Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ultimate sürümü 51 liraya nasıl aldınız?
  • SaxHobbit kullanıcısına yanıt
    Bende 40 liraya ultimate aldım kurulumu çok kolay ve çalıntı hesap olduğunu bende düşünmüyorum çünkü verdikleri mail adresi kişisel bir adrese benzemiyor şifre değiştirme olayı kesinlikle olmuyor bir kere değişti uyarısı aldım ondada satın aldığında verdikleri key ve link ile değiştirilen şifreye erişebiliyorsunuz sıkıntı olmuyor. Online oynamada sıkıntı yaşamadım 3-4 ay götürse yeter boşuna 400tl vermeye gerek yok.
  • Sesi en güzel olan araba sizce hangisi?

Motorunu geliştirince golf r "10 güzel oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aemred

oyunun en hızlı arabası hangisi ? bugatti aldım geçtiler, la ferrari aldım geçtiler, agera aldım geçtiler, arkadaş modifiye ile en hızlı olan arabalar hangileri yapalım artık tokat yemeyelim otobanda :)
    Arkadaş d type demiş de ben pek beceremiyorum bunu yolda tutmayı, en fazla yaptığımı videoda görebilirsiniz.

• Arkadaşlar Forza Horizon 4 de Peugeot 406 var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9DE6A5ECA

Arkadaşlar Forza Horizon 4 de Peugeot 406 var mı?
    Hayır yok.
  • Lycormas QQ kullanıcısına yanıt
    Nissan gtr derim
  • Arkadaşlar merhaba oyunu Microsoft store dışında en uygun nereden alabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • plati.ru bir bak derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaxHobbit -- 16 Mart 2019; 23:12:39 >
  • SaxHobbit kullanıcısına yanıt
    Hangi modeli hocam bu LM FE olan mı ?
  • Böyle kapışmalar zevkli oluyor valla, isteyen bu isimde eklesin beni.
  • letmax kullanıcısına yanıt
    Setup dediğiniz olay araç-ayarlama kısmındaki mi?
    Vites oranlarını ayarlarken mesela bende forza sürümü aventador var, bu araçla festival alanındaki radara 313 ile giriyorum. Agera rs ile 305 ile giriyorum. Araçların hızlanma sürelerini aşağıya yazıyorum, bu olay nasıl oluyor?
    Aventador değerleri
    0-100 1.743 sn
    0-161 3,08 sn
    Agera rs değerleri
    0-100 1.514
    0-161 2.618
    Normalde bu değerlere göre agera rs ile daha hızlı girmem gerekiyorken aventador nasıl hızlı oluyor?
    ____
    Video yükledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 17 Mart 2019; 1:30:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emptychat2

hocam suan sırf forza ıcın pcye format attım ve yenıden ındırdım 70gb lik zulümü :D suanlık bır sıkıntı yok dun 1 saat oynadım atmadı daha uzun oynamaya fırsat bulamadım bugun yıne sansımı denıyıcem bakalım ama lag falan yoktu serverda sankı bırseyler rayına oturmus gıbı hıssettım

Alıntıları Göster
    Ayarlardan bende reset attım formattan kastın oysa ama atmaya devam etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Şu şekilde çözüm olabiliyor bazı kişilerde, en azından bende işe yaradı. Yazayım buraya belki faydası dokunur;

Windows simgesine tıklayıp "komut istemi" yazın daha sonra komut istemini yönetici olarak çalıştırın ardından tırnaksız olarak şunu kopyalayıp yapıştırın komut istemine;

"net start iphlpsvc"

ardından enter basıp çıkan yazılar bitince kapatın. Ardından xbox uygulamasını açın sol çubuğun en altında ayarlar simgesi var ona tıklayın orada "Ağ" sekmesine tıklayıp kontrol edin;

NAT türü: Aç
    Sunucu Bağlantısı: Bağlı

olarak gözükmesi lazım, bu şekilde görülüyorsa artık FH4'ü online olarak sıkıntısız oynayabilmeniz lazım. Olmazsa dns değiştirip öyle deneyin.

Alıntıları Göster
    Dediğin yerlerde sorun yok ama Xbox Live hizmetlerinde "Bazı hizmetlerde sorun var" yazıyor ondan olabilir mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: .SlimShady

Dediğin yerlerde sorun yok ama Xbox Live hizmetlerinde "Bazı hizmetlerde sorun var" yazıyor ondan olabilir mi acaba

Alıntıları Göster
    O bende de yazıyor ama sıkıntısız online olarak oynuyorum.
  • Eskiden oyun çökmüyordu sanırım o sıralar oyun modu da yoktu sende açık mı o ayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .SlimShady -- 17 Mart 2019; 1:29:2 >
  • quote:

Eskiden oyun çökmüyordu sanırım o sıralar oyun modu da yoktu sende açık mı o ayar
    Hangi ayar?
  • 4k-5k çekimlerim;

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

• quote:

Ayarlardan bende reset attım formattan kastın oysa ama atmaya devam etti

Alıntıları Göster
    tumden pcye format attım hocam :) BU ARADA OYUNU UCUZA ALMAK ISTEYEN ARKADASLARA BENDE COK UYGUNA ULTIMATE EDITION AKTIFLESTIREBILIRIM
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.