Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Zorbey046 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
3.870
Cevap
72
Favori
196.230
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> ★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe !
Giriş
    279 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kiernian

quote:

Orijinalden alıntı: erbab1

Peki araça manuel de mi olmalı otomatikte mi ??

Alıntıları Göster
    Manuelde drift yapılır yüksek devirde süreceksiniz çünkü aracı şahinciler gibi bağırta bağırta:D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ZOTAC Gtx1080 Amp Extreme Edition / Asus 24" 144Hz Vg248qe / İntel i7 4790 / Msi Gaming 5 Anakart / Zalman Ms800 Kasa / Kingston 8x2 1600mhz Ram / Corsair K70 RGB MXRED, Logitech g430, g402 Mouse, g240 Mouse Pad, Xbox One s Gamepad
  • Yarbay
    3181 Mesaj
    |
    |

Orijinalden alıntı: erbab1

Peki araça manuel de mi olmalı otomatikte mi ??

Alıntıları Göster
    İster manuel istersen otomatik o sana kalmış.Ben otomatikte çok rahat yapıyorum gaz ayarını iyi yaparsan nerde duracagını iyi bilirsen sıkıntı yok.
    |
    |

AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 860 Evo 500gb || Samsung 850 Evo 250gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
  • Çavuş
    73 Mesaj
    abi oyun iyi güzel de 5-10 dakika oynuyorsun gri ekran gözüküyor sonra pat diye atıyor oyundan. yüksek ayarlarda oynuyorum. nette explorer.exe'yi kapat düzeliyor diyorlar ama denemedim şimdi ekran kartını güncelliyorum en son ayın 10'unda bir güncelleme çıkmış. bakacağım duruma göre.

i3 8100
    gtx1050ti
    8gb 2666mhz ram
    ssd

falan var makinede. işlemci bir nebze düşük evet ama sorun olmadan çalıştırması gerketiğini düşünüyorum çünkü oyunda kasma falan da yaşamıyorum zaten. geforce experience ile optimizasyon da yaptım.

bu sorunun çözümü var mı? bat dosyası falan denilmiş ama tam çözemedim nedir o?

Orijinalden alıntı: Matiasz

abi oyun iyi güzel de 5-10 dakika oynuyorsun gri ekran gözüküyor sonra pat diye atıyor oyundan. yüksek ayarlarda oynuyorum. nette explorer.exe'yi kapat düzeliyor diyorlar ama denemedim şimdi ekran kartını güncelliyorum en son ayın 10'unda bir güncelleme çıkmış. bakacağım duruma göre.

i3 8100
    gtx1050ti
    8gb 2666mhz ram
    ssd

falan var makinede. işlemci bir nebze düşük evet ama sorun olmadan çalıştırması gerketiğini düşünüyorum çünkü oyunda kasma falan da yaşamıyorum zaten. geforce experience ile optimizasyon da yaptım.

bu sorunun çözümü var mı? bat dosyası falan denilmiş ama tam çözemedim nedir o?
    Bir metin belgesinin içine

TIMEOUT /T 70 /NOBREAK
    taskkill /f /im explorer.exe

yazıp uzantısını .bat yapıyorsunuz 70 saniye sonra kendi explorer.exe yi kapatıyor.

• Çavuş
    73 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .SlimShady

Bir metin belgesinin içine

TIMEOUT /T 70 /NOBREAK
    taskkill /f /im explorer.exe

yazıp uzantısını .bat yapıyorsunuz 70 saniye sonra kendi explorer.exe yi kapatıyor.

Alıntıları Göster
    oyundan çıkınca geri geliyor mu peki? onu kendim de kapatabilirim görev yöneticisinden.

Orijinalden alıntı: Matiasz

oyundan çıkınca geri geliyor mu peki? onu kendim de kapatabilirim görev yöneticisinden.

Alıntıları Göster
    bu kodda gelmiyor ancak başka kod yazarsanız gelir

edit: bu işe yarıyor galiba:

@echo off
    start "FH4" "explorer.exe" "shell:AppsFolder\Microsoft.SunriseBaseGame_8wekyb3d8bbwe!SunriseReleaseFinal"

timeout /t 60 /nobreak > nul
    Taskkill /f /im explorer.exe

:repeat
    timeout /t 5 /nobreak > nul
    tasklist /fi "IMAGENAME eq ForzaHorizon4.exe" | find "ForzaHorizon4.exe" > nul && goto :repeat
    start "" "%WINDIR%\explorer.exe"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .SlimShady -- 16 Eylül 2019; 21:10:54 >

• Çavuş
    73 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .SlimShady

bu kodda gelmiyor ancak başka kod yazarsanız gelir

edit: bu işe yarıyor galiba:

@echo off
    start "FH4" "explorer.exe" "shell:AppsFolder\Microsoft.SunriseBaseGame_8wekyb3d8bbwe!SunriseReleaseFinal"

timeout /t 60 /nobreak > nul
    Taskkill /f /im explorer.exe

:repeat
    timeout /t 5 /nobreak > nul
    tasklist /fi "IMAGENAME eq ForzaHorizon4.exe" | find "ForzaHorizon4.exe" > nul && goto :repeat
    start "" "%WINDIR%\explorer.exe"

Alıntıları Göster
    başka çözüm yok mu ya bu biraz amele işi geldi. oyunu oynamak için böyle ıvır zıvır hareketler yapmak gerekiyor mu gerçekten? nasıl oyun bu.

• Yarbay
    3181 Mesaj

Evet gerekiyor, bol bol kod giriyoruz oraya buraya belli hataların üstesinden gelebilmek için. Böyle bir oyun bu maalesef.
    |
    |
    Matiasz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: K E N

Evet gerekiyor, bol bol kod giriyoruz oraya buraya belli hataların üstesinden gelebilmek için. Böyle bir oyun bu maalesef.
    ciddi mi hocam sen de yaşıyor musun bu sorunu? sen de mi explorer.exe yi kapatarak oynuyorsun? kesin çözüm mü ondan da emin olamıyorum 2-3 defa daha attı beni şimdi windows 10 1903 güncellemesini yapıyorum bitsin bi ondan sonra explorer exe falan ne var ne yok kapayıp gireceğim.

bide kenarda 120 gpu %99 yazıyor sürekli. biraz fazla değil mi? Ayarları düşürsem de yükseltsem de değişmiyor. sistem özelliklerimi üstte yazmıştım. ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3181 Mesaj

Yok ben bu sorunu hiç yaşamadım, bir dönem bağlanamama sorunu yaşayıp başka kod ile çözmüştüm.
    |
    |

Yok ben bu sorunu hiç yaşamadım, bir dönem bağlanamama sorunu yaşayıp başka kod ile çözmüştüm.
    Gpu normal mi?

|
    |

AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 860 Evo 500gb || Samsung 850 Evo 250gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
  • Yarbay
    3181 Mesaj

2018 ekim ayından beri oynarım, Gpu ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım hiç ben.
    |
    |

2018 ekim ayından beri oynarım, Gpu ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım hiç ben.
    simdi cozdum. ayarlarda dusey senkronizasyonu falan kapattim. 60-70'e dustu. fpsde 60a sabitlendi. benim bildigim dsenkronizasyon acildiginda 60 olmasi lazimdi ama oyun baya ilginc. windowsu 1903 yapinca atma kalmadi bu arada arkadasin verdigi bat dosyasiyla girdim oyuna. suan 1 saat falan oldu atma yok. oyun baya sardi. beles araclari topluyorum suan galeriden. yarin 9 da uyanicam ama hayirlisi olsun ben 1-2 saat daha oynarim bunu bu gece. basimiza is aldik.

Sorunu hallettiğiniz için sevindim, oyun güzel ama uykunuzu heba etmeyin.
    |
    |

|
    |

Zamanında teredo ile de çok uğraştım kod falan yazdırdı o düzelmişti şuan da düzgün çalışıyor her baktığımda sorun başka
    |
    |
    twitterkullanicisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Atma kapanma açmama vs gibi sorunları ben en son win sürüme güncelleyince aşmıştım. Son sürüm win kullanmıyordum hep erteliyordum üşengeçlikten son sürüme geçince oyun yağ gibi oldu sorunsuz bende. Sadece fark ettiğim oyunun açılış süresi uzadı gibi geldi... Win store oyunları güncel windows istiyor hep sorun yapabiliyor.
    |
    |

Destiny PS4 Turkiye Clan [TR]
  • Binbaşı
    1603 Mesaj

menüden yükseltme ayarlarına gideceksin, orada jant ve lastik bölümü var oradan lastiği değiştirebilirsin.
    |
    |
    Guaddro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.