Şimdi Ara

Forza Motorsport 4 [Ana Konu] (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.344
Cevap
10
Favori
221.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forza ekibi gerçekten çok müthiş işler yapıyor,inanılmaz emek harcıyorlar amaçları sadece para kazanmak değil,yaptıklaır işle gurur duymak(Belki Microsoft tarafından baskılar vardı ama yinede adamların işlerini çok büyük sevgi ve saygıyla yaptıklarını düşünüyorum),videolara bakıyorum,Forza 3'de oyuncuları rahatsız eden ne varsa hepsini biliyor gibiler ,hepsini dinlemiş okumuş gibiler,belki bizim bu forumu bile okuyorlardır diye düşünmedim değil,tüm hatalar ve eksiklikler üzerine çok bariz bir şekilde odaklanmış ve hepsini az çok halletmeyi başarmışlar,bu ekibin oyunculara ve oyunlaraına karşı olan saygısı çok önemli,istediğimiz herşey olamaz belki konsolların teknik açısından eksiklikleri yüzünden ,ama ben kendim adıma adamların yapılabilecek en iyi oyunu yaptıklarını düşünüyorum.

Tartışma çıkarmak istemem ama diğer tarafta GT5'de oyun içi save diye tüm dünya bağırıyor,twitterda insnlar kazuyu mesaj yağmurua tutuyor,tüm forumlarda herkes bu konudaki rahatsızlığını duyuruyor,yine de insanları sallamış değil GT yapımcıları,bu da tabiki ister istemez bir samimiyetsizliğe sebep oluyor,bu sadece istenilen en küçük ve basit iyileştirmelerden biri,bunu gibi onlarca şey var DLC,efektlerdeki hatalar vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiQelangelo -- 10 Ağustos 2011; 20:21:30 >
  • Dan Greenawalt ve ekibi Kazu ve Polyphony Digital'in önündedir ellerinde yüksek bir donanım olsa grafik anlamında da eksiksiz bir oyun yapacaklarına eminim..
  • Ellerindeki donanımın yeterli olduğunu görüyoruz, forza 4 le birlikte tekrar görücez
  • Şu an grafikler çok iyi gözüküyor ama umarım Forza 3 gibi olmaz. Forza 3 ile arasında baya fark olur umarım poligon, ışıklandırma ve renk paleti olarka. Çok yapaydı Forza 3 grafikleri sırf o yüzden oyunu 3-4 ay sonra bıraktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Ellerindeki donanımın yeterli olduğunu görüyoruz, forza 4 le birlikte tekrar görücez

Grafik olayının sınırı yoktur günümüz için yeterli olabilir ama gelecekteki Forza'ları görünce bu oyun içi grafikler oldukça yetersiz görünecek gözüne..
  • Şu an grafikler çok iyi gözüküyor ama umarım Forza 3 gibi olmaz. Forza 3 ile arasında baya fark olur umarım poligon, ışıklandırma ve renk paleti olarka. Çok yapaydı Forza 3 grafikleri sırf o yüzden oyunu 3-4 ay sonra bıraktım.

Ekleme: Forum bakımdaydı 3 kere mesaj atmayı denedim hepside gitmiş meğerse, sil butonuda yok ne hikmetse, bi yönetici kaldırırsa mesajları sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Awesome -- 11 Ağustos 2011; 21:57:11 >
  • Hepinize cevaplariniz icin cok tesekkur ederim ocak gibi 4 gblik xbox ve forza 4 cekmis olurum. Eger dlc ler felanda cok olursa 250 lik hdd aliriz artik ne yapalim.
    @halleluja
    Hocam pre order verme sansim olmadigi icin gtr i xbox live dan alma sansim yok mu?
  • Şuanda piyasada bol bol ultimate collection satılıyor 30 liradan, elinde bulunan arkadaşlar yardımcı olacaktır, varmıydı arkadaşlar ultimate de GTR ve sls amg? Ben bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 10 Ağustos 2011; 22:21:17 >
  • Beni cezbeden en buyuk sey autovista ve arac sayisi oldu gt5 e oranla cok fazla. Umarim bir aksilik olmazda sakllinin yemeginin tadina bende bakabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Şuanda piyasada bol bol ultimate collection satılıyor 30 liradan, elinde bulunan arkadaşlar yardımcı olacaktır, varmıydı arkadaşlar ultimate de GTR ve sls amg? Ben bilmiyorum

gtr var sls amg yok kardeşim slr stirling moss var uyar mı , sls ile forza 4'te akarız artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nec85 -- 10 Ağustos 2011; 22:37:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk8ata

Hepinize cevaplariniz icin cok tesekkur ederim ocak gibi 4 gblik xbox ve forza 4 cekmis olurum. Eger dlc ler felanda cok olursa 250 lik hdd aliriz artik ne yapalim.
    @halleluja
    Hocam pre order verme sansim olmadigi icin gtr i xbox live dan alma sansim yok mu?

Forza 4'ün 2. diski de olacaktır, keşke 3. diski de olsa araçların ve pistlerin yarısı bu 2. diskte olur ve bu diski hdd'ye yüklemeden bu pist ve araçlardan yararlanamıyorsun, bu nedenle Forza için hdd şart, 4 gb'lık versiyon ile olmaz

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H-Shifter

quote:

Hepinize cevaplariniz icin cok tesekkur ederim ocak gibi 4 gblik xbox ve forza 4 cekmis olurum. Eger dlc ler felanda cok olursa 250 lik hdd aliriz artik ne yapalim.
    @halleluja

Forza 4'ün 2. diski de olacaktır, keşke 3. diski de olsa araçların ve pistlerin yarısı bu 2. diskte olur ve bu diski hdd'ye yüklemeden bu pist ve araçlardan yararlanamıyorsun, bu nedenle Forza için hdd şart, 4 gb'lık versiyon ile olmaz

Saygılar.

2. diskten haberim var 16 gb lik hdd takacagim eger yetmezse hdd almaya calisirim. Ayrica yorumunuz icin cok sagolun kafamdaki cogu soru isareti silindi.
  • quote:

quote:

quote:

@halleluja

Saygılar.

2. diskten haberim var 16 gb lik hdd takacagim eger yetmezse hdd almaya calisirim. Ayrica yorumunuz icin cok sagolun kafamdaki cogu soru isareti silindi.

• Kokpitin odunluğu sonunda gitmiş gibi harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

Bugün
    1964 Chevrolet Impala SS 409
    2009 Chevrolet Corvette ZR1
    1990 Chevrolet Camaro IROC-Z

Nihayet Impala

IGN Forza Motorsport 4 Oynanış videosu
    http://uk.ign.com/videos/2011/06/08/e3-2011-forza-motorsport-4-ign-live-gameplay

güneş arkaya geçtiği zaman direksiyondan ve öndeki arabanıın kıçından oluşan yansıma süper olmuş
    ayrıca pist de mükemmel
  • quote:

quote:

@halleluja

Saygılar.

2. DVD Forza 3'deki gibi 2 küsür GB olursa, hdd e gerek kalmaz bence hocam. 2.DVD 4GB'lık konsola, oyun da USB belleğe yüklenebilir.

Alan Wake USB belleğe yüklüydü bende. DLC'leri de konsola yükledim. USB'den oyunu açtım ve konsola yüklü DLC'leri oynayabildim. Bu yüzden Forza konusunda haklı olabilirim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

quote:

@halleluja

Saygılar.

2. DVD Forza 3'deki gibi 2 küsür GB olursa, hdd e gerek kalmaz bence hocam. 2.DVD 4GB'lık konsola, oyun da USB belleğe yüklenebilir.

Alan Wake USB belleğe yüklüydü bende. DLC'leri de konsola yükledim. USB'den oyunu açtım ve konsola yüklü DLC'leri oynayabildim. Bu yüzden Forza konusunda haklı olabilirim:)

Zaten hdd alirim bir sekilde, acaba sifir arcade almak daha mi mantikli hdd leri daha ucuz, fw siz bulunur mu ki tr de? Bir de forza 4 nerden bulunur tr de
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.