Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gokhans19 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı
3.678
Cevap
71
Favori
177.576
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> ★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe !
Giriş
    9901 Mesaj

iRacing,Project Cars 1-2,Dirt Rally,GT:SPORT(PS4),F1 2019,Forza Motorsport.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    onnline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Selamlar.Bu kış sezonunda araçların kaymaması için özel bir ayar falan mı var yoksa illa kış araçlarını mı almamız gerekiyor.

Kar lastiği tak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    aron2186 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    594 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onurk

Kar lastiği tak

Alıntıları Göster
    Baktım da nereden takılıyor ve hangisi kar lastiği anlayamadım.Araba ve araba yarışları oyunlarıyla pek aram yok.Yine de oynuyorum tabi ki 0 araç bilgisine de sahip değilim ama çok kurcalama vaktim olmadı oyunu :)
    Yeni seride umarım test drive gibi araçtan inme evlere girip içinde dolasma gibi özellikler olur.Çünkü bu şekilde oyunda arabanin içine hapsolmusluk oluşuyor. Aslında test drive 3 çıkış yaparsa forzayi geçebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 10 Eylül 2019; 14:36:29 >
    |
    |

Araca arazi, ralli lastiği takınca otomatik olarak kış yarışlarında kar lastiği oluyor.
    |
    |
    aron2186 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: solgunaltair

Araca arazi, ralli lastiği takınca otomatik olarak kış yarışlarında kar lastiği oluyor.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ettim hocam 🙋🏻‍♂️

|
    |
    Oyun ses ayarlarından müziği,Efectleri kapatınca ve lastik sesinide düşürünce egzos sesi daha iyi gelmeye başladı.Efectler sesi örtüryordu kapatınca iyi oldu.Bu arada italianodesing arabadaki ses hiçbir arabada yok gibi egzosu resmen hissediyor insan.
    |
    |

AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 860 Evo 500gb || Samsung 850 Evo 250gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
  • Yarbay
    4780 Mesaj
    Oyun için gamepad aldım ama klavyede o kadar uzmanlaşmışım ki gamepad ile klavye kadar iyi kullanamıyorum araçları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bülent ORTAÇGİL
  • Yarbay
    3340 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Rivalı Efsunger

ucuza pass alanlar tekrar aynı fiyattan alamıyor eskiden alınabiliyordu topumuza geçmiş olsun arkadaşlar

Alienware beleş kod dagitirken 4 tane almıştım. Yinelenen ödemeyi kapatıp açarak 8 aya çıkarttım süreyi. Indirimli almak isteyen de yeni hesap açar ne olacak 😀

|
    |
    B-2 Spirit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Oyun için gamepad aldım ama klavyede o kadar uzmanlaşmışım ki gamepad ile klavye kadar iyi kullanamıyorum araçları.
    Alışırsınız. Gamepad ile daha hassas kontrol sağlıyorsunuz. Özellikle driflerde.
    |
    |
    INTEL i7 4790K 4.40 Ghz ~ GIGABYTE Z87-HD3 ~ ASUS ROG STRIX GTX1080 8GB ~ GSKILL 16 GB (4X4) RIPJAWSX DDR3 ~ SAMSUNG 250 GB 840 EVO SSD ~ 2X SEAGATE 2 TB BARRACUDA ~ COOLER MASTER HAF XM ~ OCZ FATAL1TY 750W 80 Plus ~ COOLER MASTER NEPTON 140XL ~ ASUS 24" VS248H ~ 2X COOLER MASTER JET FLO 120MM ~ 2X COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM ~ CREATIVE SOUND BLASTER Z ~ CREATIVE MEGAWORKS THX 550 ~ CREATIVE GIGAWORKS T20 ~ LOGITECH Z-523 ~ PIONER DVR-S21LBK 24X ~ EPSON EH-TW5300
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Merhabalar. Oyunda ses gitti. İlk açılışta ses geliyor ama daha sonra en ufak bir ses yok. Daha önce bu tarz bir problem yaşayan arkadaşlar oldu mu acaba? Çözümü bilen var mı?

Orijinalden alıntı: erbab1

Merhabalar. Oyunda ses gitti. İlk açılışta ses geliyor ama daha sonra en ufak bir ses yok. Daha önce bu tarz bir problem yaşayan arkadaşlar oldu mu acaba? Çözümü bilen var mı?
    Hallettim teşekkürler :)
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    701 Mesaj
    agera rs ile başka 458 yapabilen var mı? aracın agera rs oldugu belli değil ama niye yalan söyleyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madnessisme -- 15 Eylül 2019; 2:17:25 >
    |
    |

Teredo ayarı denen bir olay var onu kontrol edin..detayları googleda bulabilris8niz

|
    |
    mhsmhs61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Lastik Fiyatları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,341
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.