Şimdi Ara

FORZA HORIZON 5 MEKSİKA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://twitter.com/search?q=forza%20horizon%205&src=typed_query&f=live

tek isteğim en az 10 km düz yol olması

etrafta dolanan fan yapımı konsept harita, beni tatmin etmedi haritanın altındaki havaalanındaki yola 1 km dersek ortadaki yol anca 6 km ediyor

FORZA HORIZON 5 MEKSİKA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Started_With_FX5200 -- 4 Mayıs 2021; 13:3:10 >

• Önce Japonya dendi, şimdi Meksika.

Meksika'da geçmesini tercih ederim tabi. Eylül - Ekim'de gelir oyun. Umarım direkt Steam'e de gelir.

MS Store'da oyun yedeği alınamaması acayip saçma bir şey çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 4 Mayıs 2021; 13:31:53 >

• Meksika'da yol mu varmış? Neresinde oynayacağız.

Ben hala Avrupa bekliyorum. Umarım Fransa'da falan geçer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TDU 10.000 km² Hawaii adasında geçiyordu, ve epey de güzeldi. Meksika'da geçecekse bile, ona göre bir lokasyon belirlenir elbet.

Kötü olacağını sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Meksika'da yol mu varmış? Neresinde oynayacağız.

Ben hala Avrupa bekliyorum. Umarım Fransa'da falan geçer.

yol falan yok meksikalılar mağara yaşıyor kardeşim

FORZA HORIZON 5 MEKSİKA

fransada falan geçemez daha forza horizon 2 fransada geçiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Started_With_FX5200 -- 4 Mayıs 2021; 12:46:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

TDU 10.000 km² Hawaii adasında geçiyordu, ve epey de güzeldi. Meksika'da geçecekse bile, ona göre bir lokasyon belirlenir elbet.

Kötü olacağını sanmıyorum

hocam önemli olan top speed yapabileceğimiz bir yol. 599xx evo 510 km yapıyor ama fh4te yol hemen bitiyor

• Elbet olur hocam öyle bir lokasyon.

• önlerden yerimizi alalım, umarım biraz da sağ şeritten gidelim.

• E3'te bir şeyler gelir mi acaba oyunla ilgli.

• 9 Kasım'da çıkıyor oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 13 Haziran 2021; 21:10:36 >
  • FORZA HORIZON 5 MEKSİKA
    FORZA HORIZON 5 MEKSİKA

• Forza horizon 5 4. oyun gibi çöp olmazsa fena durmuyor. Hala tam düzgün görünmüyor ama şu arabaların virajda abartı kayması oynanabilir seviyede düzeltilmiş. Bowling kısımları falan oyunu sulandırıyor. Umarım sadece grafiği basmadıkları azıcık hikaye kısmına kastıkları ortalama üstü bir yarış oyunu çıkar.

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt

Hemen attım istek listeme FORZA HORIZON 5 MEKSİKA 

• Umarım direksiyona daha uyumlu olur oyun ama zannetmiyorum. Yine arcade özellikleri eğlence yönü arttırılmış bir oyun gelecek gibi.

Bir ayar olsa açtığımızda Assetto Corsaya benzese fizik motoru kapattığımızda klasik Forza gibi olsa on numara olurdu gerçekten.

İnsan direksiyon seti ile açık dünya sürüş yapmak istiyor bazen hep pist hep pist bazen sıkılıyorsun :)

Meksika olması ve sağdan sürüş yapılması da iyi oldu tabi :) Grafiklere söylenecek bir şey yok adamlar ustalaştı iyice.

Bir eksiklik daha görüyorumki Horizon 4te de bu eksik gelmişti bana. Özellikle şehirler cansızdı. Tamam bir Gtadaki insan yoğunluğunu beklemiyor insan ama vurup zarar veremediğimiz yol kenarlarında insan hayvan kalabalığı görsek şehir daha iyi daha canlı hissettirirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.