Şimdi Ara

Forza Motorsport 6 (Yeni Nesil, En Kapsamlı Yarış Simülasyonu - ANA KONU) (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.296
Cevap
24
Favori
61.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana yazıyorsun belli ki, yazıyorsan da mention edecek kadar biraz cesaretin olsaydı keşke. İsterse kutsal emanet, yeni bir dinin silüeti, isterse Dünya dışı teknolojinin ürünü yazsın başka yerden sataşmadığı sürece beni enterese etmez. Cümleyi yazanı gördükten sonra başlığı okuyup şaşırmakta anlamsız. Normal denilemeyecek ve kendisinin kabul ettiği bir zihniyetin ne denli saçma kelime üreteceği belli.

Bir oyun çıktığı zaman Dünyanın her forumunda yapıldığı gibi Day One heyecanı oluşturmak, King bilmem ne yazmakla da zerre eşdeğer değil bu pompalamalar. En iyisi olmak diye bir kavram da anca buradaki cevherler tarafından dolandırılır. Dünya gözüyle FM 6 görmeyenin, dün satın alıp oynayan adamdan daha fazla pompaladığı ortamdan da bu tip hareketler beklenir zaten. Bir daha laf atarken muhatabı geçen konunun başlığına gelip atalım mümkünse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 12 Eylül 2015; 13:23:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Horizon 2'deki çirkeflikler devam ediyor demek. Bu işe bir çözüm üretmeleri kesinlikle şart.

Domesticmango'dan
     Forza Motorsport 6 (Yeni Nesil, En Kapsamlı Yarış Simülasyonu - ANA KONU)

Fotoğraflarda kontrastı yüksek tutuyorsun hocam. Biraz düşürmelisin

• Selamlar, etkinlik haberlerini forumdan takip edebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ForzaTurk

KİMLER HAZIR?

Biz hazır olsak bile araç buna pek hazır değil gibi sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakanfzl

Gamertagım: A T A K A N 5 3 arkadaşlar ekleyin beraber oynıyalım multide nurbirgirinde turlarız

ForzaTurk Clanının veteran yarışçılarındandır kendisi, ona göre
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    Hahahah sonunu düşünen kahraman olamaz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnaroll

Bana yazıyorsun belli ki, yazıyorsan da mention edecek kadar biraz cesaretin olsaydı keşke. İsterse kutsal emanet, yeni bir dinin silüeti, isterse Dünya dışı teknolojinin ürünü yazsın başka yerden sataşmadığı sürece beni enterese etmez. Cümleyi yazanı gördükten sonra başlığı okuyup şaşırmakta anlamsız. Normal denilemeyecek ve kendisinin kabul ettiği bir zihniyetin ne denli saçma kelime üreteceği belli.

Bir oyun çıktığı zaman Dünyanın her forumunda yapıldığı gibi Day One heyecanı oluşturmak, King bilmem ne yazmakla da zerre eşdeğer değil bu pompalamalar. En iyisi olmak diye bir kavram da anca buradaki cevherler tarafından dolandırılır. Dünya gözüyle FM 6 görmeyenin, dün satın alıp oynayan adamdan daha fazla pompaladığı ortamdan da bu tip hareketler beklenir zaten. Bir daha laf atarken muhatabı geçen konunun başlığına gelip atalım mümkünse.

Cesaretle ne alakası var. Herkese cevap verebilecek kapasiteye sahibim, kalemime güveniyorum. Geçmişte olan şeyler, tartışma çıkartmak istesem haberdar ederdim zaten, kaçmam hiçbir zaman, sadece gereksiz. Arkadaşa cevaben örnek verdim sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ForzaTurk kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim benim geçen livedan msj atmişsın çok sonra gördüm kusura bakma fm6 için nasıl açtın diye

• quote:

Orijinalden alıntı: atakanfzl

Eyvallah kardeşim benim geçen livedan msj atmişsın çok sonra gördüm kusura bakma fm6 için nasıl açtın diye

Sorun değil oyunu alanların yarısından çoğu girememiş bir sıkıntı olmuş, silip tekrar yükledik biz de
  • Tesla Model S'in AutoVista goruntusu:

• Forza Horizon 2 gibi bi oyun varken,üstüne üstük aldigi puanlar ortadayken DC en iyi Arcade yaris oyunudur nasil bir kafadir
  • joven kullanıcısına yanıt
    Hocam asfaltı ne kadar kaliteli yapmışlarsa çimleri de bir o kadar kalitesiz yapmışlar.
  • Konsoluna araba yarışı çıkmayanlar gelmiş burda oynamadığı oynu eleştiriyo.

Minik bebelerin seneler sonra yükselişi bu olsa gerek.

Kaliteli troller sardı her tarafı.

Yarısını da tanıyorum nası iş anlamadım ben bunu.

Beğenmediği konsolu alıp oynayan bide ölümüne eleştiren mi dersin.

Ya da beğenmediği konsolu almadan oynamadığı oynu ölümüne eleştiren mi dersin.

Bazılarına çok konuşuyorlar nası olsa , itimat edip ps4 aldım , bir ay sonra xbox one ile takasladım geç kalmadan.

Gow ,tekken , silent hill , adam akıllı resident evil , her virajda lastik yanlama sesi aynı olmayan yeni bir gt (tabiki çıkarsa) ve uncharted gibi klasikler çıkmadan ps4 almak kişisel olarak bana saçma geldi.

Hangi oyunlarla zaman geçiceksin ki.

Alın koyun sim. oynayın.

Ekin çok sever.

Kendi bildiğinizi okuyun ve uymayın.

Trollere de selam olsun.

• Arkadaşlar bırakın tartışmayı yahu,

Bol SS ekleyinde bakalım görelim yorumlarınızı atın nasıldır nedir oynanış olsun grafik olsun.

beğenen oynar beğenmeyen de oynamaz nedir nasıl bir kafadır gelip konuyu trollemek anlam veremiyorum. PS4 mu var hayırlı olsun güle güle kullan. x1 mı var hayırlı olsun güle güle kullan. ama bi konsala sahip olmak demek şirkete ortak oldun anlamına gelmiyor.
  • Usta burda hın çıkar ama ss çıkmaz
  • Bir kaç ss ve birde forza 5 ile karşılaştırma videosu gelsin o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi copyhaluk -- 12 Eylül 2015; 17:08:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: copyhaluk

Bir kaç ss ve birde forza 5 ile karşılaştırma videosu gelsin o zaman

Videoda grafik olarak hissedilemicek bir fark var hatta asfalttaki efektler bence 5 te daha iyi diyebilirim. 6 nin sesleri çok üstün okadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Private-Miller

quote:

Orijinalden alıntı: copyhaluk

Bir kaç ss ve birde forza 5 ile karşılaştırma videosu gelsin o zaman

Videoda grafik olarak hissedilemicek bir fark var hatta asfalttaki efektler bence 5 te daha iyi diyebilirim. 6 nin sesleri çok üstün okadar.

yahu burdakiler haric hatta SonyGAF da bile F6'nin F5 den cok daha iyi durdugunu söylüyor iken günlerdir grafiklerden dem vurup trollemenin ne anlami var? Oyunun aldigi puanlar ortada.Bu kadar insan da yaniliyor mu?

• Yemin ediyorum konu gereksiz adam turnusolüne döndu . Xbox bölümü niye sessiz sonra, sizinle uğraşmaktan sıkıldı millet ondan.

• GOTY

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.