Şimdi Ara

Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
10
Favori
31.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pahalı olmayan bir direksiyon seti önerebilir misiniz? Bir de bazı direksiyonlar sağa ve sola fazla dönmüyor o tarz bir şey olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu Kartalı

şahsen risk aldım, 400 tl vermek zordu bu oyuna. bir sıkıntı olmadı yine de..yorumları okumuştum satın almadan önce.

bazılarına geç gelmiş ama gelmiş. yinede yanlış yönlendirmek istemem kimseyi alanlar buna göre alsınlar

Hesapların eninde sonunda patlama ihtimali her zaman var, ben de Rus Store'dan aldım ancak kod alıp hesabıma ekleyerek. Umarım mağduriyet yaşamazsınız.

Preload açıldı, 99 GB

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • en ucuz nerden alırız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

en ucuz nerden alırız?

rus store'dan 240 tlye geliyor ultimate sürüm.G2a'dan windows store kod falan alınarak yapılıyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu Kartalı

şahsen risk aldım, 400 tl vermek zordu bu oyuna. bir sıkıntı olmadı yine de..yorumları okumuştum satın almadan önce.

bazılarına geç gelmiş ama gelmiş. yinede yanlış yönlendirmek istemem kimseyi alanlar buna göre alsınlar

Hesapların eninde sonunda patlama ihtimali her zaman var, ben de Rus Store'dan aldım ancak kod alıp hesabıma ekleyerek. Umarım mağduriyet yaşamazsınız.

Preload açıldı, 99 GB

aboo başlıyor çile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 26 Eylül 2017; 18:30:30 >

• önyüklemeyi sorunsuz olarak yükleyen/yüklemeye devam eden var mı?

2'dir hata alıyorum ve baştan başlatıyor indirmeyi. Şimdi gene denedim gene 50 mb indirdi ve ardına hata verdi
  • quote:

en ucuz nerden alırız?

Rus store'dan standart sürümü 120 liraya aldım. Isteyene anlatabilirim nasıl alındığını. 10 yıllık Forza'cı olarak kimseye ultimate sürümü önermiyorum, yine de almak isteyen Rus storedan aldın ultimate sürüm 160 liraya geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

önyüklemeyi sorunsuz olarak yükleyen/yüklemeye devam eden var mı?

2'dir hata alıyorum ve baştan başlatıyor indirmeyi. Şimdi gene denedim gene 50 mb indirdi ve ardına hata verdi

Benim 4-5 kere iptal oldu. En son HDD'yi kaybetti sistem, bios dahil gözükmüyordu. Sata kablosunu söküp takarak çözdüm. Sürekli iptal oluyor ve hata veriyor. En son SSD'deki oyunları HDD'ye taşıyarak yer açtım SSD'ye indiriyorum sorun yok gibi duruyordu evden çıkarken. Şu oyunu Steam üzerinden publish etseler ne olurdu ki Windows Store harbiden leş gibi, net hızının da çok altında indiriyor.

• bu arada oyunun demosu 22 gb. tam versiyon kaç gb acaba?
  • quote:

bu arada oyunun demosu 22 gb. tam versiyon kaç gb acaba?

100
  • quote:

quote:

Benim 4-5 kere iptal oldu. En son HDD'yi kaybetti sistem, bios dahil gözükmüyordu. Sata kablosunu söküp takarak çözdüm. Sürekli iptal oluyor ve hata veriyor. En son SSD'deki oyunları HDD'ye taşıyarak yer açtım SSD'ye indiriyorum sorun yok gibi duruyordu evden çıkarken. Şu oyunu Steam üzerinden publish etseler ne olurdu ki Windows Store harbiden leş gibi, net hızının da çok altında indiriyor.

benim de şuan 9 gb oldu ve devam ediyor.Gece açık bırakacağım inşallah iptal falan olmaz da boşuna indirmeye bırakmış olmam.

Bir de iptal olunca en baştan başlatması saçmalık.O kadar indirdiğimiz veri ne oluyor siliyor mu yoksa bir yerde buga mı giriyor onu da anlamadım

• Arkadaş bu ne? 57 gb olmuş daha % 15'i falan inmiş. Kaç gb indirecek bu? Oyun cross-platform desteğiyle çıkacak. Yani PC oyuncuları xBox oyuncularıyla beraber oynayabilecek. Oyuncu sıkıntısı çekmeyeceğiz.

Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah44 -- 27 Eylül 2017; 6:25:31 >
  • 100 gb nedir ya cd den oyun yukledigimiz zamanları dün gibi hatırlıyorum . Şimdi olsa 150 cd oyun olacak demek ki :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kariyer ve online modlarla ilgili bir açıklama yok henüz. Acaba oyunlarına güvendikleri için açıklama gereği mi duymuyorlar yoksa kariyer modu basit mi kalacak? Önceki serilerde kariyer detaylı oluyor muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

hocam ne oldu indi mi senin ki? Ben gece açık bıraktım sabah açtım pc'yi 78 gb ve devam ederken pat diye gene error verdi her şeyi sıfırladı.Nasıl indireceğim bu oyunu bu lanet windows store'dan ya? İleride bu sorunun düzelme ihtimali var mı acaba?

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Forza Horizon 3'te de olmuştu sanırım bu sorunlar. Düzelseydi bunda olmazdı zaten.

MS'nin lanet olası Store'u işte. Steam, gelmiş geçmiş en iyi platformdur bu konuda. MS'nin bu işe ayar çekmesi ŞART

Yedekleme bile yok, format atsan yandın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Forza Horizon 3'te de olmuştu sanırım bu sorunlar. Düzelseydi bunda olmazdı zaten.

MS'nin lanet olası Store'u işte. Steam, gelmiş geçmiş en iyi platformdur bu konuda. MS'nin bu işe ayar çekmesi ŞART

Yedekleme bile yok, format atsan yandın.

şuan bir girip forza forumana bakayım dedim de bütün forumdakiler aynı sorunu yaşıyor.Hepsi lanet ediyor windows store'da.Bir kaçı taktık paylaşmış ama ne kadar doğrudur bilmiyorum mesela şunu yazmış biri

"have the same issue and try after 75 gb download error a new download.

try to solve this issue with the following methods :

1. press win+r and type wsreset in the window press enter and wait 2 to 5 minutes then the store maybe restarts with cleared cache and try to restart the download.

2. start cmd as admin again and type the following

PowerShell -ExecutionPolicy Unrestricted -Command "& {$manifest = (Get-AppxPackage Microsoft.WindowsStore).InstallLocation + '\AppxManifest.xml' ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest}"

Godd luck !

Have 2 methods tryied and nothing goes !"

belki de denemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 27 Eylül 2017; 10:59:1 >

• bu manyaklar adam gibi torrent yapıp inen dosyayı da ms store klasörüne kopyalayın falan dese ya, bu neymiş böyle
  • Bende de bu şekilde iniyor.İlk defa gördüm bu şekilde indiğini.
    Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 27 Eylül 2017; 12:41:19 >
  • quote:

quote:

quote:

hocam ne oldu indi mi senin ki? Ben gece açık bıraktım sabah açtım pc'yi 78 gb ve devam ederken pat diye gene error verdi her şeyi sıfırladı.Nasıl indireceğim bu oyunu bu lanet windows store'dan ya? İleride bu sorunun düzelme ihtimali var mı acaba?

65 GB'da patladı, 2 oluyor bu. Sorunlar düzelmeden bir daha indirmiyorum SSD'nin ömründen gidiyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.