Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (179. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1haftadır bu drift işine uğraşıyorum ayarları vs herşeyi yapıyorum ama drift atamıyorum videolara bakıyorum çatur çutur sadece direskiyonu çevirerek yanlaya yanlaya geziyorlar ben yanlamaya çalışınca araba 360 derece kendini fırlatıyor yokmu bilen allah aşkına yardım etsin konsolu kıracam sinirden. konsolum g29
  • lafımı geri alıyorum
    kireklisi çok fazla çakıyor hocam ve oyunun bazı yerleri kilitli kalıyor servera bağlanamadığı için,1 hafta oynadım ama yok olmuyor,seviyorsan alıcan hani
    ultimate 260a düşmüştü bi ara neyse...
    game passden den aldım 28 lira aylık ve sonraki 3 ay bu fiyat "standart edition" için.
    lego ile ada için o kadar para etmez hani söyliyim,araba için alınır ultimate versiyon.
  • Oyuna daha yeni başlayabildim ve kesinlikle bayıldım içimdeki o 9 yaşındaki araba hastası çocuk çıktı sanki araçları sürmek çok hoşuma gidiyor ve araçlar arasındaki fark belli oluyor birisi ağır birisi hafif geliyor. Kutu sürüyor hissiyatı vermiyor gerçek bir araç varmış gibi. Şuan Lancia 037 kullanıyorum hastası oldum daha bir sürü araç var ne olacak merak ediyorum özellikle Ferrari FXX ve Rimac One/Two sürmek nasıl merak ediyorum. Fakat oyunun bu açık dünya yapısı beni ne kadar zamanda sıkar merak ediyorum. Onlinea girmeye ise korkuyorum çarpışan arabalar oyunu gibi oluyor diyorlar.

Keşke direksiyonum olsa onunla kullansam fakat fiyatlar gittikçe uçmuş G29 2000 ₺ olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas3858

1haftadır bu drift işine uğraşıyorum ayarları vs herşeyi yapıyorum ama drift atamıyorum videolara bakıyorum çatur çutur sadece direskiyonu çevirerek yanlaya yanlaya geziyorlar ben yanlamaya çalışınca araba 360 derece kendini fırlatıyor yokmu bilen allah aşkına yardım etsin konsolu kıracam sinirden. konsolum g29
    Ya en iyi lastiği takıyorsundur araçta fazla yol tutuşu var yada yarım debriyaj nedir bilmiyorsundur. En kötünün bi iyisi lastiği tak hocam arka tarafın basıncını fulle. Bide güç 800 beygir civarlarında olsun fazla güçte sıkıntı oluyor. İşe yeni giriyosan klavyeyle başlamanı öneririm shift tuşuna el frenini al klavyeyle kolayca alışırsın.

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

BMW kodumuz
    yanlamaktır modumuz
    fazla zorlarsak
    musalla taşıdır sonumuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oKsyqeN -- 30 Ağustos 2019; 15:4:52 >

• Oyunun demosunu indirdim orta ayarlarda 25-30 fps alıyorum akıcı oynanıyor oyunu alacağım fakat bir kaç şey kafama takıldı

Müzik sesini tamamen kismama rağmen müzik kapanmadı hatta radyoyu bile kapattım ama müzik devam etti, bazı yerlerde kaplamalar yüklenmiyor ve düşük bant genişliği hatası veriyor oraya denk gelen tüm araçlar duruyor bu hata ana oyunda da var mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

Oyunun demosunu indirdim orta ayarlarda 25-30 fps alıyorum akıcı oynanıyor oyunu alacağım fakat bir kaç şey kafama takıldı

Müzik sesini tamamen kismama rağmen müzik kapanmadı hatta radyoyu bile kapattım ama müzik devam etti, bazı yerlerde kaplamalar yüklenmiyor ve düşük bant genişliği hatası veriyor oraya denk gelen tüm araçlar duruyor bu hata ana oyunda da var mi?
    Dediğiniz hataların hiç birisi ile karşılaşmadım tam sürümde veya demoda. Ama radyo sonununu yaşayanlar olmuştu diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 30 Ağustos 2019; 20:51:34 >
  • Merhaba arkadaşlar. Oyunu satın almak istiyorum. Microsoft kendi satışı malum 400 TL. Durmaplay sitesi 300 TL satıyor ültimate versiyonunu. Sizce almalı mıyım yoksa tekrar indirim olur mu. Bir oyuna 300 vermek bu kriz ortamında fazla mı lüks acaba
    Durmaplay sitesi hakkında ne düşünüyorsunuz. Güvenilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey444 -- 30 Ağustos 2019; 21:34:7 >
  • atabey444 kullanıcısına yanıt
    Durmaplay güvenilir fakat geçenlerde 200e düşmüştü ultimate versiyonu, indirim kovalayabilirsiniz.
  • Ruvhart kullanıcısına yanıt
    Bekleyelim o zaman teşekkürler.

• Haritada üstünde soru işaretli mor renkli büyük daireler var. Bunlar ne?
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    O dairelerin içinde bir noktada kapalı garaj içinde unutuluş araçlar var. O garajı bulursanız o araç sizin oluyor. Tamir edilip size veriliyor. Drone modu ile arama yapmak daha kolay. Araba ile aramayın. Birde arayacağınız garajın çatı kısmı yuvarlak. Köşeli çatılı binalara bakmayın zaman kaybı.
  • tanerq kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    nasıl ayarladınız 900 dereceye bir türlü yapamadım
  • Beyler bu araba ayarlama kısmında aero,vites çeşit çeşit ayar var bunlar galiba her araba için veya her tür yarış için farklı olması gerekiyor ben aeroyu sona getiriyorum ve frenleri öyle kullanıyorum bunlar nasıl neye göre ayarlanmalı?
  • Horizon yaşamı oturumu bulundu diyor katılıyor diyor bekliyor öyle napmam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

Ya en iyi lastiği takıyorsundur araçta fazla yol tutuşu var yada yarım debriyaj nedir bilmiyorsundur. En kötünün bi iyisi lastiği tak hocam arka tarafın basıncını fulle. Bide güç 800 beygir civarlarında olsun fazla güçte sıkıntı oluyor. İşe yeni giriyosan klavyeyle başlamanı öneririm shift tuşuna el frenini al klavyeyle kolayca alışırsın.

BMW kodumuz
    yanlamaktır modumuz
    fazla zorlarsak
    musalla taşıdır sonumuz

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam bi deneme yapcam yarım debriyaj olayını bilmiyorum malesef video çekme şansınız veya detaylı anlatma şansınız varmı ? drift olayını çok seviyorum öğrenmek istiyorum

• Kayıtlı verileri nasıl ve nerden siliyoruz? Ben mevcut oyunumu bırakıp yeni bir oyun başlatmak istiyorum ama beceremedim bir türlü. Oyunu silip tekrar yükledim ama verileri aktardı hemen. Yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: erbab1

Kayıtlı verileri nasıl ve nerden siliyoruz? Ben mevcut oyunumu bırakıp yeni bir oyun başlatmak istiyorum ama beceremedim bir türlü. Oyunu silip tekrar yükledim ama verileri aktardı hemen. Yardım lütfen
    aramaya forza yazıp ayarlarına gidin, ordan sıfırla'ya tıklayın sonra da verileri yüklerken iptal edin

%LOCALAPPDATA% \Packages\Microsoft.SunriseBaseGame_8wekyb3d8bbwe\SystemAppData\wgs\ bu da kayıtlı olduğu yer sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .SlimShady -- 1 Eylül 2019; 11:13:20 >
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.