyorum. Nedir bunun olayı? Eğer upgrade yapamayacaksak ne diye koymuş herifler bunu anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuat.Kamis

Ya dostlar size bir şey soracağım. Bu single oynarken kupa almak için kariyer bölümlerinde misal A arabasını aldık buna hiçbir şekilde modifiye yapamıyor muyuz? Ne motorunu ne tekerlerini güçlendiremiyorum. Hep ünlem ve hata çıkıyor. Homolog car tarzı bir şey diyor anlamıyorum. Nedir bunun olayı? Eğer upgrade yapamayacaksak ne diye koymuş herifler bunu anlamadım?

bende anlamadım onu
  • Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU]

Devamm
  • Arkadaşlar merhaba forza 7'yi en ucuza nerden alabilirim?

Amazon.de üzerinde bir satış mevcut fakat oradan alacağım kod geçerli olur mu emin olamadım.

https://www.amazon.de/Forza-Motorsport-Standard-Xbox-One/dp/B071G1XKMS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1513623314&sr=8-1&keywords=forza%2Bmotorsport%2B7%2Bpc&th=1

Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerf

Arkadaşlar merhaba forza 7'yi en ucuza nerden alabilirim?

Amazon.de üzerinde bir satış mevcut fakat oradan alacağım kod geçerli olur mu emin olamadım.

https://www.amazon.de/Forza-Motorsport-Standard-Xbox-One/dp/B071G1XKMS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1513623314&sr=8-1&keywords=forza%2Bmotorsport%2B7%2Bpc&th=1

Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

o kod çalışmaz burada malesef

not olarak yazıyor zaten sadece almanya ve avusturya müşterileri içindir diye

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Peki hocam oyunu en uygun fiyata nerden temin edebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: omerf

Peki hocam oyunu en uygun fiyata nerden temin edebiliriz?

bilgim yok hocam belki microsoft store'da yılbaşı indirimi falan görür
  • bu oyunun multisi şu anda nasıl deneyeniniz var mı ?
  • Bu oyun güzel ama fiyatında 400 liraymış. 60 tl civarı olsa alınırsa 400 nedir yahu

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Ultimate Edition o. Standart versiyon G2A'da şuanda 188 TL. Ayrıca oyunun yılbaşında indirime girme ihtimali var.

https://www.g2a.com/forza-motorsport-7-xbox-live-key-windows-10-global-i10000081857003
  • Arkadaşlar elimde kalan dfgt mi satıyorum ilgilenen varsa pm

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.