Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende

amd 8350
    asus r9 280x
    8 gb ram var

yüksek ayarlarda takılmadan oynuyorum. Fakat resimdeki gibi karanlık alanlar ve gece yarışlarında görüntü böyle. Gündüz çok iyi ama..

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • erkane kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı driverlarınızın güncel olduğundan emin olun. Bir de 8Gb Ram bu oyun için yetersiz kalabiliyor ama sorununuzla pek alakası yok gibi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Great.Wave kullanıcısına yanıt
    Ben 8 gb ram gtx950m ile 30 fps sınırında oynadım zaman zaman dropla. 1080p high

• fh4'ü dün yükleyip biraz oynadım. fh3 den sonra daha basit kaldı nedense.

fh3 daha güzel mi ne?
  • Oyun indirmek icin xbox beta uygulamasını kullandim. Uygulama başarılı gözüküyor. Microsoft store yerine buradan deneyin. Oyunu indirdim ama calistirmayi denemedim henuz. Hemen başlayın butonuna basıp uygulamayı indirebilirsiniz

https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass/pc-games

• Online yarış nasıl bulucaz sadece etkinlikler felan var direk yarış yapma yokmu

• Bu hafta update 13 ile "Zerouno" geliyor.
    Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • Arkadaşlar online oynamak istiyorum,ama giremiyorum yarışlara.Sebebi nedir acaba?Oyun için sistem topladık online oynarız diye.Ama bir türlü giremedim online yarışlara.Aynı sorunu yaşıyan varmı nasıl çözebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-74C919D2B

Arkadaşlar online oynamak istiyorum,ama giremiyorum yarışlara.Sebebi nedir acaba?Oyun için sistem topladık online oynarız diye.Ama bir türlü giremedim online yarışlara.Aynı sorunu yaşıyan varmı nasıl çözebiliriz?
    Daha yeni aldıysanız bütün sezonları oynamanız gerek diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: .SlimShady

Daha yeni aldıysanız bütün sezonları oynamanız gerek diye biliyorum

Alıntıları Göster
    Oturuma katılıyor diyo katılmıyo,problem burda anladığım kadarıyla.O yüzden online yarışa giremiyorum.
  • Teredo ayarı denen bir olay var ona bakin

• Lord.Blade kullanıcısına yanıt
    Derece ayarı gerçekçi olmasi için 180 veya 360 derece olmali.900 derecede çok boşa dönüyor gerçekçi olmuyor.Drift değil normal hayattaki gibi surerim dersen dediğim dereceleri bir dene.Birde ayarlarda feedback sertliği tepkisi felan var onları bir dusur.Çünki o tepkiler aracın kontrolünü bozuyor kafasına göre yola göre haraket ediyor.

• forvet09 kullanıcısına yanıt
    Fh3 ten daha iyi.Harita olarak kesinlikle oyunun motoruna ve atmosferine daha çok oturmuş. Avustralya harita olarak pek ambiansi yoktu kisisel tabi .cok ormanlık yollar gereksiz ilgi uyandirmayan yollar fazlaydı.Bunda mevsimler ve harita çok daha üstte. Eksikler var tabi motor sesleri araçtan eve inememe.İç sürüş te fov ayarı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

Fh3 ten daha iyi.Harita olarak kesinlikle oyunun motoruna ve atmosferine daha çok oturmuş. Avustralya harita olarak pek ambiansi yoktu kisisel tabi .cok ormanlık yollar gereksiz ilgi uyandirmayan yollar fazlaydı.Bunda mevsimler ve harita çok daha üstte. Eksikler var tabi motor sesleri araçtan eve inememe.İç sürüş te fov ayarı yok
    Fh3 sürüşü daha iyiydi. Menülerin iyi olmasını bahsetmedim. Bu NFS payback gibi olmuş. Tabii bu benim algıladığım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    Olabilir.Zevk meselesi.

• Oyun her açılışta önerilen ayarlarmı yoksa varsayılan ayarlarmı diye soru soruyor. Naptıysam düzeltemedim varmıdır bi yolu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

Derece ayarı gerçekçi olmasi için 180 veya 360 derece olmali.900 derecede çok boşa dönüyor gerçekçi olmuyor.Drift değil normal hayattaki gibi surerim dersen dediğim dereceleri bir dene.Birde ayarlarda feedback sertliği tepkisi felan var onları bir dusur.Çünki o tepkiler aracın kontrolünü bozuyor kafasına göre yola göre haraket ediyor.
    Aynen ya güzel bir ayar yok mu g27 ile oynayamıyorum devamlı sağa sola dönüyor kendiliğinden direksiyon.
  • hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    Dereceyi dediğim gibi deneyin.Normal düz yol fiziği için en gerçekçi hissi veriyor.900 derece desteği yok bu yüzden boşa direksiyon çevirmek anlamsız zevk vermez.Feed back ayarıni kurcalayin tepkileri düsürün o zman direksiyon kafasına göre donmez.

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.