Şimdi Ara

Forza Motorsport 6 (Yeni Nesil, En Kapsamlı Yarış Simülasyonu - ANA KONU) (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.296
Cevap
24
Favori
61.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eskhioyuncu

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Biz 2 laf etmis olsak simdiye 500 kere sinirsiz cixmisti adminler,bazi kisiler hala konuda cirit atiyorlar,

HAKIKATEN DH ADMINLERI cok iyi calisiyor.

Hocam böyle bisey görmedim ben.Adam resmen nonos,yumusak,sahtekar,dolandirici agir küfür ve hakaret eden mesajlar atiyor ve hala sinirsiz banlanmiyor.Disarda olsa bu adama IP ban cekerler.Onu gectim burdaki bazi kisilerin kim olduklari cok belli.Burada ne amacla olduklarida belli eee bu adamlarin mesajlarina burada nede iizin veriliyor.PS4 kisminda denemek icin bunlarin yaptiklarini yaptim aninda tak diye uyari geldi ve mesajlar silindi.

Sen rahata kavuş diye bana sınırsız ban çekecekler dimi ?

Bundan sonra her mesajını takipteyim

Yalan söyleyip, insanlara yanlış bilgi verdigini gordugum an peşindeyim. Her oyunuda alıyorum zaten. SS sini ceker her turlu atarim buraya. Sende dünkü gibi toparlamaya çalışırsın sonra.

İşin özeti dinime küfreden musluman olsa.

Doğru düzgün mesaj attında lafmi ettik ? Yalan söyleme bizde tepki gostermeyelim bu kadar basit.

Senin burda olupda bir umut vadii ile yaptigin tiyatrolar beni rahatsiz etmiyor beyefendicim.Kalkip sahsima küfür ve hakaret etmeniz beni ilgilendiriyor.Bu küfür ve hakaretlerle IP ban yememene gipta ile bakiyorum.

Bekle bakalım daha ne kadar bekliyiceksin.

Yalan söyleme bende senle ugrasmiyim. Bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 6 Eylül 2015; 13:06:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Demoda photo mode yoktur buyuk ihtimalle.

evet yok malesef..phote mode ile oyundaki goruntu arasindaki ucurumu gosterecektim ama malesef arkadas hevesimi kirdi meger gene forum sitelerinde dolasip ordan resimler bakiyomus :)

• Şuan en iyi simulasyon ve en iyi grafiklere sahip tek oyun forza 6 resmen adamlar hem detaylı,hemde 1080p 60 fps ile yapmışlar.Şu giflerin gerçekçiliği bile oyunun grafiklerinin gerçekçi ve en iyi efektlere sahip olduğunun kanıtıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

simdi oyunu tekrar actim sana normal mod ile phote mode arasindaki farki gostermek icin ama phote modeyi bulamadim demoda nerede? sen berden actin phote modeyi?

Forza Motorsport 6 (Yeni Nesil, En Kapsamlı Yarış Simülasyonu - ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 6 Eylül 2015; 13:12:36 >

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Oyunun full surumu cikinca gosterirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

simdi oyunu tekrar actim sana normal mod ile phote mode arasindaki farki gostermek icin ama phote modeyi bulamadim demoda nerede? sen berden actin phote modeyi?

Demo da photo mode yok hocam sana link attim bi sayfa önce.NeoGAF da DC'in photo thread i var PP ON ve OFF halde Photo Mode da cekilmis resimler var git bak.Yahu bin kere dedik yine diyorum.Resim üstünde oynama yaparsan imaji düzeltirsin ama photo mode'un ekstra poligon ve detay seviyesi koymasina imkan yok cünkü objeyi o anda gercek zamanli renderlayabilmesi gerek.Hadi nesneyi durdurdun öyle photo mode da resim cektin de pre render görüntüyü verdi,Ya araba hasar almisken veya fiziksel sekli degismisken o an daha önceki pre render'i getirip karsina koyamaz hocam anlayin sunu.

tamam

Tamam hocam sen haklisin.Artik bisey diyemem.Photo Mode da CGI'a dönüyor oyun.Anlamamak veya mantik üretememenin bu kadar zor olduguna ilk kez bu seviyede sahitlik ediyorum.

Bak mesela urdakilerin hepsi oyun icinden cikip CGI olmus bir anda

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=904010

Yukarida arkadasina ttigi GIF ler de Replay den alinma ama dur Replayler de de Photo Mode da ki gibi CGI Mode da calisiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chirrut Imwe -- 6 Eylül 2015; 13:17:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

quote:

😂😂😂😂😂😂

• Konu çok ateşli, cayır cayır yanıyor.

• Forum kültürünü öğrenin bazı arkadaşlar sırf yazmak için yazıyor, bir oyunu beğenmeyebilirsin eksiğinide yazarsın konu kapanır her sayfada 10 kere AA AA demenin anlamı yok. Oyun hakkında gelişme varmı diye bakıyoruz aynı şeyler kaç gündür.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Konu başlığının Forza 6 - alican88 edition olarak değiştirilmesini talep ediyorum..
    burda bu oyuna para verecek okadar cok arkadss varki kafalarindaki soru isaretlerinide bizler dagitmalarina yardimci olacaz

Adamlar zaten bunun için Demo yayınlıyor.Kafasında soru işareti olan adam demoyu oynar karar verir.

Arda 88'in de dediği gibi, her sayfada 10 kere aynı şeyi yazmaya gerek yok, bir kere yazar geçersin , her atılan mesaja bir tarafını yırtarak paragraflarca cevap yazmaya çalışıp sonra da ben aslında yardımcı oluyorum ayağı yaparak komik duruma düşüyorsun..
  • quote:

quote:

quote:

Konu başlığının Forza 6 - alican88 edition olarak değiştirilmesini talep ediyorum..
    burda bu oyuna para verecek okadar cok arkadss varki kafalarindaki soru isaretlerinide bizler dagitmalarina yardimci olacaz

Adamlar zaten bunun için Demo yayınlıyor.Kafasında soru işareti olan adam demoyu oynar karar verir.

Arda 88'in de dediği gibi, her sayfada 10 kere aynı şeyi yazmaya gerek yok, bir kere yazar geçersin , her atılan mesaja bir tarafını yırtarak paragraflarca cevap yazmaya çalışıp sonra da ben aslında yardımcı oluyorum ayağı yaparak komik duruma düşüyorsun..

+1
    eleştirilerinizi onlarca kez dile getirdiniz, konuyu sabote etmeyi bırakın artık.(özellikle Ndexter ve alican88)

• quote:

quote:

quote:

kimsenin komik duruma dustugu yok,kimsenin bir yerlerini parcaladigida yok burasi forum once bunu idrak etmek lazim..ayrica demo 12 gb 1 hafta kala bunu indirmek istemeyip yorumlara bakacak arkadaslarda olacaktir..bence siz komik duruma dusmeden bloklayip gecebilirsiniz boylece benim mesajlarimi gormezsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

quote:

quote:

quote:

+1
    eleştirilerinizi onlarca kez dile getirdiniz, konuyu sabote etmeyi bırakın artık.(özellikle Ndexter ve alican88)

Bu iki troll günlerdir vazgeçmedi su konuyu sabote etmekten. Günlerdir oyunla ilgili gelişme var mı diye bakıyoruz ama bunların aa muhabbeti biri cevap yazmasa dağılırlar aslında ama en iyisi bloklamak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Bende onu diyorum , burası forum papağan yuvası değil, aynı şeyi defalarca her sayfada tekrar etmene gerek yok..

Oyunu seven ,bekleyen , merak eden insan demoyu indirir oynar, 12 gb lık demoyu kendisi denemeyip senin fikirlerinle oyuna 60$ veren biri varsa o senden de komikmiş.Kimmiş bu bahsettiğin birçok yardıma muhtaç merak ettim şimdi..
  • quote:

Bende onu diyorum , burası forum papağan yuvası değil, aynı şeyi defalarca her sayfada tekrar etmene gerek yok..

Oyunu seven ,bekleyen , merak eden insan demoyu indirir oynar, 12 gb lık demoyu kendisi denemeyip senin fikirlerinle oyuna 60$ veren biri varsa o senden de komikmiş.Kimmiş bu bahsettiğin birçok yardıma muhtaç merak ettim şimdi..

benim degil bizlerin..oyunu oynayanlarin..bukadarmi gorusler dar neyse..

tamam arkadaslar 28 eylule kadar okullar acilana kaar konuya yorum yazmayacagim..madem trol oldugumu ve konuyu trolledigimi dusunuyosunuz dediginiz gibi olsun yazmayayim..ama sunu tekrar solemek isterim bu konsol bu ulkeye resmi olarak girmeyecekti buyuk hata yapti..

• Alican88 laf yemekten bikmadi hala zeytin yagi gibi uste cikmaya calisiyor.Her gun ayni seyleri 12383746362727 defa yazarak insanlara yardimci oluyormus yersen tabi.Demo insanlar oynasin karar versinler diye cikariliyor zaten.Omer yaziyosun ama anlamazlar onlar super kahramanlar insanlara yardim ediyolar burda sayfalarca 500 defa aa muhabbeti yaparak.Burda yardimci oluyolar sen onlara laf soyluyosun yakismadi bu sana Neyse daha yazsanda anlamayacaklar zaten iki konsola sahibim objektifim diyerek devam edecekler o yuzden zorlamaya gerek yok.

• Bu forumda trollerden rahatsız olduğunuza inanmam için önce kendi aranızdaki trollerden bir rahatsız olun. Sonra keyfim isterse burayı trollemeye ara verebilir yada azaltabilirim.

Papaganliktan bahsediyorsaniz powersmachine adlı arkadaşı bir elestirdiginizi görelim. Yalan yanlış bilgi verip insanları kandırmaya çalışan eskhioyuncu adlı yalan söyleyen kişiliğe aranızdan biri cikipta 2 kelime laf etsin. Sözde Doğrucusunuz ya ?

Sonra gelip buradaki trollerden biktik diye aglama hakkına sahip olabilirsiniz.

Surdaki xo cu geçinen herkesten fazla suredir Xbox markasını kullaniyorum. Buraya gelip forza uçar kaçar yazmak benim 2 dk mi alır. Hepinize laf yetiştirmek ise 5 dk mı alir.

Saksakciligi seçmiyorum yanı. Quantum break konusunu neden trollemiyoruz ? Horizon 2 konusu neden trollenmiyor ? Halo mcc collection konusu neden trollenmiyor ?

Siz bi düzgün duruş sergileyinde sonra hesap sormak için millete çatarsınız.

Surda bizeen baska 10 tane yorum yapan adam var. Hepsini toplasaniz aklı basinda 1 yoruma denk gelirmi. Büyük tartışma konusu.

Burda eğlendiğim kadar ne ps4 ne PC nede xo da eğleniyorum. İyiki varsınız beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 6 Eylül 2015; 15:03:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Bu forumda trollerden rahatsız olduğunuza inanmam için önce kendi aranızdaki trollerden bir rahatsız olun. Sonra keyfim isterse burayı trollemeye ara verebilir yada azaltabilirim.

Papaganliktan bahsediyorsaniz powersmachine adlı arkadaşı bir elestirdiginizi görelim. Yalan yanlış bilgi verip insanları kandırmaya çalışan eskhioyuncu adlı yalan söyleyen kişiliğe aranızdan biri cikipta 2 kelime laf etsin. Sözde Doğrucusunuz ya ?

Sonra gelip buradaki trollerden biktik diye aglama hakkına sahip olabilirsiniz.

Surdaki xo cu geçinen herkesten fazla suredir Xbox markasını kullaniyorum. Buraya gelip forza uçar kaçar yazmak benim 2 dk mi alır. Hepinize laf yetiştirmek ise 5 dk mı alir.

Saksakciligi seçmiyorum yanı. Quantum break konusunu neden trollemiyoruz ? Horizon 2 konusu neden trollenmiyor ? Halo mcc collection konusu neden trollenmiyor ?

Siz bi düzgün duruş sergileyinde sonra hesap sormak için millete çatarsınız.

Surda bizeen baska 10 tane yorum yapan adam var. Hepsini toplasaniz aklı basinda 1 yoruma denk gelirmi. Büyük tartışma konusu.

Burda eğlendiğim kadar ne ps4 ne PC nede xo da eğleniyorum. İyiki varsınız beyler.

Adamlar Uncharted çöp Tomb Raider goty dediler ps ye gelmeyecek dediler sonra düzgün cevap bekleyip trollerden bıktık diyorlar. En komedi Tomb Raider ve Forza 6 konusu troll lük burada dönüyor sadece. Dediğin gibi diğer konulara sataşan yok.

• Demoda kaç pist var arkadaşlar.ona gore indirmeyi dusunuyorum

• Alpheratz kullanıcısına yanıt
    Demo'da 4 tane pist var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 6 Eylül 2015; 15:34:09 >
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.