Şimdi Ara

Forza Motorsport 4 [Ana Konu] (89. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.344
Cevap
10
Favori
221.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dondurma külaha konur, çikolata sosuna batırılır, daha sonra da fıstıklara... Fıstığı şimdiden görmediğimiz, görmeyeceğimiz anlamına gelmesin Vites animasyonu en iyi şekilde eklenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.A.N.G.A.K.A -- 17 Ağustos 2011; 14:18:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

Dondurma külaha konur, çikolata sosuna batırılır, daha sonra da fıstıklara... Fıstığı şimdiden görmediğimiz, görmeyeceğimiz anlamına gelmesin Vites animasyonu en iyi şekilde eklenecektir.

inşallah biliyorsun vites animasyonu olayı forza'da vukuatlı birazcık ondan endişelendim açıkçası yoksa oyuna laf yok küçük bi ayrıntı genelde kaputtan kullanırım ztn ama böyle muhteşem bir oyuna yakışmaz o şekilde olması ondan şey ettim

• Menüdeki reflection(yansıma) efekti olağanüstü güzel görünüyor.
  • Vites animasyonu var + Image Based Lighting 3. kişi kamerasından da görülüyor. Siyah araçta daha bir belli olmuş.
    Dan Greenawalt - Forza 4 GamesCom
    http://www.gamersyde.com/stream_forza_motorsport_4_gc_ms_presentation-22922_en.html
  • 1969 Ferrari Dino 246 GT
    1980 Abarth 131 Abarth
    1965 Alfa Romeo Giulia Sprint GTA Stradale

Forza Motorsport 4 [Ana Konu]

• Hoba murat 131 gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiosejirou -- 18 Ağustos 2011; 8:58:15 >
  • bu adamlar oyuna hangi arabaları koyacaklarını bıliyorlar
  • Boşuna her videoda diversity demiyolar
  • videolar dehşet
  • 1980 Abarth 131 Abarth ?
    murat 131 bildiğn işte
  • Açıkcası Ben Forza 4 'ün GT5'den grafik daha iyi olacağını düşünüyorum.Çünkü replay yaparken mükemmel olan GT5 görüntüleri oyun içinde abartılan kadar tatmin edici gelmiyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slckayhn

Açıkcası Ben Forza 4 'ün GT5'den grafik daha iyi olacağını düşünüyorum.Çünkü replay yaparken mükemmel olan GT5 görüntüleri oyun içinde abartılan kadar tatmin edici gelmiyor bana.

Bu yoruma katılmakla birlikte bunun izahını bir sürü paragrafla açıklayabilirim ama biyere varamıyoruz GT fanları garip savunmalara geçiyor (simülasyon oyununda hasar olmazmış, bunu yazan adamla ne tartışacaksın), en iyisi hiç bişey yazmamak, bi sonuca varamıyoruz.
    Ciddi anlamda 2 oyunu objektif oynayanın forzayı beğeneceğini düşünüyorum, malesef millet çocukluğunu gençliğini gt ile geçirdiği için fanı olmuş durumda.
  • quote:

Açıkcası Ben Forza 4 'ün GT5'den grafik daha iyi olacağını düşünüyorum.Çünkü replay yaparken mükemmel olan GT5 görüntüleri oyun içinde abartılan kadar tatmin edici gelmiyor bana.

Doğru bir yorum; fakat gran turismo 5 replay modda extreme pc ye bile taş çıkaracak kadar iyidir.. hatta gt5 replay pc'deki gta 4'ün gtx590 öldüren enb modu grafiklerine bile taş çıkartır.. kaldı ki bana göre şuan ki oyun piyasasının 2 yıl ilerisinde olduğu bir grafik kalitesi var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 18 Ağustos 2011; 14:20:14 >
  • Tırtıklı gölgeleriyle, oyun içinde sağ analog kullandırtmayan sistemiylemi(500 bin poligon ama jantı göremiyosunuz arabanın), herşey grafik değil, önce çamaşır makinesi sesli arabaları düzeltsinler, abartıp durmayın artık, ee onlineda giriyoruz 16 kişi yağmurlu special stage, oyun 30 fps de geziyor, her taraf kare kare içinde (dumanı kaldıramıyor), bumu grafik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 18 Ağustos 2011; 14:31:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

quote:

Doğru bir yorum; fakat gran turismo 5 replay modda extreme pc ye bile taş çıkaracak kadar iyidir.. hatta gt5 replay pc'deki gta 4'ün gtx590 öldüren enb modu grafiklerine bile taş çıkartır.. kaldı ki bana göre şuan ki oyun piyasasının 2 yıl ilerisinde olduğu bir grafik kalitesi var..

Ben yıllarımı LFS (Live For Speed)e verdim.Grafik harici gerek ayarları gerek gerçekçi sürüş olsun tam anlamıyla oynadığım en iyi simulasyondu diyebilirim.

• Donup dola$ip ayni $eyi soyluyorsun Haleluja..

Forza 16 arabayi yagmurda yari$tirsin o zaman xbox birak 3K'yi 5K verir.

Ne dedik ? GT5 te yagmurda 8-10 araba yari$tirsin orada da 50-60 FPS oynanir dedik.

Adamlar yapamadi degil yapnadi diye 30 FPS falan yazarak hakikatten Xboylugun dibine dibine vurmu$sun iyice.
  • GT forumundaki Haleluja ile Forza forumundaki Haleluja farklı kişiler mi acaba merak etmeye başladım artık. Forza ya yapılan olumlu yorumlara bile artık çıkışmaya başladın
  • İsteyen eklesin psni oynayalım görelim kim oyundan anlıyor, bu fanboylardan bıktım usandım yemin ederim ps3 aldım gt5i orjinal aldım, acaba birşeymi kaçırıyorum diye, abarttıkları gt5 ten eser yok, illa yazdıracaksınız adamı.

quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU
    GT forumundaki Haleluja ile Forza forumundaki Haleluja farklı kişiler mi acaba merak etmeye başladım artık. Forza ya yapılan olumlu yorumlara bile artık çıkışmaya başlad

yazdıklarıma karşı yazacak birşeyin varmı? yalan söylüyorsun diyebilirmisin? diyemezsin, ozaman kişisel yorumlarınla batırma konuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 18 Ağustos 2011; 15:00:52 >
  • bu defa olmuş gibi süper görünüyor

bide direksiyonumuz olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampire Lestat -- 18 Ağustos 2011; 15:08:27 >
  • Haleluja

Sana daha önceki sayfalarda yazmıştım fakat cevap vermedin. Hani çok iyi forzacısın ya . Forzanın resmi time trial yarışlarında genel sıralamada kaçıncısın. HLC sezonlarına hiç katıldın mı ? Katıldıysan kaçıncı sırada yer aldın.

Herkes keyfini sürsün diyoruz da şu forumda ortamı geren tek kişi sensin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MtkP HuSnU -- 18 Ağustos 2011; 15:08:37 >
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.