Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (97. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cihan85

bu online nasıl yarış nasıl yapılıyor biri şuraya yazsın allahını seven
    Menüde online açmanız lazım .Horizon yaşamı yazıyor sanırım.
  • BaatılRhymer kullanıcısına yanıt
    iki şekilde de denedim üreticeye ulaşamadım acaba clan adı felan da dahil olması mı gerekiyor.Vaktiniz olursa bi daha bakıp söyleyebilir misiniz. Yada ben bir yerde eksik bir şey yapıyorum.

Edit => Buldum yanlış yazıyormuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spazmol -- 7 Aralık 2018; 18:16:2 >
  • Forza Horizon 4 onlinede arkadaşın arabasının rengi kahverengiyse bende arabaya hangi renk aldıysa o renk gözüküyor aynı şekilde ondada ben ne renk aldıysam o renk gözüküyor. Varmıdır bir çözümü acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan85

bu online nasıl yarış nasıl yapılıyor biri şuraya yazsın allahını seven
    takım macerasında hızlı maceraya.. üste sıralamasız altta da sıralamalı bölüm var..
  • İyi günler arkadaşlar :) bi sorum olcak oyunda ev üstündeki nüfuz veya hızlı seyahat panolarını nasıl kıracaz ? bilgisi olan varmı ? drone ile yükselemiyorum en güçlü dağ jipi ile kıramıyorum evi :S takılıp kaldım bilgisi olan varmı ?
  • bu iğrenç kışı şimdi 5 gün boyunca oynamak zorunda mı bırakıldım ? yahu ne araba sürülüyor adam gibi istediğin kadar lastik tak ne de bir zevki var iğrenç bir halta benzeyen sezon değil

sırf bu salak saçma faşistlik yüzünden oyuna verdiğim bütün artılar bir anda yok oldu

bir yolu yok mu şu salak sezonu değiştirebileceğim ? yarışlarda single takılmama rağmen delirtmeye başladı bu oyun beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 8 Aralık 2018; 16:21:59 >
  • Gta v de kar yağışını iple çekiyorum bayadır açmadım oyunu ama kar boyunca alıyorum arabayı dağ bayır dolanıyorum şimdi bu oyundaki kar gtav dekinden kötümü oynadıysanız tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesele kalitesi değil oyun zorla karda oynayacaksın diyor 5 gün boyunca ben istemiyorum dandik buzlu yollarda kaya kaya gitmeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 8 Aralık 2018; 18:11:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

mesele kalitesi değil oyun zorla karda oynayacaksın diyor 5 gün boyunca ben istemiyorum dandik buzlu yollarda kaya kaya gitmeyi
    Benimde en sevdiğim oyuna en yakışan sezon kış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 8 Aralık 2018; 21:57:2 >
  • Arkadaşlar alfa Romeo nun 10m lik aracı düştü parasi olupta almak isteyen olur mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spazmol -- 8 Aralık 2018; 22:52:6 >
  • Arkadaşlar yakında bu oyunu almayı düşünüyorum bazı konularda size danışmak istedim.

Şimdi oyunun standart versiyonu 169 tl şu an ama ultimate versiyonunda harita genişletme paketi falan varmış. ama ultimate versiyonu 400 tl gibi uçuk bir fiyata sahip. bu harita genişlemesinin çok fazla artısı var mı? olmasa da olur mu yoksa?

Oyunda kariyer geliştirmek kolay mı zor mu? Pay2win öğeler var mı? Örnek veriyorum günde 1-2 saat oynama ile bmw e46 m3 gibi bir arabayı ne kadar zamanda açarım? beni çok zorlar mı?

Bu oyun için bilgisayar parçalarında 2000 tl kadar upgrade yapacağım + logitech g29 gibi set almayı da düşünüyorum.

O yüzden oyun hakkında ön bilgim olursa iyi olur. Cevap vereceklere şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netstat

Arkadaşlar yakında bu oyunu almayı düşünüyorum bazı konularda size danışmak istedim.

Şimdi oyunun standart versiyonu 169 tl şu an ama ultimate versiyonunda harita genişletme paketi falan varmış. ama ultimate versiyonu 400 tl gibi uçuk bir fiyata sahip. bu harita genişlemesinin çok fazla artısı var mı? olmasa da olur mu yoksa?

Oyunda kariyer geliştirmek kolay mı zor mu? Pay2win öğeler var mı? Örnek veriyorum günde 1-2 saat oynama ile bmw e46 m3 gibi bir arabayı ne kadar zamanda açarım? beni çok zorlar mı?

Bu oyun için bilgisayar parçalarında 2000 tl kadar upgrade yapacağım + logitech g29 gibi set almayı da düşünüyorum.

O yüzden oyun hakkında ön bilgim olursa iyi olur. Cevap vereceklere şimdiden teşekkürler.
    Araba almak oyunda en basit ve kolay şeylerden birisi. G29 için 2000 tl vereceğinize bilgisayara 4000 TL'lik parça alın daha iyi olur. Gamepad alsanız yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenan495

İyi günler arkadaşlar :) bi sorum olcak oyunda ev üstündeki nüfuz veya hızlı seyahat panolarını nasıl kıracaz ? bilgisi olan varmı ? drone ile yükselemiyorum en güçlü dağ jipi ile kıramıyorum evi :S takılıp kaldım bilgisi olan varmı ?
    Bir yerlerde rampa vardır mutlaka oradan atlayacaksınız evin çatısına arazi performansı iyi olan araç alırsanız daha iyi hız yaparsınız atlamak için.
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Araba almak oyunda en basit ve kolay şeylerden birisi. G29 için 2000 tl vereceğinize bilgisayara 4000 TL'lik parça alın daha iyi olur. Gamepad alsanız yeterli.

Alıntıları Göster
    Aslında logitech driving force pro direksiyonum var hali hazırda ama sadece fh değil ets2 assetto corsa gibi oyunları da sürekli oynuyorum. yani gamepad beni pek sarmıyor anlayacağınız :) bir de g29 alırsam ikinci el alırım zaten 1200 liraya bulunabiliyor.

Yardımın için teşekkürler

• K E N kullanıcısına yanıt
    hocam canımı çektirdin iyice, gerçekten deli grafikler var oyunda. ultrada oynuyorsun galiba, sistemin nedir senin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: netstat

hocam canımı çektirdin iyice, gerçekten deli grafikler var oyunda. ultrada oynuyorsun galiba, sistemin nedir senin?
    Ultra evet. Msi x470 Gaming M7 AC, Ryzen 2700x, Msi GTX 1080Ti, G-Skill 32 GB 3200MHZ ram. Genel hatları ile böyle. Sorunuz olursa danışın. Beğendiğim çekimlerimden birkaçını daha koyayım.

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 9 Aralık 2018; 13:43:1 >

• K E N kullanıcısına yanıt
    eyvallah
  • Yeni paketin gelmesine 4 gün kaldı.
  • Yarışlara girerken kendi blueprint ini oluşturup mevsimi değiştirebiliyorsun diye biliyorum. Açık dünyaya yapacak birşey yok mecbur bekliyorsun.

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.