Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jantlar geldi, forgiato beklerdim ama gelmemiş. Liberty walk kitler olup da forgiato jant olmaması üzücü.
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
    4 haftayı bu çöplerlemi geçiştirecekler? aldığınız paranın hakkını verin hakkını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DISTURBED -- 20 Kasım 2018; 22:51:2 >
  • Bir anda oyundan attı ne oluyor dedim baktım güncelleme gelmiş
  • güzel oyun yapmışlar, yakın da alıcam.
    edit: indirimle standart edition aldım, 169TL indirimin bitmesine 6 gün var 99 lira kar ona göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42DBB8773 -- 21 Kasım 2018; 13:31:48 >
  • Merhaba bir sorum olacak,

Web store üzerinden yüklüyorum oyunu, pc kapa açta kaldığı yerden devam eder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eder
  • Hiç bir oyunda böyle fotoğraf çekme merakım olmadı ama adamlar yapmış.

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • merfarukkk kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki gpu %99 nedir abi ya.
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Bende de yüzde 99 hep öyle oyun aşırı gpu yiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu arkadaşlarla 1 haftadır oynuyoruz fakat ara ara droplanmalar oluyor. Oyunun önerdiği ayarlarda oynuyorum. R3 2200G, RX570 4G, 8GB 2800Mhz Ram. SSD kullansam faydalı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir_Terliği

Oyunu arkadaşlarla 1 haftadır oynuyoruz fakat ara ara droplanmalar oluyor. Oyunun önerdiği ayarlarda oynuyorum. R3 2200G, RX570 4G, 8GB 2800Mhz Ram. SSD kullansam faydalı olur mu?
    Bende ssd var 250 sistem kurulu ama oyun 1 tb harddiske kurulu harddiskten ses gelmeye başlayınca drop yaşıyorum bir anda fps düşüyor şimdi 500 gb ssd aldım oyunu ona kurucam sdd her türlü fark ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

Yukarıdaki gpu %99 nedir abi ya.
    Bende oyunu 2k da oynuyorum 60 fps hep gpu 99 da 1070 ti var.
  • Misafir_Terliği kullanıcısına yanıt
    SSD sadece yükleme sürelerini kısaltır, oyunun açılışı bir miktar hızlanır.
    Bellek miktarını 16gb a çıkarırsanız çok bariz faydasını görürsünüz. Gerek sistemin genel performansında gerekse oyunda. İşlemciyi de rahatlatır. Ram, işlemcinin çalışma alanıdır.
    Günümüzde artık 16gb ram artık standart olmaya başladı.
  • Hocam bugün 2 saat oyun oynadım 1 saniye bile drop yaşamadım. Hatta arkadaşlarla PVP yaptık. Aynı sorunu yaşayan arkadaşların sisteminde 16GB RAM bulunuyor. Windows ya da oyundan kaynaklı olabilir mi? Drop yaptığı zamanlarda ayarları en düşükte bile drop oluyordu.
  • Kendi çekimim, ultra-ekstrem ayarlar. =)

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • Misafir_Terliği kullanıcısına yanıt
    Arkaplanda çalışan hizmet & uygulamalar, o anki online sunucunun yoğunluğu, bağlantı ya da oyun kaynaklı anlık sorunlar bunlar hepsi ihtimal dahilinde. Yine de rami 16gb yapmanızın çok faydasını görürsünüz sadece bu oyun özelinde değil.

Droplar çok nadir oluyorsa dert değil. Xbox one xte oynarken de olabiliyor şu horizon online oturumuna bağlanma sorunu, konvoy olarak etkinliğe arkadaşlarla katılınca, etkinlik bittikten sonra konvoyun dağılması..vs oyunun da online yapısı biraz sıkıntılı. Son update sonrası online oynamadım tabi şu anki bilmiyorum.
  • Ağzım kulaklarımda :)

• Anladım hocam. Kusura bakmayın bir sorum daha olacak. Logitech DF GT ile 900 derece yapamıyorum. Aynı şekilde G27 ile de yapamadık. Bunun ayarı hangisi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.