Şimdi Ara

Forza Motorsport 6 (Yeni Nesil, En Kapsamlı Yarış Simülasyonu - ANA KONU) (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.296
Cevap
24
Favori
61.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: M.A.N.G.A.K.A

Forza'ya 5 üzerinden 3 yıldız veren GamesRadar sitesini topa tutmuşlar. Yorumlar çok komik.

http://www.gamesradar.com/forza-motorsport-6-review/

Video incelemeleri de dislike yağmurunua tutulmuş : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

quote:

Orijinalden alıntı: M.A.N.G.A.K.A

Forza'ya 5 üzerinden 3 yıldız veren GamesRadar sitesini topa tutmuşlar. Yorumlar çok komik.

http://www.gamesradar.com/forza-motorsport-6-review/

Video incelemeleri de dislike yağmurunua tutulmuş : )

İnsanlar katılır veya katılmaz. Herkesin kendine öz düşüncelerini yansıtmalari doğru olandır. Microsoft exclusive diye pof poflamanin doğru olmadığı dusuncesindeyim. Bencede 5 üzerinden 3 yıldız hakeden bir oyun. Ama forza horizon2 5 uzerinden 10 yıldız hakeden bir oyundu mesela. yani sırf geçmişte yakaladığı başarı beni kör edemez hersey ortada zaten günlerdir burada tartışılıyor konu, objektif bakan çok saglam arkadaşlar oyunu eleştirdiği için burada munakasalar yaşandı mesajlar silindi. İyi ye iyi kötüye kötü demek doğrudur. Sırf burada xbox veya forza yi yere göğe koyamayan arkadaslara sevimli görünüp arti alacagima doğru konuşur 9 köyden kovulurum bu benim doğrum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Private-Miller -- 9 Eylül 2015; 18:46:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sırf oyunun ismi forza güzel elestircez deme arkadaşlar?

• Private-Miller kullanıcısına yanıt
    Hadii ordan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Saygisizlik yapmana hic gerek yoktu er miller.
    Ayrica yok ama okulun ilk senesi bitince gelecek.malum okul durumlari.
    sikayet ettim,kal saglicakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Maximus is BACK -- 9 Eylül 2015; 19:58:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saygısızlık yaptırma ozaman. Forza horizon 2 bugüne kadar en zevk aldigim araba yarışı bence 10 üzerinden 10. Bütün dlc paketlerini almışim 170 160 küsür level olmuşum daha öncesi nekadar forza çıktiysa oynadim favorim forza 3 ve 4. Forza 6 bu nesile göre grafikler ve oyun dinamikleri araba sürüş hissi çok iyi değil yada forza 5 ile arasındaki fark ne? Oyuna bir tek iyi olmamış diyen bende değilim. Oyuna eksi puan veren oyun siteleri gayet doğal. Aynı site forza horizon 2 için nededi? Arkadaslar tamam oyunun fanatiği sevenleri çok olabilir ama kötü yanlarını görmezden gelip yok söyle simülasyon yok Pistler gerçekte var olan Pistler, Yağmurlu hava falanda felan. Olmamış. Ki ben inanin demoyu oynamasaydim ultimate paket alicaktim ki Live dan arkadaşlarım forza yi nekadar sevdiğimi bilir. Çok uzun süreler vermisimdir. Bide ben öyle yeni nesil konsollarla başlamadım oyun oynamaya comodor ile basladim millet xbox bilmezken bende xbox vardı. Bende forza serisini çok beğeniyorum. Ama burada oyunun eleştirenlere olan tahammülsüzlugunuz çok kötü. Bence olanları kabul etmeyen veya farklı düşüncede olan insanların daha ılımlı yaklaşması doğru olur. İşin sonucunda beğenen alır beğenmeyen almaz bukadar basit

• 18.09.2015 tarihinde yurut cikiyor.ultimate edition almstm sizde de ayni mi arkadaslar?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben su an Amerikadayim, Ultimate edition alanlar icin saniyorum oyun buranin saatiyle bugun gece 12 de aciliyor. Aldigimiz store'a gore farklilik gosterebiliyor oyun acilis saatleri.

Edit: Bulundugum eyalette saat henuz 13.04, 8 saat geride Turkiyeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 9 Eylül 2015; 21:07:26 >
  • Forza 6'da modifiye videosu

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapresyonik

18.09.2015 tarihinde yurut cikiyor.ultimate edition almstm sizde de ayni mi arkadaslar?

evet bende de aynı görünüyor(rusya store) ama gece açılır diye umuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Forza 6'da modifiye videosu

Bir hareketlenme oldu bende

Er miller;
    1-benim hakkimda bisey konusacaksan alintila,
    2-klasik oyuncu tipi.yok bende su su vardi taa su zamandan beri oupyuncuyumyum vs diyerek uste cikma cabalari vol 1828272.

Ne yapqlim yani?banane comodore un varsa?bu dediklerini hakli cikarmaz.
    Neyse,blok listeme bir kisi daha eklendi,uzatmaya gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi baktım da henüz açılmamış arkadaşlar.

• Bu renk paleti nedir kardeşim. Bu nesilde bu kadar yapay durmamalı...
  • Evden çıkmadan 7.30 civarında denedim açılmamıştı.
  • Sabah 06:30'da denedim. Erkencisiniz hatası gelmiyor. Onun yerine 18.09.2015 üzerinde yürüt diye seçeneğe gönderiyor oyuna tıklayınca.
  • biraz önce tekrar denedim, erkencisiniz hatası alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

Bu renk paleti nedir kardeşim. Bu nesilde bu kadar yapay durmamalı...

Haklısın ama bu renk paletini sevenler var. Oyundaki grafik eksiğini kapatmak için yapılan en iyi yol.

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.