Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (181. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler arkadaşlar buda benden size gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solgunaltair -- 2 Eylül 2019; 17:55:32 >
  • Ben oyunun programları, sitesi ile görüntü almakla uğraşmıyorum. NVIDIA GeForce Experience ile alıyorum, kendi "Forza Horizon 4" klasörü oluşturup belirlediğim tuş ile çektiklerimi otomatik olarak oraya kayıt ediyor yüksek çözünürlüklü olarak.
  • K E N kullanıcısına yanıt
    Bu yöntem de güzelmiş hocam çok teşekkürler.
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

• 🦇🦇

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • Herif s2 porsche markalı yarışa nasıl x klasmanında rimacla girmeyi başardı hiç bilmiyorum.
  • oKsyqeN kullanıcısına yanıt
    Aynısı bana oldu hocam, ama nasıl oldu bilmiyorum. :) Bug var galiba oyunda haftalık bir yarış yapacaktım yarışı başlattım fakat araç seçtirmeden altımdaki araçla soktu klasman dışıydı aracım.
  • Merhaba arkadaşlar. Ben de G29 ile Forza Horizon 4 oynuyorum. Her şey gayet iyi ancak şu drift olayını bir türlü yapamadım 900 derecede. YouTube'da izliyorum, adamlar coşturuyor ama bende tık yok

Araba hep spin atıyor toplayamıyorum. Bir de ayarlarda millet direksiyon merkezleme ve titreşimi %80-90'larda kullanıyor, direksiyon yağ gibi dönüyor. Ben aynı ayarları yapınca çok fazla titreşim oluyor kontrol edemiyorum arabayı, direksiyonu zor çeviriyorum.

Sizin ayarlarınız nedir drift için?
  • lan olm türkçe olmuş oyun,niye söylemionuzyeni fark ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: roltec

lan olm türkçe olmuş oyun,niye söylemionuzyeni fark ettim
    çıktıgında turkceydı zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gt2 deki gibi olsaydi oyun cok daha iyi olurdu.Misal a700 sinifina a701 bile girememesi lazimdi.Araclarin cekisine gorede siniflari olmaliydi.4ceker onden motor,arkadan itis arkadan motor gibi.Gt2 de kac kere aracimi downgrade etmisimdir sinif sistemli yarislara girebilmek icin.Bide para kazanmak cok kolay.Daha 3yaris kazaniyosun pat oyun sana 2.7m degerinde zonda r veriyor.
    Modifiye ise sudan ucuz.
    Ralliye spor aracla bile girmekte apayri konu zaten.
    Oyundaki genel sorun sinif sistemi, para kazanma ve oyunun verdigi ucretsiz araclar ve guclu araclar.
    Para kazanmanin hic mantigi yok bu yuzden.
    Bunlar haricinde on numara oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 6 Eylül 2019; 1:22:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 haftadır oynuyorum yeni fark ettim
  • Köl Tigin K kullanıcısına yanıt
    900 dereceye nasıl ayarladın bir türlü beceremedim
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    Hocam Logitech'in kendi yazılımından ayarlayabilirsin.
  • Köl Tigin K kullanıcısına yanıt
    oradan uğraştım niyeyse 900 e bir türlü gelmiyor.yarım turda oyunda bitiyor direksiyon.bir püf noktası var amma çözemedim.oyun kapalıykende ayarlama yapıp giriyorum oyun açıkkende ama bir türlü tutturamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: roltec

2 haftadır oynuyorum yeni fark ettim
    2018 ekim ayından beri Türkçe.
  • 4K- https://images2.imgbox.com/2d/7b/yPiAWxAJ_o.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 6 Eylül 2019; 19:51:52 >
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Ben g27 ile oynuyorum. Şu ayarlar fena değil. isterseniz deneyin.Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

Logitech gaming software 5.10 yüklü bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkane -- 7 Eylül 2019; 0:49:14 >

• Oyun güzel ancak araba sesleri berbat yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.