Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (192. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

TR spec golfüm

• 175 mlik atlayışı yapabilen oldu mu? Ne tür araca ihtiyacım var. Araçların hızını 230'dan yukarı çıkarmayı beceremedim.

Edit:Ariel Nomad ile yaptım biraz sola doğru yapın tamamlanacaktır. Kıymetini bilemedim nomadin 2 görevi de ard arda yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 13 Ekim 2019; 13:21:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 drift bölgesini 3 yıldız yapamadım gitti. Oyundan soğudum resmen.
  • Bu hafta drift bölgesi oyunu yoktu; emin misiniz?
  • 175 metrelik atlayışı 187 metre yaptı MOSLER sağolsun
  • İki resim de ben yükleyeyim. :D

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

• SpeedTwelve kullanıcısına yanıt
    Sabit drift bölgelerinde 2 yer. Gamepad aldım yine yapamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Diğer arkadaş bu haftaki 175mt uçuşu sorunca ben sizin konuyu da bu haftalık bir şey zannetmişim pardon.
    DRIFT konusuna gelecek olursak ben 2 yıldız bile yapamıyorum... olmadı...
    Bazen haftalık çıkınca zar-zor görevi yaparsam seviniyorum. onun dışında benim için drift bu oyunda hiç yokmuş gibi
    Ben de sizin gibi bir müddet yokmuş gibi davrandım sonra yapacak birşey kalmadı başladım tek tek yapmaya. Aslında epey geliştirdim kendimi ama 2 yer çok kısa ve yüksek puan istiyor. Onları yapamadım diye haftalık mücadelelere de bakmıyorum artık. Sanırım vitesi manuel kullanmak, devri yüksekte tutmak gerekiyor. Eskiden olsa sıkılmadan çözene kadar uğraşırdım şimdi sabır kalmamış baktım olmuyor direkt çıkış yapıyorum.

• Bende standart sürüm var, şimdi buna ultimate eklenti yığını almak istiyorum ama pahalı geldi 150 tl bunu daha ucuza nerden bulabilirim. Varmı bilen arkadaşlar

• devulations kullanıcısına yanıt
    Ondan önce "gerekli mi" diye tekrar düşünmenizi öneririm.
    Oyunun zevkini düşürdüğü için ben pişmanım; keşke baştan düz alsaydım:
    1) bütün kayıp araba yerlerini direkt gösterdi, arayıp bulma zevki boşa gitti.
    2) bir sürü araba verdi çoğunu kullanmıyorum, ben oyun kredisi (CR) ile istediğimi kendim alırdım ki CR kazanmak çok da zor değilmiş.
    3) SERVET ADASI eklentisi iyiydi ona diyecek yok.
    4) LEGO eklentisine halen girmiş değilim; hiç hoş değil gibi geldi bana böyle yüksek grafik kalitesinde bir oyunda.

Bunlar benim yorumum tabi; bekli ilerde fikrim değişir ama şimdilik böyle.
    Maalesef her aracı alamıyorsunuz parayla bazıları wheelspin ile çıkıyor.

Wheelspinde parayla aracı anladım da neden bir yarış oyununda sürücü kozmetiği çıkar ki? Ya da korna? Ne işime yarayacak ki? Bence oyunun wheelspin tarafı tamamen rezalet.

• Evet sizinle aynı fikirdeyim; yalnız burada konumuz ultimate paket olduğu için ve "sadece wheelspinden çıkan bir aracı da bize bu paket veriyor" gibi bir durum olmadığı için fikrimi bu şekilde yazdım.
  • Samsung 860 EVO kullanıyorum ama bu oyunun yükleme sürelerinde sorun var gibi gerçekten uzun sürüyor sizde de böyle mi arkadaşlar.
  • Maul* kullanıcısına yanıt
    Bende ilk zamanlar çok kısa sürede açılırken son güncellemelerle git gide yükleme süresi 3 katına çıktı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Drif yapamayan arkadaşlara şöyle tavsiyede bulunayım.Zorluk ayarlarından bütün yardımları kapatın.Eğer bir drif arabasıyla dirift yapamıyorsanız normal arabada alıştırın kendinizi sonra drift araçlarına geçiş yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 15 Ekim 2019; 20:5:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Biliyorum sadece söylemek istedim. Oyuna ilk girdiğimde her aracı satın alabildiğimizi sanmıştım ama böyle olduğunu görünce üzüldüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 16 Ekim 2019; 15:53:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

Samsung 860 EVO kullanıyorum ama bu oyunun yükleme sürelerinde sorun var gibi gerçekten uzun sürüyor sizde de böyle mi arkadaşlar.
    Amdlerde sorun oluyordu vysnc falan açınca düzeliyordu bi ara amdyse deneyebilirsiniz

• Aventador FE'yi açabilen var mı? Multiplayer oynamak delilik. İnsanı gerçekten çıldırtıyor. Virajlarda arkanıza çarpanlar oluyor. Sizi geçmeye çalışırken(Ki neden beni geçmeye çalışıyorsun ki ne olacak yani driveatarları geçmeye çalışsana?) size çarpıyorlar sağdan soldan. Bir bakıyorsun önünde bina hadi bakalım geri dön yarışa.

Yarıştığınız driveatarlar önünüze ışınlanıyor. Tam viraj alacaksınız karşınıza ai sürücüler çıkıyor sonra uçuyorsunuz. Uçtuktan sonra checkpoint kaçırıyorsunuz sonra sonsuz döngüye giriyorsunuz. Ayrıca neden tek başımıza oynayamıyoruz? Neden illa kaos olmak zorunda? Benim bu oyuna sahip olan bir arkadaşım yok maalesef 2 kişi girsek. O yüzden bu aracı açmak imkansız geliyor bana. Temiz sürmeye çalışsam bile(Ki müthiş bir sürücü değilimdir ama elimden geleni yaparım. 999X araçları süremiyorum tabi onları sürebilmek çok zor.) adam arkama veya sağıma soluma çarpıp beni yavaşlattıktan sonra nasıl geçeceğim ki. Driveatarlar zaten müthiş yenilmez seviye zorluğunda bir de adamlara ışınlanma vermişsin bir bakıyorum herif önümde. Keşke daha basit bir şey yapsalarmış. Yapımcılar bunu yaparken neyi düşündüler bilmiyorum. Oynayan kitleye internetten hiç bakmıyorlar herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 16 Ekim 2019; 22:16:52 >

• Xbox nickinizi yazın ben ekleyeyim. Beraber yarışalım.
    Ben onu kolay geçtim, ki çok da iyi değilimdir. (bilemiyorum belkide sağlam takıma denk geldim:)
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.