Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Türkçe anlatımlı arkadaş anlatmış aktivasyon durumunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 17 Mart 2019; 18:43:0 >
  • Oyun durup dururken kapanıyor, çözüm aradım fakat düzeltemedim. Var mı bu olayı çözen ?
  • Beni aralarina almadilar 😪 Volkan her kimse bana uzaklas dedi canın sagolsun Volkan
    Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engova -- 17 Mart 2019; 19:59:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MRCTYLN

Oyun durup dururken kapanıyor, çözüm aradım fakat düzeltemedim. Var mı bu olayı çözen ?
    gördüğüm her şeyi denedim (pc yi tamamen sıfırlamayı bile) ama bir şey değişmedi güncellemeyle çözmelerini bekleyeceğiz artık

/forza forumunda biri ram kullanımından demiş ben bakamıyorum oyunu çökenler bi kontrol etse güzel olur.
  • engova kullanıcısına yanıt
  • K E N kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: engova

ağlamayın beni de ağlatcanız

• İlk başta bende araba almanın zor olacağını sandım, oynadığım ilk gün chiron aldım. Bir haftadır oynuyorum istemediğim kadar arabam oldu. Param boş boş birikiyor almak istediğim araba kalmadı. Zaten oyun size sürekli bedava araba veriyor bir şekilde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaxHobbit

İlk başta bende araba almanın zor olacağını sandım, oynadığım ilk gün chiron aldım. Bir haftadır oynuyorum istemediğim kadar arabam oldu. Param boş boş birikiyor almak istediğim araba kalmadı. Zaten oyun size sürekli bedava araba veriyor bir şekilde.
    İlk başta verilen Audi'ye modifiye yaptım 150 bin harcayıp güzelce giden araba artık sağa sola savrulur oldu ama acayip hızlı gidiyor fakat kontrol edemiyorum klavyeyle çok zor oyun koluyla da oynayamıyorum direksiyonlar da pahalı.
  • Merhabalar,
    Bilgisayarımın ana özellikleri şu şekilde;

Intel(R) Core(TM) i5-7300HQ CPU @ 2.50GHz
    2GB NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
    DDR4 2400MHZ 8GB Ram

ancak oyun düşük ram uyarısı veriyor oynayamıyorum. 4GB ram alsam ekran kartı bilgisayardaki ramlerden alsa olur mu? ve yeterli gelir mi?

Teşekkürler, iyi akşamlar...
  • En rahatı kol ile oynamak, direksiyon bu oyuna göre değil pek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9DE6A5ECA

İlk başta verilen Audi'ye modifiye yaptım 150 bin harcayıp güzelce giden araba artık sağa sola savrulur oldu ama acayip hızlı gidiyor fakat kontrol edemiyorum klavyeyle çok zor oyun koluyla da oynayamıyorum direksiyonlar da pahalı.

Alıntıları Göster
    Biraz oynayınca alışırsınız, klavye ile gayet rahat oynanabiliyor. Bir de Audi TTS`nin yol tutuşu kötü. Oyunda en iyi yol tutuşuna sahip 2 araç Mosler MT900s ve McLaren Senna`dır. Bunlardan birisini veya herhangi bir McLaren alırsanız rahat oynanabildiğini görürsünüz oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: MRCTYLN

Oyun durup dururken kapanıyor, çözüm aradım fakat düzeltemedim. Var mı bu olayı çözen ?
    Tek ve kesin çözümü var. Oyuna girdikten sonra görev yöneticisini açıp explorer.exe`yi kapatın. Başka bir çözümü yok.

• Merhaba, oyunu en uygun fiyata nasıl alabilirim?

• K E N kullanıcısına yanıt
    Hocam benim fotoğraflar böyle gerçekçi çıkmıyor siz çekerken hangi efekti kullanıyorsunuz?

Ayarlarım FHD en yüksekte.

• quote:

Hocam benim fotoğraflar böyle gerçekçi çıkmıyor siz çekerken hangi efekti kullanıyorsunuz?

Ben 4k çözünürlükte oynuyorum ve fotoğraf çekiyorum, siz fhd yani 1920x1080. Fark burada başlıyor sanırım. Bende ilk başka bu çözünürlükte oynuyordum daha sonra monitör değiştirip 4k'ya geçince çağ atlamış gibi oldum. Konunun ilk sayfalarında çektiğim fotoğraflar var fhd oynarken, aradaki fark büyük gerçekten.

Mesela bu ss'leri 13 eylül 2018'de çekmişim fotoğraf modu olmadan, oyunun demosu yeni çıkmıştı o zamanlar. Konunun ilk sayfalarına atmışım. 1920x1080p FHD

4K;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 18 Mart 2019; 9:23:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Ben 4k çözünürlükte oynuyorum ve fotoğraf çekiyorum, siz fhd yani 1920x1080. Fark burada başlıyor sanırım. Bende ilk başka bu çözünürlükte oynuyordum daha sonra monitör değiştirip 4k'ya geçince çağ atlamış gibi oldum. Konunun ilk sayfalarında çektiğim fotoğraflar var fhd oynarken, aradaki fark büyük gerçekten.

Mesela bu ss'leri 13 eylül 2018'de çekmişim fotoğraf modu olmadan, oyunun demosu yeni çıkmıştı o zamanlar. Konunun ilk sayfalarına atmışım. 1920x1080p FHD

4K;

Alıntıları Göster
    Monitör 1080p olsa nvidia denetim masasından ayar ile oyunu 4k yapsak fark eder mi? Ben dsrden ayar açıp 4k denedim yine senin fotolar gibi olmadı

• quote:

Monitörün full hd olsa dahi oyunu nvidia denetim masasından diğer çözünürlükleri açarak aktif edip oyundan çözünürlüğü 2k ve 4k çözünürlükte açarsanız bu kalitede görüntüler alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 18 Mart 2019; 9:44:33 >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    K E N kullanıcısına yanıt
    Hocam onu biliyorum, yine de deneyim ama çekerkenki efektler ile de alakalı diye düşündüm biraz. Fotoğraf modunda. @Galatas4ray@K E N

• Efektlerinde payı var ama %30 anca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.