Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (205. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bunu bırakıp nasıl uyuyayım, adama işi bıraktırır
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    evet ekleniyor
  • Oyuna battle royale modu gibi bir şey gelmiş galiba
  • İyi akşamlar arkadaşlar. hevesle indirdim oyunu. Game pad ile oynayamıyorum.
    Gamepad: Dualshock 3. Bunu MotioninJoy programı ile xbox 360 olarak tanıtıp diğer tüm oyunları hiçbir istisnası olmadan sorunsuz oynayabiliyorum ancak Forza Horizon 4 görmüyor kolu. Bunu çözmüş, bu sorunu aşmış ya da tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok pis bağımlılık yapıyor oyun,normalde yarış oyunu hiç oynamayan beni bile başına oturttu.

Ayrıca 3. oyunun bile hala çok fena gideri var.
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

aldığım hazzı anlatamam cogu zaman yarış için değil gezmek için oynuyorum desem yeridir manzara tepelerine çıkıp kahvemi yudumluyorum çevre o kadar güzel ki yaşıyorum sürekli. Seneryo kısmında kış sezonuna geçtik burda da görüntü harika
  • Şuan en uygun nasil satin aliniyor oyun cok heveslendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu oyunu en uygun fiyata nereden alabilirim şuan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar durduk yere 10 milyon cr bakiyem 3 milyona düşmüş.
    Herhangi bir ev-araba almadım. Bunu nasıl düzeltebilirim, yazabileceğim bir support ekibi de bulamadım.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Forza 3 benim arkadaşıma olmuştu aynı sorun siz harcamadıysanız size para eklerler oyunda bazen hatalar olabiliyor.bu linkte support yazınhttps://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/categories/360000558393-Forza-Horizon-4
  • -Rommel- kullanıcısına yanıt
    Buldum açtım ticket hocam.
    ilk kez böyle bir olayla karşılaşıyorum çok saçma valla.
    Ben pc kullanıyorum peki siz.
  • -Rommel- kullanıcısına yanıt
    Ben de pc'den oynuyorum
  • PC kullanıyorum modem markam TP-Link modeli TD-W9970 birkaç aydır Forza Horizon 4 Online multiplayer'da ciddi lag oluyor oynanmayacak derecede, Teredo problemi çözdük şimdi bu çıktı Forza foruma yazdım ve bana şu şekilde cevap geldi. Ne yapsam modem ayarlarından olmadı port acıyorum fakat oyunda olmuyor aynı takılmalar devam ediyor Online'da.bu portları modeme girmem istenmiş fakat ıp değiştirdim bu kodları girdim olmuyor bunu bilen biri varmı yardımcı olursa forza 4 yardım edebilirim her türlü proyum üst levellerdeyim.

88 numaralı bağlantı noktası (UDP)
    3074 numaralı bağlantı noktası (UDP ve TCP)
    53 numaralı bağlantı noktası (UDP ve TCP)
    80 numaralı bağlantı noktası (TCP)
    500 numaralı bağlantı noktası (UDP)
    3544 numaralı bağlantı noktası (UDP)
    4500 numaralı bağlantı noktası (UDP)
    Benimde sorunum bu konu actım oldumu acaba uzun zamandır siteye girmiyordum doğrumu yaptım görünüyormu başlık.
  • PC kullanıyorum modem markam TP-Link modeli TD-W9970 birkaç aydır Forza Horizon 4 Online multiplayer'da ciddi lag oluyor oynanmayacak derecede, Teredo problemi çözdük şimdi bu çıktı Forza foruma yazdım ve bana şu şekilde cevap geldi. Ne yapsam modem ayarlarından olmadı port acıyorum fakat oyunda olmuyor aynı takılmalar devam ediyor Online'da.bu portları modeme girmem istenmiş fakat ıp değiştirdim bu kodları girdim olmuyor bunu bilen biri varmı yardımcı olursa forza 4 yardım edebilirim her türlü proyum üst levellerdeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rommel-

PC kullanıyorum modem markam TP-Link modeli TD-W9970 birkaç aydır Forza Horizon 4 Online multiplayer'da ciddi lag oluyor oynanmayacak derecede, Teredo problemi çözdük şimdi bu çıktı Forza foruma yazdım ve bana şu şekilde cevap geldi. Ne yapsam modem ayarlarından olmadı port acıyorum fakat oyunda olmuyor aynı takılmalar devam ediyor Online'da.bu portları modeme girmem istenmiş fakat ıp değiştirdim bu kodları girdim olmuyor bunu bilen biri varmı yardımcı olursa forza 4 yardım edebilirim her türlü proyum üst levellerdeyim.

cgnat havuzundaysan port değişemezsin.

statik ip satın alman lazım.

cgnatı arastır.

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    cgnat ilk defa duydum ama ben türk telekom ttnet kullanıcısıyım uymayan bir şey varmı sizce.
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.