Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (190. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok Teşekkürler.
  • Guaddro kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar arkadaşlar. bu honda civic 2018 özelliği nedir? Açık artırmaya koydum 3 milyondan satıldı hemen. Ben bir şey kaçırıyorum gibi geliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychomax13

selamlar arkadaşlar. bu honda civic 2018 özelliği nedir? Açık artırmaya koydum 3 milyondan satıldı hemen. Ben bir şey kaçırıyorum gibi geliyor :)
    Oyunda Hondacılar çok o yüzden
  • Konuya kavga etmek için gelip hakaret yağdıranları şikayet edin, ben dün şikayet edene kadar 1 kişi etmemiş. Cevap vermeyin, onların istediği bu çünkü. Mesajları silinmiş sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 29 Eylül 2019; 22:44:43 >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Benim de aklıma ilk gelen oydu ancak çok da mantıklı gelmememişti :)

Bu arada, her sezon için online oyunlarda hangi araçlar iyidir diye bir liste var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychomax13

Çok teşekkür ederim. Benim de aklıma ilk gelen oydu ancak çok da mantıklı gelmememişti :)

Bu arada, her sezon için online oyunlarda hangi araçlar iyidir diye bir liste var mı?
    Maalesef o konuda bir bilgim yok genelde insanlar hangi arabayla iyi oynarsa onu seçiyor.Yapılan ayarlar önemli.
  • Oyunun araba ekonomisi cok bozulmuş birde hile muhabbeti ciktigindan sevdigim oyunu biraktim.Yeni almayi düsünen varsa bence almasin hayatta yetişemezsiniz eskilere birde hile yapanlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda gtr 34 alayım dedim milyonlar oynuyor. Allah tan sokak yarışlarında verti bi tane topladım güzelce. Müzayede evine araç ara kısmına hiç birşey yazamadan arayınca güzel uygun araçlar geliyor. Baya araç topladım.
  • psychomax13 kullanıcısına yanıt
    O araç nadir bulunuyor ve tam bi A Class canavarı, keşke satmasaydın.
  • Arkadaşlar merhaba bu forizon horizon 4 oyununu aynı pcden saveleri farklı şekilde oynayabiliyor muyuz yoksa 2 ayrı hesap alıp ikisinede horizonu almak mı lazım bilgisi olan var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurado -- 30 Eylül 2019; 20:30:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurado

Arkadaşlar merhaba bu forizon horizon 4 oyununu aynı pcden saveleri farklı şekilde oynayabiliyor muyuz yoksa 2 ayrı hesap alıp ikisinede horizonu almak mı lazım bilgisi olan var mıdır ?
    Xbox hesabına kayıtlı oluyor yanlış bilmiyorsam oyun saveleri.Oyunu aldıgın windowsstore hesabı ayrı oldugu için farklı xbox hesaplarıyla dediğini yapabilirsin yanlış bilmiyorsam.
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ozaman bir adet daha forza almak gerekicek sanirim ps4 teki gibi tek hesaba alinca diger kullanicilarin oynama secenegi yok

• onurado kullanıcısına yanıt
    Aynen ps4 teki gibi kardeşlik olayı bunda şöyle işliyor 1 kişi pcden 1 kişide xboxta oynayacak aynı platformda 2 hesap oynayamıyor.

• Baslamakta biraz geç kaldığım efsaneler efsanesi oyun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba fitgirl sürümü oyuncusuyum %100 save attım fakat bazı araçlar gözükmüyor mesela mercedes kamyonet gibi nedeni nedir fitgirl sürümde bütün dlc ler var halbuki ?
  • forza oynarken gpu sıcaklığınız en fazla kaç dereceyi görüyor? Ben ultrada rx590 la 62 dereceyi gördüm vsync açık 60fps sabit.
  • Hediye preorder nissan gtr ve mercedes 2017 amg gtr göndermiş forza sizde kontrol edin.

• Evet dün akşam aldım araçları; tabi bu hediyeler CarPass sahibi olanlara
  • Forumun forzada gurubu varmı. Beraber gazlayalım akşamları. xbox on s in kolu ile pc de oynuyorum. Şu drift için bi önerisi olan varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.