Şimdi Ara

Forza Motorsport 6 (Yeni Nesil, En Kapsamlı Yarış Simülasyonu - ANA KONU) (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.296
Cevap
24
Favori
61.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun kötü değil ancak fm5 sahibi olan için almak gereksiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://m.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-2si1_Sanal_gercekligin_dibi_Teknoloji_ve_Oyun_Programi-14072.htm

35. Dakikaya sarın Mesut Çevik savaş çıkartabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

http://m.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-2si1_Sanal_gercekligin_dibi_Teknoloji_ve_Oyun_Programi-14072.htm

Bence GOTY ve Mesut Hoca da konu Xbox olunca her zaman ki gibi taarruza gecmis vaziyette bahsettigi sey oyunun kendisinden cok garfikleri ve söyledigi cogu sey sac,alikdan öteye gidemeiyor maalesef.Sen oyunu sevmedin diye bizde mi sevmiyelim yani.Hadi bi kisi begenmedi o kadar editör de mi yaniliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: eskhioyuncu

quote:

Orijinalden alıntı: Private-Miller

quote:

Orijinalden alıntı: copyhaluk

Bir kaç ss ve birde forza 5 ile karşılaştırma videosu gelsin o zaman

Forza Motorsport 6 (Yeni Nesil, En Kapsamlı Yarış Simülasyonu - ANA KONU)

Videoda grafik olarak hissedilemicek bir fark var hatta asfalttaki efektler bence 5 te daha iyi diyebilirim. 6 nin sesleri çok üstün okadar.

yahu burdakiler haric hatta SonyGAF da bile F6'nin F5 den cok daha iyi durdugunu söylüyor iken günlerdir grafiklerden dem vurup trollemenin ne anlami var? Oyunun aldigi puanlar ortada.Bu kadar insan da yaniliyor mu?

Yahu kardeşim saçma sapan savunma yapmaya gerek yok eğer videoyu izlediysen ve hala 6 nin grafikleri 5 e göre devrim yapmış diyorsan ben senin iyi niyetine inanmam. Vidyoyu izleyip adam gibi yorum yaptım direk iyi niyetimle. Seslerin daha iyi olduğunu söyledim. Ama oyun grafik olarak 1 level atlamiş. Sürüş dinamiklerini demoda test etmiştim. 5 e göre üstüne pekbirsey koyamamis bakın by yazdıklarım bana göre doğru olanlar. Yoksa Forza'ya olan hayranlığım en az senin kadar. Ben oyunu ilerleyen dönemde alicam. Ama şunu diyeyim benim beklediğimin altında bir oyun çıktı bukadar.

• quote:

Forza 5'in birebir aynısı. Atom boyutu kadar bile fark yok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Videoda grafik olarak hissedilemicek bir fark var hatta asfalttaki efektler bence 5 te daha iyi diyebilirim. 6 nin sesleri çok üstün okadar.

yahu burdakiler haric hatta SonyGAF da bile F6'nin F5 den cok daha iyi durdugunu söylüyor iken günlerdir grafiklerden dem vurup trollemenin ne anlami var? Oyunun aldigi puanlar ortada.Bu kadar insan da yaniliyor mu?

Yahu kardeşim saçma sapan savunma yapmaya gerek yok eğer videoyu izlediysen ve hala 6 nin grafikleri 5 e göre devrim yapmış diyorsan ben senin iyi niyetine inanmam. Vidyoyu izleyip adam gibi yorum yaptım direk iyi niyetimle. Seslerin daha iyi olduğunu söyledim. Ama oyun grafik olarak 1 level atlamiş. Sürüş dinamiklerini demoda test etmiştim. 5 e göre üstüne pekbirsey koyamamis bakın by yazdıklarım bana göre doğru olanlar. Yoksa Forza'ya olan hayranlığım en az senin kadar. Ben oyunu ilerleyen dönemde alicam. Ama şunu diyeyim benim beklediğimin altında bir oyun çıktı bukadar.

Ben sana devrim yapmis demedimki.Böyle bisey demedim lakin Forza 6 Forza 5 den en kötü ihtimalle %40 daha iyi gözüken bi oyun.Twitch den izliyorum ordan bile farkediyor detay seviyesi Full sürümünde.Bu oyun hakkinda Grafiklerin kötü oldugu konusunun tek konusuldugu forum yemin ediyorum bu forum.O kadar forumda kayitliyim,oyunun burdaki gibi cok kötü durdugunu söyleyen hic kimseye denk gelmedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben sana devrim yapmis demedimki.Böyle bisey demedim lakin Forza 6 Forza 5 den en kötü ihtimalle %40 daha iyi gözüken bi oyun.Twitch den izliyorum ordan bile farkediyor detay seviyesi Full sürümünde.Bu oyun hakkinda Grafiklerin kötü oldugu konusunun tek konusuldugu forum yemin ediyorum bu forum.O kadar forumda kayitliyim,oyunun burdaki gibi cok kötü durdugunu söyleyen hic kimseye denk gelmedim.

Iste demekki beklentinin yüksek olduğu bir oyun. Araba yarışı seven herkes için forza başkadır. Marka olmayı başarmış bir oyundan herkes daha iyisini bekler. Bukadar tartisiliyorsa bi eksik var demekki kardeşim. Yani bak sürekli takip ediyorum sende oyke bir savunuyorsun ki anlayamiyorum. Yani eksi olan hiç mi bir yani yok bu oyunun? Bu oyunu zaten biz oyuncular marka yaptık. Bu adamların daha önce nasıl oyunlar yaptığınida iyi biliyoruz. Yarış oyunlarında devrim yapan oyundur forza. Bu oyunda mutlaka kötü değil, forza 5 çıkmasaydi evet bu oyun bizi tatmin edebilirdi. Ama sen 5 ten sonra 6 yi yapip bide bukadar tepki görüyorsa burada bi eksik var demektir.

• quote:

http://m.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-2si1_Sanal_gercekligin_dibi_Teknoloji_ve_Oyun_Programi-14072.htm

Tam beklediğim gibi yorumlamış, izlemeden önce kafamda canlanmıştı yorumlayışı, anlatış tarzı falan. Çok iyi ya!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CPTLeBron -- 12 Eylül 2015; 18:50:34 >

• Ss paylaşan arkadaslara teşekkür ederim. Indirdik oyunu açılmasını beklemedeyiz. Guzel bir organizasyon yapalım hep birlikte keyifli yarislar çıkarırız.

• Iyi rahatladim, ForzaVistayi acip tek arabada 20 dk vakit harcayan bir ben degilmisim demek ki.
  • Birisi Split Screen Modunda kokpit ve replay olup olmadığını söyleyebilir mi acaba?
  • Oyun fotoğraf, replay ve vista modunda 30 fps olarak çalışıyor. DF açıkladı... Bu sayede post fx, AA, AF, DoF, Statik Blur, yansıma gibi efektleri zirveye çıkartıyor oyun. Kaplama ve poligon kalitesinin de bu seyir modlarında bir miktar arttığı görülmüş.

İnsan düşünmüyor değil keşke 30 fps'mi olsaydı diye. O şekilde dehşet gözüküyor çünkü oyun. Ama sürüş anında, maalesef ilk defa Mesut'a katılmak zorundayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 12 Eylül 2015; 21:19:35 >
  • Fizikler BANA göre F3 den sonra her sene bir tık daha kötüye gidiyor.

Sadece gece yarışı ve yağmurda oynamak isteyen para verip alıp oynayabilir.
  • freshmind kullanıcısına yanıt
    Fotograf modunun daha iyi kaplama ve daha yüksek poligon seviyesi sunmasinin hic bir imkani yoktur fakat cok daha iyi post processing efektleri sunar ve Bu sayede jilet gibi keskin görüntü elde edersin. Eger Bu bir PS4 oyunu olsaydi Mesut a katilmiyor olucaktinki yorumunda cok saglam uyduruyor.

• http://www.icxm.net/x/leaked-dx12-info.html Dx12 gpu yüzde 20 ve cpu yüzde 50 performansı xbox one da olacakmış.Biz boşuna demedik xbox one dx12 büyük faydaları olacak diye ama bazıları inanmak iştemiyor.Dx12 single oyunlarda çok iyi ps4 de fark atacaktır.Ve online oyunlarda cloud ile belki xbox one da 4k olacaktır.Ve ayrıca esramı xbox one da çok daha dx12 sayesinde hem gpuyu ve cpu ile verimli kullanılacaktır.Oyun yapımcıları kısaca gpu ve cpuya tam erişmesini sağlıyacaktır.
  • Sıktı bu foolmachines45 artık. Xbox one'dan soğuttu benim gibi 10 senelik fanı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut Çevik sonuna kadar haklı bir yorum yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gran Turismo 7 -- 12 Eylül 2015; 22:26:33 >
  • Gran Turismo 7 kullanıcısına yanıt
    Mesut Cevik masal anlatiyor maalesef

• quote:

Mesut çevik çok güzel bir şekilde açıklamış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Mesut çevik bey daha önce xbox one 1080p oyun çıkmaz diye söylemişti.Ve adam xbox one eleştirmişti.Ben nedense mesut çevik beyin ps4 hakkında pek olumsuz yorum yapmıyor.Ama xbox one hakkında bir sürü olumsuz eleştiriyor.Ve dikkat ettiyseniz oyunları hep grafik yönünden eleştiriyor.Sırf mesut çevik dediklerine bakarak oyunu kötülemeye devam ediyorlar.Bence mesut bey oyun konusunda pek bir şey bildiği yok.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.