Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gokhans19 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı
3.678
Cevap
71
Favori
177.576
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> ★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1724 Mesaj
    Açıkçası pek sarmadı, sanırım ülke seçiminden dolayı sıcaklık hissedemedim.

Adamlar ne yaptı ne etti, gitti yine soldan akışlı trafiği buldu getirdi önümüze koydu. Oynanış ve modellemeler de H3 ile birebir aynı olacak gibi duruyor.

Herhalde şu aralar FM7'ye fazla vakit ayırdığım için oynanış fazla arcade tarzı geliyor. Bir de şu yapay zeka ve rakiplerin dengesizliği çok saçma, rakip bitime 50 metre kala ağaca giriyor yada zorluğu unbeatable yaptığın zaman adamların dumanını göremiyorsun vs...

400 TL gibi bir rakamla girer herhalde, 200 TL ve/ya altına düşene kadar da almam.

|
    |
    |
    |
    INTEL i7 4790K 4.40 Ghz ~ GIGABYTE Z87-HD3 ~ ASUS ROG STRIX GTX1080 8GB ~ GSKILL 16 GB (4X4) RIPJAWSX DDR3 ~ SAMSUNG 250 GB 840 EVO SSD ~ 2X SEAGATE 2 TB BARRACUDA ~ COOLER MASTER HAF XM ~ OCZ FATAL1TY 750W 80 Plus ~ COOLER MASTER NEPTON 140XL ~ ASUS 24" VS248H ~ 2X COOLER MASTER JET FLO 120MM ~ 2X COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM ~ CREATIVE SOUND BLASTER Z ~ CREATIVE MEGAWORKS THX 550 ~ CREATIVE GIGAWORKS T20 ~ LOGITECH Z-523 ~ PIONER DVR-S21LBK 24X ~ EPSON EH-TW5300
  • Yarbay
    2445 Mesaj
    Trafiği solda akan ülkede geçmesi Forza geleneği mi ? Önceki oyunu bu sebepten almamıştım, bu da öyle olacak. Türkçe dublaj bile olsa.
    |
    |
    |
    |

yapımcı fh5 te de böyle devam ederse crew3 yada tdu3 ün(belkide başka oyunların) tozunu yutabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    537 Mesaj

Japonyada da trafik tersten akıyor bidahaki oyun japonya da geçerse trafik gene ters olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AnondraX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    GameboyColor

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    452 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

Japonyada da trafik tersten akıyor bidahaki oyun japonya da geçerse trafik gene ters olur

Alıntıları Göster
    Tamam işte forza horizon şartları sağlanır

Valla ben de normalde ters şerit sevmem ama japonya cok buyuk istisna. Tokyo driftle büyüdük oralarda bir iki tur atmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    115 Mesaj
    Ultimate Edition'u ön sipariş vermek çok isterdim avantajlarından ötürü ancak 400tl vermeye hiç elim gitmiyor.
    |
    |
    Sırf şu windows store sorunları yüzünden(indirme sorunları, oyuna girmeme sorunları, optimizasyon sorunları ) ne fh3 nede forza 7 oynadım. En azından steam, origin, uplay gibi düzgün bir arayüz programı yapsalar daha iyi olur en azından yukarıda saydığım bir kaç sorunda ortadan kalkar diye düşünüyorum.
    | Intel® Core™ i7 4790K | MSI Z97 GAMING 7 | PNY Anarchy X DDR3 16GB 2800Mhz | Asus RX 580 DUAL 8G OC | Philips 243V5LHAB/00 1MS 23.6" 1080p@60Hz | Crucial BX500 120GB | WD 1TB Caviar Blue Sata 3.0 64MB 7200Rpm |

| CoolerMaster HAF 912 Advanced | Thermaltake 600W 80Plus | Akasa Venom Voodoo | Logitech Z313 | Rampage DLM-355 | Logitech K120 | Plantronics Gamecom 388 | Logitech Rumble F310 |
  • Yarbay
    2010 Mesaj
    Eee şimdi bizim navigasyondaki meşhur Anna Ayşe mi olacak şimdi FH4'te.
    |
    |

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM S3 Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)
  • Teğmen
    148 Mesaj

Mülk almanın yanı sıra şirket açma olucakmış. Galiba galericilik yaptırcalklar.
    |
    |
    Tinúviel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fx-6100 - Gigabayt 970A - Kingston 2x4 1600MHz Ram -1TB Seagate HDD + 128GB Toshiba SSD - FPS Hyper 500W +80 - Xıgmatek Talon W Kasa - Windows 10 x64 - İphone 7 - Renault Fluence 2010 Privilege 1.6 + Hyundai Accent Era 1.5 CRDi Team

• Teğmen
    148 Mesaj

Bildiğim kadarıyla playground tdu kapandıktan sonra ana kadroda olan kişilerin oluşturduğu firma. Ek olarak izlediğim bir videoya göre atarı kapandıktan sonra tdu için çalışan ekip 2 ye ayrılıyor bir grup playgroundu kuruyor diğer grupta codemastera gidiyor. FH4 yapılırken tdu da çalışıpta codemastera giden kişilerden yardım alınmış. Doğruluğu ne kadardır bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf_114 -- 13 Haziran 2018; 3:27:20 >
    |
    |
    ilkermurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fx-6100 - Gigabayt 970A - Kingston 2x4 1600MHz Ram -1TB Seagate HDD + 128GB Toshiba SSD - FPS Hyper 500W +80 - Xıgmatek Talon W Kasa - Windows 10 x64 - İphone 7 - Renault Fluence 2010 Privilege 1.6 + Hyundai Accent Era 1.5 CRDi Team

• Yarbay
    10164 Mesaj
    3. oyun gayet güzeldi henüz bitiremedim ama buda harika görünüyor yine.
    |
    |

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.

She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me

MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Yarbay
    10572 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_114

Bildiğim kadarıyla playground tdu kapandıktan sonra ana kadroda olan kişilerin oluşturduğu firma. Ek olarak izlediğim bir videoya göre atarı kapandıktan sonra tdu için çalışan ekip 2 ye ayrılıyor bir grup playgroundu kuruyor diğer grupta codemastera gidiyor. FH4 yapılırken tdu da çalışıpta codemastera giden kişilerden yardım alınmış. Doğruluğu ne kadardır bilemem.

Alıntıları Göster
    Playground Games an itibariyle en yetenekli yarış oyunu stüdyosu zira kadrosunun tamamı eski veteranlardan oluşuyor.TDU, Project Gotham Racing, Colin McRae Rally, Dirt, Split/Second, Formula 1 ve daha birçok oyunun altına imza atmış adamlar şu anda Playground Çatısı altında.

İngiltere merkezli stüdyolardan Codemasters, Bizarre Creations, Criterion Games, Ubisoft Reflections, Slightly Mad Studios, Black Rock Studio, Juice Games, Sony Liverpool'dan yapımcılar Playground'a katıldı bu isimlerin her biri kendini kanıtlamış yarış oyunları bulunan stüdyolardı.Zaten Horizon dikkatli incelendiğinde, TDU ve PGR gibi oyunlardan ilham aldığı çok fazla özelliği bulunuyor.

2017 BMW 118i M Plus LCI2

Intel i7-8700K - NZXT Kraken X52 | Strix Z370-F | Vengeance RGB 16GB | MSI GTX 1080 Gaming X+ | NZXT S340 Elite | AORUS AD27QD WQHD 144Hz - HDR | PS4 Pro | PSN: IIStellaRII

• Yarbay
    4780 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Gardiyan-

Sırf şu windows store sorunları yüzünden(indirme sorunları, oyuna girmeme sorunları, optimizasyon sorunları ) ne fh3 nede forza 7 oynadım. En azından steam, origin, uplay gibi düzgün bir arayüz programı yapsalar daha iyi olur en azından yukarıda saydığım bir kaç sorunda ortadan kalkar diye düşünüyorum.
    Al benden de o kadar. Şu çağ dışı Windows Store'u ya Steam'e benzer, yedek alınabilir hâle getirsinler ya da oyunun diğer platformlarda oynanabilmesinin önünü açsınlar. Bende de Gears of War 4 var, en son 140 GB filan olmuştu. Windows'un gelen bir güncellemesi ile bilgisayar kullanılmaz hale geldiği için format attım, oyun dosyaları elimde olmasına rağmen hiçbir işe yaramadığı için tekrar 140 GB indirmem gerekiyor. Böyle bir saçmalık bu zamanda görülmemiş. Oyunların korsan oynanmasını engellemek için yaptıklarını söylüyorlar da o zaman diğer bütün oyun platformları nasıl ayakta kalıyor. Dünyayı yeniden keşfetmeye gerek yok. Ah şu işin başındaki kişi elime geçse de ıslak değnek ile dövsem.

Bu arada FH3 kırılmış. Eee hani kırılmaması içindi bunlar. Sırf oyunculara ızdırap olsun diye mi yapıyorlar anlamıyorum ki! Hakikaten neden böyle olması gerekiyor anlamıyorum.

Adam gibi bir oyun platformu olsa inanın bu oyunlar 10 kat fazla satar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bülent ORTAÇGİL

• Yarbay
    4799 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Playground Games an itibariyle en yetenekli yarış oyunu stüdyosu zira kadrosunun tamamı eski veteranlardan oluşuyor.TDU, Project Gotham Racing, Colin McRae Rally, Dirt, Split/Second, Formula 1 ve daha birçok oyunun altına imza atmış adamlar şu anda Playground Çatısı altında.

İngiltere merkezli stüdyolardan Codemasters, Bizarre Creations, Criterion Games, Ubisoft Reflections, Slightly Mad Studios, Black Rock Studio, Juice Games, Sony Liverpool'dan yapımcılar Playground'a katıldı bu isimlerin her biri kendini kanıtlamış yarış oyunları bulunan stüdyolardı.Zaten Horizon dikkatli incelendiğinde, TDU ve PGR gibi oyunlardan ilham aldığı çok fazla özelliği bulunuyor.

Alıntıları Göster
    TDU yapımcılarının bir kısmı da Ivory Tower'ı kurup çöp The Crew serisini çıkardılar. Belki de onların bir suçu yoktu Ubisoft güzel oyunları bile mahvetme özelliğine sahip bir firma. Yapımcılara çok müdahalede bulunuyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    454 Mesaj

Sony, Microsoft gibi şirketlerin amacı oyun satmak değil Platform satmak. Oyunlar bu platformlar için bir araç. Microsoft Windows Store'un yaygınlaşması için bu oyunları pc'ye getirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgrn7 -- 17 Haziran 2018; 8:42:27 >
    |
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.