Şimdi Ara

Forza Motorsport 6 (Yeni Nesil, En Kapsamlı Yarış Simülasyonu - ANA KONU) (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.296
Cevap
24
Favori
61.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Halleluja

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

oyunu beğenmiş olabilirsiniz, forza hayranı olabilirsiniz, xbox hayranı olabilirsiniz ama sadece şu araçların viraj almalarını filan açıklasanız bari. hiç yatmıyor araç ya :) simulasyon oyununda böyle şeyler çok önemli olmalı. pist kayıyor gibi gidiyor araçlar. sağ sol yaparsın bi yalpalar, araç sağa sola bi yatar. yok oğlu yok :) lütfen bana grafikleri beğendim demeyin üzülürüm...

Forza Motorsport 6 (Yeni Nesil, En Kapsamlı Yarış Simülasyonu - ANA KONU)

Forza serisinde süspansiyon fizikleri yeterince iyi değil. Virajlardaki g kuvveti dağılımı karosere tam olarak yansıtılamıyor.
    Hep grafikten bahsediyoruz ama oynayanlara sormak lazım 5 ile 6 arasında fizik açısından dramatik bir gelişme var mı?

Gran Turismo serisinde nasıldı? Yazmaya başlayayımmı....

Yazsan ne olacak. Daha hiç hayatında direksiyon ile sim oynadın mı? Pc sim'lerimden hangisini adam akıllı iyi bir direksiyon ile oynadın. Kusura bakma ama sim konusunda en son kıstas alacağım kişisin. Gt6'da süspansiyon fizikleri geliştirilmişti, yokohoma ile ortak lastik fizikleri üzerine çalışmalar yapılmıştı. Ben yazmaya başlarsam çok şey yazarım da sen yine motor freninden başlayıp, motor seslerinden çıkacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: powersmachine54

quote:

Orijinalden alıntı: hayko10

Keşke xbox ın her ex oyunu böyle kaliteli olsa. Misal o iskelebound falan çok dandik duruyor millete japon rpg oyununu ex oyun diye kekletecekler ayıptır...

Daha oyun çıkmadı. Ve daha alpha aşamasında bir oyunu eleştirmek için çok erken ve oyunun grafikleri çok daha iyi olacaktır.

Ne alaka hocam grafikler kötü demedim ki, oynayış dinamikler dövüşler vs. bildiğin japon rpg olmuş. bi cacık olmaz o oyundan.
  • hayko10 H kullanıcısına yanıt
    Gelistirici Japon ne olacakti ya?
    Harbi konuda ibretlik mesajlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Maximus is BACK -- 6 Eylül 2015; 15:59:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata-ozkan

Gran turismo için ps3'ümü satıp ps4 aldım daha oyun duyurulmadı bile Oyun gayet güzel duruyor, bu gidişle konsolumu xbox one ile takaslayıp forza'ya geçeceğim.

Hem gran turismo 6 hem de forza 6'yı oynamış arkadaşlardan ricam fiziğini karşılaştırabilir mi? En son forza 4'ü oynamıştım, sanırım koldan kaynaklanıyordu (alışık değildim 360 koluna) gt6'ya göre daha arcade kaçıyordu. Forza 6'da durum nasıl?

Bak güzel kardeşim, gran turismo 4-5-6 yı saatlerce oynamış biri olarak konuşuyorum.
    Gran Turismo serisi çok hatalı fizik sistemine sahiptir. Bunu klavyede anlatabilmemin imkanı yok.
    Motor freni mevcut değil, debriyaj modeli hatalı. Gran Turismo 6'da bile bunu düzeltemediler.
    Süspansiyon modeli hatalı. 5. oyunda araba yatmıyordu, 6. oyunda jöle kıvamına getirtiler işi abartıp.
    Yol tutuş fizikleri hatalı. Yarış yumuşak lastiklerle araba japonla tutunmuş gibi tutuyordu asfaltı, konfor sert lastikler ise yolu hiç tutmuyordu, tamamen abartı, gerçekten uzak.

Forza Motorsport serisine alışırsan, gran turismo, nfs oyunları gibi kalır.

• Mükemmel aci
  •  Forza Motorsport 6 (Yeni Nesil, En Kapsamlı Yarış Simülasyonu - ANA KONU)

Bu oyun içi alınmış görsellerdir.Ve hala bakalım oyunun grafikleri,efektleri hakkında ne bahaneler uyduracağınızı yine merak içinde bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 7 Eylül 2015; 13:11:10 >

• Daha bi Nurburgring paylaşımı göremedim , ne youtube 'da ne burda..
  • Buda benden bonus olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 7 Eylül 2015; 12:59:52 >

• mactotherack kullanıcısına yanıt
    Nurburgring yok ki demoda.
  • Nurburgring pisti gece çok dehşet olur eğer yapmışlarsa.
  • Oyunu kardeslikle almayı düşünen var mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya beyler bu anlamsız tartışmayı cidden anlamıyorum. PS4 sahibiyim ve şu konuya görseller görmek bilgi almak için giriyorum ama sayfalar dolusu boş boş tartışmalar görüyorum. Youtube dan videolarını izliyorum malesef bizim hala exclusive Sim oyunumuz çıkmadığı için izlemekle yetiniyorum. Oyunun grafikleri olsun fizikleri olsun herşeyi çok güzel. Oyunun tek sıkıntısı okudugum kadarı ile hava olaylarının sadece belirli pistler için olması. Bu gerçekten çok saçma ve daha önce görülmemiş bir durum.

31/12/2015 tarihine kadar GranTurismo 7 duyurusu yapıldı yapıldı. Yapılmadı 01/01/2016 tarihinde Xbox One sahibi oluyorum. Herkese iyi geceler

• Reklam filmi çok iyi olmuş keşke böyle bir mod olsa oyunda.
  • Konsolu ilk çıktığında rusyadan ne uğraşlarla getirtmiştim tam bir sene önce satıp pc ile oyun oynarım diyodum ama yok işte insan FORZA'yı görünce dayanamıyor sırf FORZA ve GEARS OF WAR için tekrardan konsol kovalıyorum şuan inşallah bende alıcam ve sabahlara kadar Forzalıcam...
  • Yahu şimdi bakın, adamlar Xbox oyunlarını her ortamda eleştirip yerden yere vurup, çamurun kralını atıp sonra gidip o LEŞ dedikleri konsola para verip alıyor, çöp dedikleri oyunları saatlerce oynuyorlarsa bu bize ciddiye alınmamaları gerektiğini gösterir.

Konunun ne olduğu, oyunun ne olduğu nekadar satıldığı veya nekadar oynandığı önemli değil. Şimdi ben hepinizden iyi ''iksboksçuyum'' diyenler 3 ay önce her XboxOne konusuna itinayla girip PS ve Wİİ ile olan satış rakamlarını paylaşıp kendilerini tatmin ediyorlardı. Para verip almam, oyununu oynamam, çöp bu çöp tükürdüklerini yalamayı okadar alışkanlık haline getirdiler ki bununla besleniyorlar artık.

Ciddiye almayın gülün geçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: Musketeer.

Dayanamadım okudum. Senden neden korkayım kimsin ki sen ?

Oyunum yok ben oyun oynamıyorum xboxta . Ekin şöyle yapalım dostum, partilere girince korkup kaçma delikanlı gibi bir selam verdede konuşalım. Olmuyor böyle

Senden olup bende olmayan bir oyunda yok, oynamadığım bir xbox oyunuda yok. O güzel aklının bir köşesine yaz .

Mesajlarımı okuyupta cevap verememek, cevap vermek istemene rağmen verecek bir cevabın olmadığından bloklusun kardeş diyebilmek.

Sanat filmi çekmeye calisipta erotik filme kalan çakma yönetmenlere benzemek.

Durumun bu maskitır.

Blokluyum evet, çaktırma okumuyorsun mesajları bizde yiyor numarası yapıyoruz topluca

Derken mesajımı okumuş. Zaten okumuştur neyse.

Neoldu şimdi mantık hatalı birçok cümle kurup arka arkaya yazınca ilgi mi çektin?

Sevilen karakter mi oldun forumda? Çöp çöp deyip tek dönen senmisin zannediyorsun? Oyuna sayalarca çamur atıp sonra alıp gizliden gizliye oynayan bir senmisin bu forumda? Kendini neden tek zannediyorsun, basit bir trolün birçok örneğini bulmak mümkün günümüz şartlarında.

Çok korkuyorum senden Ekin, mesajlarını görünce kaçıyorum, alıntılamasan emin ol okumazdımda dayanamıyorum biliyorsun.

Bana adımla hitap edebilirsin, maskitır yazdığın zaman daha delikanlı veya daha komik olmuyorsun.

• Biz bıktık sizlerin mesajını okumaktan siz bıkmadınız şu mesajlarınızdan. Kimse kusura bakmasın eğer bir insan otomobil ve yarış oyunu hastasıysa Forza Motorsport 6 gibi oyunu kaçırmayacaktır sizler istediğiniz kadar oyuna çamur atabilirsiniz istediğiniz kadar kötüleyebilirsiniz ama yeni nesilde 450+ araç ve 26 gerçek pistten oluşan bir oyunu yarış severlerden soğutamazsınız, kaldı ki hiçbir oyunda bulunmayan Autovista gibi araçları motorundan bagajına aracın heryerini inceleme imkanı veren başka bir oyunda bulunmamakta, olurda bu oyundan daha kapsamlı ve daha fazla seçenek sunan bir yarış oyunu çıkarsa başımızın üstüne koymasınıda biliriz o yüzden birçoğunuzu ciddiye bile almıyorum bir yarış oyunu hastası olarak herkese iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Biz bıktık sizlerin mesajını okumaktan siz bıkmadınız şu mesajlarınızdan. Kimse kusura bakmasın eğer bir insan otomobil ve yarış oyunu hastasıysa Forza Motorsport 6 gibi oyunu kaçırmayacaktır sizler istediğiniz kadar oyuna çamur atabilirsiniz istediğiniz kadar kötüleyebilirsiniz ama yeni nesilde 450+ araç ve 26 gerçek pistten oluşan bir oyunu yarış severlerden soğutamazsınız, kaldı ki hiçbir oyunda bulunmayan Autovista gibi araçları motorundan bagajına aracın heryerini inceleme imkanı veren başka bir oyunda bulunmamakta, olurda bu oyundan daha kapsamlı ve daha fazla seçenek sunan bir yarış oyunu çıkarsa başımızın üstüne koymasınıda biliriz o yüzden birçoğunuzu ciddiye bile almıyorum bir yarış oyunu hastası olarak herkese iyi forumlar.

Turn 10 Ceo'sunu dinlediniz, ona göre.

• powersmachine54 kullanıcısına yanıt
    Hocam sayfa düzeni için resimleri simage yaparmısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnaroll

Turn 10 Ceo'sunu dinlediniz, ona göre.

/>
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.