Şimdi Ara

Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
503
Cevap
10
Favori
31.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    22-23 GB civarı
  • çömün
  • Daha sonra tekrar deneyin diyor.Aynı hatadan muzdarip var mı?
  • Sürüşü beğenmedim

1080 Ti FM7 Demo Gameplay

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Sürüşü beğenmedim

vay aga adam indirmiş bilmem kaç dakika oynamış bile.

Benim daha %30

adamdaki net hız benimkinin 20 katı

• quote:

Sürüşü beğenmedim

önceki forza motorsportları oynadınız mı ? Ne farkı var neden beğenmediniz hocam?

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Oynadım evet

Araç çok salkım saçak serkeş gidiyor. Ekran titriyor, araç stabil gitmiyor görüldüğü üzere. Araç kaynaklı mı acaba bilemedim.
  • quote:

Oynadım evet

Araç çok salkım saçak serkeş gidiyor. Ekran titriyor, araç stabil gitmiyor görüldüğü üzere. Araç kaynaklı mı acaba bilemedim.

Yeni tanıtılan takip kamerası o, eski kamera ile de oynayabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu oynadım.Her türlü zorluğu denedim en keyif veren hard modu gibi oldu.Belki ileride professional'a geçerim alışınca.Veteran işe aşırı zor geldi.

Xbox one kolu ile zevkliydi.Yarın ise driving force gt ile deneyeceğim , umarım onunla da tam uyumlu çalışır.
  • Pc de nasıl olur acaba en büyük sıkıntı sistem kaldıracak mı korkusu

• Demoyu Xbox One da 1080p 60fps olarak oynadım her zaman ki gibi... Oyunun oynanabilirliğinden tutun grafiklerine kadar geliştirmiş bay sakallı. Dinamik havayıda beğendim adam bu sefer beni şaşırttı büyük ihtimal pre order yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 20 Eylül 2017; 1:37:18 >
  • Ben beğenmedim kötü olmuş bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çayımızı keyifle yudumlarken attık keyifle stressiz turları.
  • İndirenlerden Benchmark değerleri alabilir miyiz ? FPS sayacı yokmuş, Fraps, MSI Afterburner vs. açmanız lazım.
  • Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU]
  • sabah indirdim oynayamadım. gtx1080 ile 2k'da benchmark yaptım, 73 fps aldı. ayarlar dynamic'teydi. oyun; "ayarları değiştirme performans çok düşer, ben kafama göre oyun içinde alçaltırım yükseltirim" diyor. böyle de bir şey ilk defa görüyorum. ne belli oyunun fps düşmesin diye low-medium arasında gidip gelmeyeceği? opt. ile uğraşmasın bütün oyun yapımcıları öyle yapsın o zaman öyle saçma iş olur mu?

sistemi düşük olanlar bu oyuna yanaşmasınlar. ayrıca oyunda ciddi optimizasyon sorunları da olacaktır. burada çok şikayet duyacağız. ana menüsü de atlaya atlaya bihal oldu. sonuca göre benchmark'ta da bir yerde 5 fps'ye düşmüş.

yani oyun ilk izlenimde hazır bir oyun değil, tam sürümü yamalarla zaman içinde düzeltirler. fh3'te öyle yaptılar. tahmin ediyorum demoya da patch gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 20 Eylül 2017; 10:47:29 >
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    PC'de sorunsuz olsa şaşarız zaten. İlk gün yaması gelecek 40 GB civarı, biraz daha iyileşir herhalde.

Konsolda temiz oynuyor millet 1080 /60 FPS olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Demoyu Xbox One da 1080p 60fps olarak oynadım her zaman ki gibi... Oyunun oynanabilirliğinden tutun grafiklerine kadar geliştirmiş bay sakallı. Dinamik havayıda beğendim adam bu sefer beni şaşırttı büyük ihtimal pre order yaparım.

Çağlar forza 6,5 diyordun. 7 oldu mu şimdi?
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Yok müdür hala 6,5 ama oynanır her türlü ilerleme var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.