Şimdi Ara

Forza Motorsport 4 [Ana Konu] (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.344
Cevap
10
Favori
221.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha cıkmamış bir cihaz, hatta en ufak bir inceleme bile yok. Ortalıkta dolasan tek bir resim var, ayrıntılar da daha belli degil. Daha ne oldugu belli olmayan cihaz icin neden bu kadar olumsuz konusuyorsun anlayamadım. Zamanı gelince araştırmamı yapar oyle alırım zaten, boşa gidecegini dusundugun 60 dolarımı dusundugun icin ayrıca tesekkur ederim, ama cok saçma bir konuda tartısıyoruz. Cihaz cıksın, uzun uzun konusuruz. Bence daha fazla konuyu kirletmeyelim.
  • Arkadaşlar biz normal gamepadi nasıl tutup da saatlerce oyun oynayabiliyoruz? Tabii ki dizlerimizden destek alarak.
    Bence bu direksiyonu da benzer şekilde dirseklerimizi bacaklarımıza yaslayarak uzun süre oyun oynayabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

@sk8ata
    Daha cıkmamış bir cihaz, hatta en ufak bir inceleme bile yok. Ortalıkta dolasan tek bir resim var, ayrıntılar da daha belli degil. Daha ne oldugu belli olmayan cihaz icin neden bu kadar olumsuz konusuyorsun anlayamadım. Zamanı gelince araştırmamı yapar oyle alırım zaten, boşa gidecegini dusundugun 60 dolarımı dusundugun icin ayrıca tesekkur ederim, ama cok saçma bir konuda tartısıyoruz. Cihaz cıksın, uzun uzun konusuruz. Bence daha fazla konuyu kirletmeyelim.

Haklisin basligi kirletmeyelim, forza 4 un official direksiyonu ps3 u destekler mi acaba? Sacma oldu biraz ama olsun Bir de en ucuz fanatec kaca acaba?
  • Arkadaşlar o havada tutulan direksiyonun bir oynanış videosu vardı, öyle oyuncak gibi durduğuna bakmayın, gayet hassas bişey, lagsız görünüyordu, videoyu bulursam koyarım.
  • Fanatec direksiyonun videosunu izledim de... Direksiyon muazzam. Direksiyonun motoru da çok şık..

DFGT direksiyonu üzerinde sanrım 23.000 nokta vardı ( emin değilim ) . Thrustmaster T500 RS'de 65.000 küsür nokta var. yani çok daha hassas bir direksiyon. en ufak bir hareketi algılar. Bu direksiyon da en az 65.000 küsür nokta olur umarım
    Böyle bir oyuna böyle bir direksiyon yakışır.

NOT : videodaki eleman da çok denyo kullanıyor be
  • 1969 Oldsmobile Hurst/Olds 442
    2002 Pontiac Firebird Trans Am Ram Air
    1970 Chevrolet El Camino SS 454

Forza Motorsport 4 [Ana Konu]

• hiç aklıma gelmeyecek araçlar bile var oyunda .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Copy Cat

quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

SSler süper,üstteki az ötede bayıl da kurtulalım

Şikayet eden senmisin mesajı? yoksa zoruna mı gitti?

Ben şikayet etmedim,beni sinirlendirme çocuk özelden msnden ulaşır hakaretin Allahını ederim sana,forumda uyarı puanı almak istemiyorum o yüzden akıllı ol

Herkesi kendin gibi zannetme, olayı kişileştirme hııı hakaret ederim diyorsan da keyfin bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Arkadaşlar o havada tutulan direksiyonun bir oynanış videosu vardı, öyle oyuncak gibi durduğuna bakmayın, gayet hassas bişey, lagsız görünüyordu, videoyu bulursam koyarım.

bundaki en önemli sorun kolun çok yorulması,eminim bu ürün çıktıktan sonra bu sorununa karşı bir aksesuar yapılacaktır,aksı halde 5dk dan fazla dayanmak mümkün değil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben şikayet etmedim,beni sinirlendirme çocuk özelden msnden ulaşır hakaretin Allahını ederim sana,forumda uyarı puanı almak istemiyorum o yüzden akıllı ol

Herkesi kendin gibi zannetme, olayı kişileştirme hııı hakaret ederim diyorsan da keyfin bilir

İftira atıyorsun bana resmen sana hakaret etmeyeyim de kime edeyim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İftira atıyorsun bana resmen sana hakaret etmeyeyim de kime edeyim

Ben sana attığım mesajı sen mi şikayet ettin diyorum sen daha içeriği bilmeden saydırıyorsun,sonrada iftira atıyorsun diyorsun

• Zoruna mı gitti diyorsun,adam gibi sormayı bileceksin o zaman sen mi şikayet ettin diye
  • @Copy Cat, @addidas_85
    Beyler cok uzattınız yeter, ozelden halledin işinizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michelangello

Aydinlatma cok guzel
  • son videonun sonunda bmw dolaşıyor, adamlar arabanın arka koltuğuna kadar modellemiş, camlar saydam, süper görünüyor
  • dream trailer süper
  • Son videoyu 4:25'ten sonra izleyin mutlaka muhteşem...
  • Yarışı tamamla kolanı çekirdeğini al replay'i seyret
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.