Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: s_demirci_53
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
7.590
Cevap
87
Favori
449.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ben sizi anladım fakat oyun minimum sistem gereksiniminde 8GB demesine karşı hala yetersiz kalıyorsa yapacak bir şey yok. Maalesef Black Friday ile PSN Plus, oyunlar derken gelecek yaza kadar karton yiyeceğiz. Bilgilendirmeler için çok teşekkürler.
  • Kendi çekimim, ultra-ekstrem ayarlar. =)

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • K E N kullanıcısına yanıt
    Guzel olmus
    Yalniz sirf su spoiler olmasin diye hazir tune kullanmiyorum. Bazi araclarda cok sacma duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: valiars

Guzel olmus
    Yalniz sirf su spoiler olmasin diye hazir tune kullanmiyorum. Bazi araclarda cok sacma duruyor.
    online yarışlarda güzellik değil yol tutuş ve hız önemli.
  • DISTURBED kullanıcısına yanıt
    Herkes online yarışlara katılmayabiliyor. Sert yapmayalım, insanları kırmayalım lütfen. =)
  • DISTURBED kullanıcısına yanıt
    FH4un sorunu o zaten. FH3te skill puanina gore 1. olabiliyodun. FH4te siralamada 1 olunca bitiyo. O yuzden carpisan arabalar havasinda geciyo genelde. Ayrica online oynayanlarin cogu cop olup viraj bile alamadigi icin bi spoiler hayatimi kurtarmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: valiars

FH4un sorunu o zaten. FH3te skill puanina gore 1. olabiliyodun. FH4te siralamada 1 olunca bitiyo. O yuzden carpisan arabalar havasinda geciyo genelde. Ayrica online oynayanlarin cogu cop olup viraj bile alamadigi icin bi spoiler hayatimi kurtarmaz
    Online yarışlar tam bir fiyasyo adam yoldan değilde dağdan taştan gidip 1. oluyor aslında belirli aralıklarda checkpoint konulması lazım
  • 14 günlük gamepass i açtığımdan bu yana pcdeki neredeyse tüm vaktimle bu oyunu oynadım . sonuç tek kelime ile mükemmel. uzun süredir araç bolluğu açık dünyası sürüş dinamikleri bu kadar güzel bir oyun oynamamıştım. Kötü yanları yok mu var tabi . Mesela online kısmı . Beklediğimi hiç bulamadım bu bölümde. Yarışlar genellikle pistte değil paldır palamas bayıra çimene kendini vurarak kazanılıyor. Pek bana göre gelmedi. Seveni vardır muhakkak. Fast travel olayını da bu kadar kısıtlamasalar olurmuş . Satın aldığımız evlerin birer FT noktası olması daha mantıklı bir seçim gibi geldi bana . Ama yapmamışlar. Yine de harika bir deneyimdi benim için. Açıkçası oyun su an indirimde olmasına rağmen almaya elim gitmedi. Oyundaki tüm yarışları en az birer kere yaptım istediğim her arabaya olmasa da birçoğuna sahip oldum. Daha ne kadar oynarım bilemedim. Belki de kullan at tarzı bir oyuncu olduğumdan satın almıyorum şuan. Yine de ps de olsa alırdım kolleksiyona eklemek için :) Gamepass e tekrar teşekkürler valla bu harika yapımı sayesinde ücretsiz deneyimledim. Şimdi sırada 1 TL ile önümüzdeki ay da gears 4 . state of decay 2 deneyimlemek kaldı .Sonra tekrar yuvaya ( ps e) pür dikkatle döeneceğim.

• 8k Sistemi kurdum oyunu bitirme zamanı geldi. Nvidia Surround 7680*1080 Dolby Atmos 5.1.2 G25 Direksiyon

Heycanlı hisediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu15

bende de online da oynarken trafikteki ai (yapay zeka) araçlar gözükmüyor. Sizde de öyle bir sorun var mı ? son 1 haftadır böyle

Alıntıları Göster
    Aynen offline da doluyken servera bağlandığım anda önümde giden araba kayboluyor anca 15-20 dk dolaşınca etrafta tek tük çıkmaya başlıyorlar.
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

Ayakkabı çorap , ayakkabı çorap oyun sims e döndü.

• Merhabalar fh3 ve fh4 te direksiyon açısıyla ilgili sıkıntı yaşıyorumhttps://youtu.be/Gszc04RAJ7s sorunum bu bilenler yardım edebilirmi bundan önce dfgt kullanıyodım böyle sorun yoktu 220 derecede kullanıyorum direksiyonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi çekimim, ultra-ekstrem ayarlar 5K. =)

• Oyundaki evlerden birini aldiginda odul olarak her yere fast travel imkani veriyodu

• quote:

Orijinalden alıntı: yagizekiz77

Merhabalar fh3 ve fh4 te direksiyon açısıyla ilgili sıkıntı yaşıyorumhttps://youtu.be/Gszc04RAJ7s sorunum bu bilenler yardım edebilirmi bundan önce dfgt kullanıyodım böyle sorun yoktu 220 derecede kullanıyorum direksiyonu.
    benim direksiyon 900 derece ve 900 dereceye ayarlıyorum kendi 320 dereceye ayarlıyor oyunda sizinkide en son dereceye getirip öyle deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

8k Sistemi kurdum oyunu bitirme zamanı geldi. Nvidia Surround 7680*1080 Dolby Atmos 5.1.2 G25 Direksiyon

Heycanlı hisediyorum
    Bu sisteme g25 değilde fanatec veya trustmaster set giderdi :)Para varsa saparco :D

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Ayakkabı çorap , ayakkabı çorap oyun sims e döndü.
    o kadar whellspini ne ara birktirdin be Bug mu varda bimi bilmyioruz

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Geçen aylarda harita hilesi vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.