Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (90. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forza Horizon 4 Formula Drift Araç Paketi YÜKLEME HATASI ALIYORUM SEBEPİNİ BİLEN VAR MI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun kaça aldın
    müzayedede 5 ten aşağı bulamadım

• Oyunda herşey extreme, fakat bu fxaa'yı açık mxaa'yı 2x de yapınca fps 55'lere düşüyor.. Kart 1080ti. Fxaa'yı kapatıyorum mecburen..

Yanlamayıda çözemedik, araç yanı verdiği an toparlamıyo yada 3 tur ters yön yapınca toparlıyo diğer tarafa dalıyor :)

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • selamlar, Bu oyunu online oynamak için almayı düşünüyorum, online modları varmı? ranked gibi mesela, almaya değermi arkadaşlar.
  • Kendi çekimim, ultra-ekstrem ayarlar. =)

• quote:

Orijinalden alıntı: DriveMaN

Oyunda herşey extreme, fakat bu fxaa'yı açık mxaa'yı 2x de yapınca fps 55'lere düşüyor.. Kart 1080ti. Fxaa'yı kapatıyorum mecburen..

Yanlamayıda çözemedik, araç yanı verdiği an toparlamıyo yada 3 tur ters yön yapınca toparlıyo diğer tarafa dalıyor :)

Bende herşey full ultra extrem 8x herşey açık 2K da 60 fps altına düşmüyor arada bir 55 düşüyor. 1080p de 85 fpslerde geziyor.

• wyldechild W kullanıcısına yanıt
    4 milyona aldım arada bir bakın 2 3 kişi satıyor 4 milyona.
  • quote:

Bende herşey full ultra extrem 8x herşey açık 2K da 60 fps altına düşmüyor arada bir 55 düşüyor. 1080p de 85 fpslerde geziyor.

Alıntıları Göster
    2k da bendede ölede 4k oynuyoruz işte :) Ciddi farkı görünce 1070'i satıp 1080ti aldık işte :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriveMaN

2k da bendede ölede 4k oynuyoruz işte :) Ciddi farkı görünce 1070'i satıp 1080ti aldık işte :)

Alıntıları Göster
    Aslında bende 4K 35 ila 45 arası geziyor 1070 Tİ var bende 1080 Ti 60 fps görürde işlemcide önemli.
  • düşmemesi lazım rx480 ile herşey en üstte oynuyorum :D

• Çok iyi bu seri. Kahkaha attım bazı sahnelerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 19 Kasım 2018; 21:37:52 >
  • 23üne kadar beklemedeyim belki kara cuma'da biraz daha iner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 20 Kasım 2018; 7:47:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

23üne kadar beklemedeyim belki kara cuma'da biraz daha iner

Daha düşecegini pek düşünmüyorum indirimler 1 kez olur böyle yerlerde.

• merhaba , benim bir sorum olacak. Xbox live ı 1 seneden fazladır kullanıyorum horizon 3 için ve 4ü de dün satın aldım. Fakat live kullanıcı adımı benim oluşturmadığım random bir nick verdi , değiştirmek istediğim de ise 30 tl ücret talep ediyor. değiştirme hakkımı kullanmamış olmama rağmen kullanmışsınız diyor. Bir senedir istemediğim bir nick ile oyun oynuyorum. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu hiç ? nasıl çözebilirim acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu15

merhaba , benim bir sorum olacak. Xbox live ı 1 seneden fazladır kullanıyorum horizon 3 için ve 4ü de dün satın aldım. Fakat live kullanıcı adımı benim oluşturmadığım random bir nick verdi , değiştirmek istediğim de ise 30 tl ücret talep ediyor. değiştirme hakkımı kullanmamış olmama rağmen kullanmışsınız diyor. Bir senedir istemediğim bir nick ile oyun oynuyorum. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu hiç ? nasıl çözebilirim acaba
    Microsoftla iletişime geçtinizmi?
  • quote:

Microsoftla iletişime geçtinizmi?

Alıntıları Göster
    evet , müşteri hizmetlerini aradım ve değiştirilmiş olarak gözüktüğünü söyledi. Ben de değiştirmediği mi söyledim ama onlarda pek yardımcı olamadılar

Edit: Biraz önce merve hanım aradı ve detaylı inceleme sonucu değişiklik yapmadığımı görmüş. Üst departmana ileteceğini ve yarın bu konuyu halletmek için tekrar arayacağını söyledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejavu15 -- 20 Kasım 2018; 15:50:48 >

• quote:

Daha düşecegini pek düşünmüyorum indirimler 1 kez olur böyle yerlerde.

Alıntıları Göster
    İlk indirim başladığından beri %5 daha düştü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan85

ben aldım benm bilidiğim pc de oynanıyor otomatik ödemeyi iptal edersin oyun sende kalır bildiğim kadarıla zaten yükle dediğin zaman hangi makinye yükleyelim diye soruyor

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam bende alacagım ozaman Pc ye yukleyeceğim.
  • FORZA HORIZON 4 UPDATE 2018/11/20

New Features
    Implemented multi-material color selection for a number of cars and rims, as well as adding in a number of new to Horizon rims.

Added the ability to bulk add DLC cars to the player garage.

Cross Platform Fixes
    Fixed an issue where Xbox Game Pass holders were not entitled to the Formula Drift pack.

Fixed an issue where players would not receive rewards for completing a seasonal PR stunt they already completed.

Fixed an issue where some players were not receiving double #Forzathon points after re-purchasing Lake Lodge.

Improved UI to make it clearer when players are earning double #Forzathon points.

Fixed an issue to keep players grouped together after finishing a #Forzathon Live Event.

Fixed an issue with Route Blueprint where the player was placed at the incorrect finish point after completing a custom route.

Fixed the camera issues caused by rewinding immediately after placing a checkpoint in Route Blueprint.

Fixed an issue in Route Blueprint where players could run out of checkpoints preventing them from being able to finish route creation.

Added information to the Route Blueprint UI to show how many checkpoints have been placed, and how many are left to be placed.

Fixed an exploit in Route Blueprint for farming Pass Skills from AI cars.

Fixed an exploit that allowed players to enter Rivals events in cars which did not match the restrictions.

Fixed an issue where players in Private Adventures were able to select cars which did not meet the restrictions.

Fixed an issue where players would sometimes be unable to navigate up and down on the vinyl select screen in the Livery Editor.

Reduced the cost of some engine swap upgrades.

Fixed an exploit to extend the length of Skill Songs.

Fixed an issue where Car Pass 'New Cars' game alert would appear too early.

Fixed an issue where only one player on a team would receive the award from the Trial and Seasonal Championships.

Fixed an issue in co-op Showcases where pausing the game would prevent opponents from moving.

Added the ability to skip forward during post-race sequences.

Added notifications to show when the players is connecting to Horizon Life post event.

Fixed an issue with civilian traffic not appearing in Horizon Live.

Various stability fixes.

Wheel Fixes
    Fixed an issue that was preventing players from being able to delete custom wheel settings.

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.