Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Poster çok güzel bu ay kaçırmayın derim dostlar hazır yeni oyun geliyorken.

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toyota gene yok, kaç para bu lisans anlamıyorum ki :)
    nfs payback /fh3 adam akıllı oynadım denemez ama, bunu da alırım sanırım.
  • Oyunu almak farz oldu. Gamepassa gelecek ay zam geliyor artık gamepass da hayal oldu. Acaba hangi versiyonunu alsam yüksek versiyonun fazla avantajı var mı

• Oyunu oynayacaklara sorum olacak, herkes direksiyon ile mi oynuyor acaba? 2-3k bütçe ayırdım alsam mı hala kararsızım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Oyunu oynayacaklara sorum olacak, herkes direksiyon ile mi oynuyor acaba? 2-3k bütçe ayırdım alsam mı hala kararsızım.
    Ben hep kolla oynuyorum tabiki direksiyonun zevki ayrıdır
  • quote:

Oyunu oynayacaklara sorum olacak, herkes direksiyon ile mi oynuyor acaba? 2-3k bütçe ayırdım alsam mı hala kararsızım.

Bu oyun direksiyon için tasarlanmadı en iyi deneyimi xbox game padi ile alabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

quote:

Bu oyun direksiyon için tasarlanmadı en iyi deneyimi xbox game padi ile alabilirsin.

Alıntıları Göster
    Anladım, teşekkürler.
  • oyunun hangi paketi konusunda görüşleriniz neler? Çok fazla fark oluyor mu yoksa fifa'daki gibi almasan da olur durumu mu? Sağolun.
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

• Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • demo bu kadar
  • tsubasa-isizaki T kullanıcısına yanıt
    fh3 de delux almıştım. sebebide vip olmasıydı. hızlı para ve puan kazanmak için iyi oluyor. ancak şimdi vip sadece ultimate de var. 370TL vermeye gerek yok. bence standart al geç. yavaş gelişirsen bolca yarış yapmak için daha çok sebebin olur. böylece oyundan daha çok tad alırsın. hemde daha uyguna alırsın. zaten istediğin zaman mağazadan vip vs.. alabilirsin.
  • Oyunların hemen hemen yarısında darboğaz yaşadığım amd 9590 ile bu oyunda gayet iyi performans aldım.Oyun çıktığında 1080p ultra extrem, 8x msaa ayarlarda %95 sabit 60 fps oynarım artık.Optimizasyon bu sefer gerçekten çok iyi.
    Bu da test videom.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Digital Reaction1

Oyunu çok beğendim grafikler muazzam olmuş ve PC tarafında optimizasyonuda çok iyi yapmışlar;GTX 1080Ti ile 4K Ultrada 75-80 FPS arası oynuyorum.
    Arcade tarzı araba yarışından hoşlananlara kesinlikle tavsiye ederim.

Hocam 4k çözünürlükte hdr'yi açabilidniz mi?Ben açtığım zaman hdr aktif olmuyor.1080P'de veya 4096X2160p'de aktif oluyor. 3840x2160'da bir türlü hdr'yi açamadım.
  • Demoyu zor da olsa bir şekilde açıp oynayabildim, hem oynanabilitesi hem atmosferi çok güzel olmuş nfs payback zımbırtısından sonra fh4 lokum gibi geldi valla ben dadına doyamadım full halini sabırsızlıkla bekliyorum

• deluxx kullanıcısına yanıt
    Sürekli oynayacaksanız satın almak daha iyi. 15 Ekim'de hem gamepass e hem de 12 aylık gold a ciddi zam gelecek. Gamepass 59TL, 12 aylık gold 439TL olacak.
    Siz muhtemelen PCde oynayacaksınız, gold üyeliği derdiniz olmayacak ama yine de bilgi olsun diye yazmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkane -- 17 Eylül 2018; 3:22:11 >
  • Demoyu oynadık, oyunu beğendik, fiyatına baktık iç çektik, demo da oyundan çıkınca sıfırlandığına göre silme zamanı geldi. Fakat uninstall yok bu oyunu nasıl kaldıracam ben
  • Nedense oyun bende hala unutamadığım 1999 da çıkan Nfs High Stakes havası estirdi. Sanırım oyunu alıcam . Kendimize özel radyo vs yapabilicezmi acaba.Rahmetli Saki Kaskas-Callista açıp dolaşmak çok keyifli olacak. Dayanamadım video çektim :)

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.