Şimdi Ara

Forza Horizon 5 [PC ANA KONU ] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.082
Cevap
79
Favori
195.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 dakikalık demo tanitimini izledim daha onceki iki oyunu oynamış biri olarak iskoçya kadar dolu bir harita olmayacak fakat iskocyadan daha iyi bir surus zevki verecegini dusunuyorum. Meksika haritasinin onceki butun horizon haritalarindan daha genis oldugu soylendi. 4. oyuna göre cevre grafikleri de bir iki tık daha keskinlesmis gibi hissettim. Doğal güzelliklere doyacagimiz avustralya benzeri bir harita bizi bekliyor.

Şu oyunun araç seslerini düzeltsinler en önemli noktalardan biri bu aslında.

Horizon sefirlerine hayırlı olsun.
  • Kobrakai kullanıcısına yanıt

Hiç beklemeden indirime kadar gamepass'la oynayıp sonra alınabilir aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Oynanış videosunda haritadaki bir oyuncunun McLaren'in üstünü açtığını fark edenler olmuştur herhalde benden başka. Forza Horizon 5  [PC ANA KONU ] 

Önemli bir detaydı. Tüm convertible araçlarda yapılabilmesi ise çok tatlı olur.Forza Horizon 5  [PC ANA KONU ] 

• unconc3rn3d kullanıcısına yanıt

gamepass saveni aktaramıyorsun galiba aldığın yere, keşke olsa öyle bir şey. Muhtemelen ben direk satın alacağım bu nedenle

• Bence steam fiyati ms fiyatindan daha uygun olacaktir.Uzme bizi ms
  • Tabaal kullanıcısına yanıt

Steam'den alınırsa normal aktarmaması. Aynı hesapla Microsoft Store'dan alınması gerek

• Umarım oyunun bir ayağı da simülasyon tarafına basar çok fazla arcade ya da çocuksu şeyler olması hiç hoşuma gitmiyor.

• Türkçe geliyor adamsın Microsoft.

• 5. oyun çok güzel gözüküyor ve artık ağaçlara çarpmak istemiyorum
  • EaGLe Power kullanıcısına yanıt

Age of 4 fiyatıyla aynı olur ( 299 tl)

• Şu oyun japonyada geçse varya on numara olur. Birtane mitsubishi çeker yanlarım deli gibi
  • Her gün 3 - 4 tl kenara koyup unutun .

• Hemen önlerden yerimizi alalım.
  • Oyun iyi hoş ama ms fiyatları yine uçmuş durumda umarım steam fiyat yerelleştirmesi ile alınabilir bir fiyat ile çıkar.

• -Gardiyan- kullanıcısına yanıt

AOE IV fiyatı belli oldu aynı fiyatta çıktılar maalesef 299 olur minimum.

Forza Horizon 5  [PC ANA KONU ]

Edit: şimdi gördüm AOE IV microsoft fiyatı 300 TL steam ile aynı microsoft tarafında neyse o gelebilir horizon 5 maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 14 Haziran 2021; 4:45:59 >
  • PC'de şimdiden ön yükleme yapabiliyoruz sanırım?

Forza Horizon 5  [PC ANA KONU ]
  • Umarım yollar uzun olur. Forza Horizon 3'te de boş arazi çok, yollar azdı.

• inşallah beş dakikalık bi harita olmaz bu sefer oyuncu sayısı da oturumda 96 olmuş galiba.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.